Geri bildirim Protegit Tantanası Etkinliği Geri Bildirimleri!

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 22 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Haklısın oyle deyince ben yanlış anladım
    Neyse kolay gelsin
    :)

2. QaBBaLaH

QaBBaLaH User

kusura bakma ben sorun protegit de sandım o güçleniyor cpudan çıkanlar normal tabii ki. Zaten sözüm 15 16 seviyesindeki oyunculara hani x-7 x-8 haritalarında bu etkinliği yapmaya çalışıyorlar fazla chaos parçası için ama düşmanlar da fazla o haritalarda chaosları da çalınabilir kendileri de patlatılabilir güvenli olan yapcak bişey yok deyip daha düşük haritalara geçmek hani ben kendi açımdan söyleyeyim bu durumdan sızlanacağıma düşük haritaya geçiyorum veya daha dikkatli oluyorum. Sonuçta burada bir mahkeme sistemi yok oyun bu ne yazık ki güçlü olan güçsüzden yararlanabiliyor umarım kendimi daha iyi ifade edebilmişimdir. Amacım kimseye saygısızlık etmek dğeil belki üsluptan dolayı yanlış anlaşıldım

aynen üslüptan dolayı yanlış anlaşıldım demek ki sağolasın sana da kolay gelsin. Sonuç itibari ile güzel etkinlik biraz can sıksa da sürekli protegit kesmek güzel bir müzik listesi ile bu sorun da önlenebiliyor emek yoksa yemek de yok

modum sorun yok zaten görüldüğü üzere yanlış anlaşılma olmuş ben örnek verdim yani mesala diyorum olan bir şeyi değil enes de sağolsun anladı zaten sorun yok :) haksızca da kimden ceza yedim bilmiyorum açıkçası üzücü neyse kolay gelsin

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Ocak 2020
  3. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Forumda alt alta yazmak(flood) yasaktır. Bu nedenle mesajlarınızı birleştirdim, lütfen tekrarlamayınız.

İyi forumlar.

4. QaBBaLaH

QaBBaLaH User

ben en iyisi bu kuralları tekrar bir gözden geçireyim teşekkürler

Themis. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş