Geri bildirim Protegit Tantanası Etkinliği Geri Bildirimleri!

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 22 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. yok gidiyor

2. ateistkeci

ateistkeci User

Zephyr'in sen olduğunu tahmin etmiştim :) karşılaşırsak yine grup at sohbet ederiz tek basıma sıkılıyorum oyunda :(
    Dün ki savaşta neydi ya orada herkes birbirine bir şeyler diyordu en son kapattım chati çıktım gruptan rahat rahat palla topladım :p

3. Dark9878

Dark9878 User

at istersen dc ismini ekliyim

4. ateistkeci

ateistkeci User

Tufan Paşa ☭#7775 ekleyebilirsin :)

5. Cubikon çıkarma 1 seferlik olması değişse çok iyi olur.

Sonuçta etkinlik bitince bütün parçalarda gidecek.

Örnek veriyorum günde 1 yada 6 saatte bir gibi çünkü bilmeden ben kullandım sonra daha atamadım :(

org2BordoGüç ve yılmazcan47 bunu beğendi.
  6. MrWho

MrWho User

Yarın Resetten sonra ödüllerin düşeceği söyleniyor doğru mu

7. Quenn

Quenn User

etkinlik saatleri dışında da cpu kullanabiliyor muyuz ? daha hiç cpu ları denemedim neler çıkıyor npc olarak? ve başkası kapmasın diye nasıl bi taktik yapalım fikri olan var mı ?

8. 29 una kadar her zaman
    cpuya gore zorluk artar uber talon çıkıo en zorundan
    4-5 te koşelerde cpu açabilirsin

Quenn bunu beğendi.
  9. QaBBaLaH

QaBBaLaH User

oil eir elit cephane daha ne olsun damlaya damlaya göl olur böyle karlı etkinliklere ihtiyacımız var efenim plutus müsabakasının aksine umarım yakın zamanda terror kapısı gelir uber görevler için elzem bir etkinlik bu etkinlik de güzel kazançlı

10. Bence sizin urettiginiz cpu dan cikan npc yi baskasinin ilk sıkıp ordan çıkan cephaneyi alması cok sacma
    Kaos cubikon yaptim tam o esnada internet gitti zaten 1 7 haritasinda yapmistim ilk olarak bir yuzbasi sıktı ve benim o kadar emeğim boşa gitti bu yüzden biraz sıkıntılı bence.

11. jessejames

jessejames User

Keske bu cubikonun cani kalkani paylasilsaydi tek kesemiyecegimi anlardim. Hic bir aciklayici bilgi verilmedi.
    Keserken canim indi biri geldi caldi cubiyi... hic bir item dusurmedi 1020 uri aldim sadece. CPU yu basan kisiye gelmeli bence odul...
    Merkeze iletirseniz sevinirim yine anca full + full gemilerin oynayabilecegi bir etkinlik yapmislar hic hosuma gitmedi.

12. rodinya41

rodinya41 User

elimizden yaratıkları çalıyorlar cpu sahibi olan kişiye verilmeli ödüller

13. QaBBaLaH

QaBBaLaH User

internetiniz gitmiş 1 2. dibinizde çıkan yaratığa da ilk sıkamıyorsanız oyunu bırakın zaten

alakası yok full gemi olmayanlarda rahatlıkla oynayabilir. Sonuçta farklı haritalar ve cpular var senin gemin yeterli bir seviyede değil ama sen inatla daha fazla kazancam diye yüksek haritalarda takılıp normal veya ender değil de efsanevi cpu kasarsan zorlanırsın elbet.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Ocak 2020
    -_-OĞUZKHAN-_- bunu beğendi.
  14. bence sen once uslubuna dıkkat et . oyunu bırakıp bırakmayacagımı sana sormam ben . ılk sıkan bız oluyoruz ama ya başka zaman adam senın npc nı calmak ıcın senı kesse sen ne yaparsın bana bunun cevabını ver sonra oyunu bırakıp bırakmayacagımı soyle .

15. Merhaba,

Lütfen gereksiz tartışmalardan uzak durunuz. Kullandığınız kelimeler karşı tarafı incitmeyecek şekilde olsun. Devamı halinde @QaBBaLaH ceza alırsın.

Lütfen bu olayın devamı gelmesin.

İyi Forumlar.

16. jessejames

jessejames User

Benim yazdigimi okumus olsaydin, verdigin cevabin anlamsizligini gorebilirdin.
    Haritalara gore guclenen yaratik benim bildigim kadariyla chaos protegit. Diger yaratiklarin harita bazli olarak guclendigi bilgisinin nerde paylasildigini yazarsan sevinirim.
    Nitekim sevinemem cunku boyle bir paylasim yapilmadi. Once normal cpu kullandim saimon verdi, hemen kestim. Tahminen cubikonu da keserim diye dusundum Aegis x2 ve saabla normal cubikon alabildigim icin.

Modum dedigim gibi merkeze iletirseniz sevinirim bu tip etkinliklerde yaratiklarin guclerini paylasirlarsa bizde daha rahat oynariz ona gore 1500 parca harcamazdim kesemiyecegimi bilsem. Ingilizce foruma baktim orda da yok sizin yapicaginiz birsey yok zaten.

NoxvonFleuret bunu beğendi.
  17. Delly43

Delly43 User

güzeldi etkinlik bence herkesin faydalanabileceği bir etkinlikti teşekkürler darkorbit

18. QaBBaLaH

QaBBaLaH User

kesti zaten kardeşim 2 yaratığım çalındı sinirlendim doğal olarak ama adamın gücü vardı yani ne yapabilirim mahkeme olan bir yer değil ya darkorbit oyunu güçlü olan zayıfı eziyor büyütmenin manası yok

teşekkür ederim ama, bu yazıda kastettiğim yapılmış bir hareket dğeil örnek verdim yani misal....
    alakası yok full gemi olmayanlarda rahatlıkla oynayabilir. Sonuçta farklı haritalar ve cpular var senin gemin yeterli bir seviyede değil ama sen inatla daha fazla kazancam diye yüksek haritalarda takılıp normal veya ender değil de efsanevi cpu kasarsan zorlanırsın elbet.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Ocak 2020
  19. Merhaba yeni gelen etkinlikte tartarus, spectrum ve g-champion gemilerine modül
    gelmiş sadece, tayrannos centrıon gemisine gelmesini istiyorum solace gemisinin hız
    konusunda olsun vuruş konusunda olsun bir farkı kalmadı tayrannos gemisini severek
    kullanıyorum yeni gelecek etkinlikte lütfen bu konuyuda düşünün teşekkür ederim
    iyi çalışmalar

20. tayrannos centrıon bir gemi değil tasarımdır, ona o yüzden modül gelmez ama centrıon gemisine modül gelebilir.

ateistkeci bunu beğendi.