Geri bildirim Protegit Tantanası Etkinliği Geri Bildirimleri!

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 22 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Etkinlikte kazanılan kaos parçaları sıfırlanmış geri verilecekmi yoksa tekrar kasmaya devamı edicez ?
   
  KARAPENCHE bunu beğendi.
 2. KARAPENCHE

  KARAPENCHE User

  Yıllardır bu oyunu oynuyorum ne zaman yenilik gelse yada etkinlik olsa bir türlü beceremiyorsunuz hep sıkıntıları parasını aldıgınız oyuncular çekiyor sonrada çocuklara elma şekeri verir gibi yok 2 haftalık viplik yok indirim paketi vsvsvs kaos parçaları nerede sıfırlanmış eğer beceremiyorsanız lğtfen yenilik getirmeyin yaka kapatın gitsin ...
   
 3. Mineral

  Mineral User

  Kaç üzerinden
   
 4. kaptan34

  kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

  Merhaba сesur pilotlar,

  Etkinlik hakkında olumlu/olumsuz görüşlerinizi forum kuralları çerçevesinde bu konu altında yazabilirsiniz.

  Detaylı etkinlik rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

  Etkinlik duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
 5. Birleştirdeki ekstralardan Efsanevi Uzaylı CPU’sundan başka diğerlerinden üretip kaos parçasını üleştirmeye gerek yok örnekteki modüllerden atarsa bolca beğendim gibi etkinliği, geçen yıl katılamamıştım. Bol şans herkese.
   
  BUKANN bunu beğendi.
 6. joetly

  joetly User

  goli plus için xu ve xv serisi var yine ancak solace ve solaris plusların yüksek şansta olduğu modül yine çıkartılmamış.
   
  BUKANN bunu beğendi.
 7. o modüller zamanla oyuna eklenir nede olsa kararsız modüller her gemiye sabit modül atmıyor bu etkinlik darkorbitin en bereketli etkinliklerinden biri şansınız bol olsun yeni modüller eklemekten çok ,etkinlik süresini 1 hafta daha uzatsalar efsane olurdu bu etkinliği 21 güne tamamlasalar
   
  BUKANN ve Amiral34 bunu beğendi.
 8. joetly

  joetly User

  yok yanlış anlaşıldı sanırım. bu kararsız modüllerde her gemiye çıkma şansı var doğrudur ancak nasıl ki xt10 modüllerinde orcus ve centurion önceliği var ise xv ve xu modüllerinde de goli plus önceliği var.

  buradaki asıl önemli konu bir etkinlik yaptığında bir modül çıkarıp belirli gemilere öncelik tanıyan modüller de çıkartılıyordu ancak son 2 yada 3 etkinlik goli plus öncelikli modüller var.

  elbetteki şansımız var ama neden goli plus kadar şansımız yok asıl sormak istediğim bu. goli plus daha önce çıktı, ona bir modül çıkarttın anlarım, 2. etkinliği de onun şansının daha fazla olduğu modüller oldu hani onuda anladık, sanırım 3. de de öyle oldu ve bu 4 olacak.

  edit : goli plus için güzel sayılabilecek modüllerim var. goli plus'ı da istesem 1-2 haftaya alabilecek durumdayım (diametrion şu an tek eksiğim o sebeple) ama neden diğer gemiler yok. hepimiz goli plus olduktan sonra mı diğer gemiye özel bir modül çıkartacak?
   
 9. wiladew

  wiladew User

  etkinlik başladı güzel ama ben cpuları nereden üreteceğimi bulamadım ve buna rağmen başarılmış görevler kısmında chaos cubikon uzaylı cpu hedefi tamamlanmış gözüküyor bu nasıl oluyor acaba ben cpu üretmeden nasıl chaos cubikon yaptım ve kestim ?

  edit:saat 10,37 henüz cpu üretilemiyor ama ben saat 10.01 de cubi cpusu üretip kesmiş gözüküyorum :)
   
  Son düzenlenen: 19 May 2022
 10. zıyakıng

  zıyakıng User

  Arkadaş bu chaos protegitlerden düşen chaos parçalarını nerden birleştirecez yada kullanacaz bulamadım yardımcı olurmusunuz :(
   
 11. birleştir>özelöğeler :D
   
 12. smoonrise

  smoonrise User

  Klasik sorun '' Botlar '' yine her yerdeler ve sizden önce nasıl imkanlar ile aldıkları meçhul hız modülleri ile bizden önce yaratıkları kesiyorlar madem banlayamıyor merkez en azından böyle etkinliklerde belirli zaman dilimlerinde reset atsın , oyunu bari iş yerinde okulda olanlar ama gemileri haritada olanlar oyundan düşsünde biz legal etkinlik yapanlar biraz olsa adil bir ortamda etkinlik yapalım .

  Yeni roket atarlar için elde etmek için gerekli tetrathrin - kyhalon - bifenon yok güzel bir güncellemeydi bu ya unutuldu yada kısa süreli geldi yada ara ara etkinliklerde gelicek veya bu etkinlik çok önemsenmeyen basit bir etkinlik olarak görüldü , yeni oyuncular gerekli bence gelmesi lazım raporlanabilir ayrıca buna ek '' Bölünme kristali '' içinde eklenmesi yönünde raporlama yapılması çok iyi olur .
   
  Anka_Mitralyöz bunu beğendi.
 13. ''Etkinlik sırasında Birleştir’de inşa edebileceğin aşağıdaki Kararsız Modüllerden bazılarını edinebilmen mümkün. Alabileceğin modüller: HPZPVE DMGZPVE SHDZPVE SPCZPVE denilmiş etkinlik açıklamasında..

  ama birleştirde yok bu modullerin hiçbirisi...etkinlik hatası mı??yoksa unuttunuz mu??
   
 14. Alıntılamadığım kısmına zaten yıllardır katılıyorum, artık herkes biliyor. :D
  Gelelim modüllerine;
  Düz pusat artık kullanılası bir gemi değil (dp si çok düşük tek atımlık çerez olursun kaçamazsın bile) o sebeple o çıkan hız pek işe yaramaz.
  Spectruma güzel bi dp ve hız modülüde çıkarsaymışın tadından yenmezmiş, en azından kaçardın. Bende 27 dp 12 hız var spectruma ama kullanmıyorum nedense.
  Pusata çıkardığın modül malesef plusa olmuyor, :( modülün açıklamasında pusat plus yazmalı.

  Modüller hakkında söylediklerine katılıyorum. Etkinlik görevlerini bitirdim, anahtarların tamamına modül açtım + kaos cpulardan da nerden baksan 30 modül düştü toplam en az bi 70 modülden ``işte bu`` diyeceğim tek modül çıkmadı. Elimdeki aynı modüllerin laciverti çıktı :D
   
 15. Yazının üst kısmına ben de katılıyorum.:) Modüller konusunda pusata güzel hız çıkmış, günlük görevleri pusat ile yapabilirsin hızlı olduğu için daha çabuk biter, benim vega light ta da güzel hız modülü var görev gemisi yaptım. Diminsher a daha yüksek hasar düşseymiş iyi olurmuş çünkü kararlı modüllerin varsa yeteneği sayesinde çok iyi boss/uber tallon farmlanıyor. Ben daha anahtarları kullanmadım ama ZPVE den genelde kötü düşüyor anladığım kadarıyla.:( Sayborg a hep modül düşürmek istiyordum hedeflerden gelen yeşil ZPVE den %5dp Sayborg geldi belki stabilize ederim.:D
   
  Anka_Mitralyöz bunu beğendi.
 16. smoonrise

  smoonrise User

  Hiç utanması yok değil mi merkez denilen yerde çalışanların buradan para kazananların dolaylı yada direk kâr elde edenlerin bir şekilde menfaat sağlayanların , zerre düşünmüyor hesaplamıyor değil mi ? tüm haritalar '' BOT '' dolu kastıkları uri zaten önceden bug hile v.s ile kastıklarının 10/1 etmezde modül veren cpulardan kaç tane modül o modüllerden neler elde edecekler 1 tane aklı zekası yerinde çalışan yokmu bu oyunu satın alan şirkette teknik ekibinde botları engellemişlerde sanki son derece adi adeletli bir oyun varmış gibi bu etkinliği hediye etmiş ...
  Bugüne kadar zaten buglar açıklar ile modüllerin hemen hemen en yüksek değerlerini elde etmişler için daha başka gemiler için daha iyi özellikler çıksın diye mi yapmışlar etkinliği bir sorun bi zahmet merkeze ???
   
  Anka_Mitralyöz bunu beğendi.
 17. Bugün 8 efsanevi uzaylı cpu yapıp çıkan yaratıkları kestim, 1 adet bile modül atmadı. Şanstan başka bir şey bu.
   
 18. wiladew

  wiladew User

  750 lik olanlar daha çok modül düşürüyor bana 7-8 modül geldi ama hepsi nostromo vega normal goli falana çıktı
   
 19. Etkinlik açıklamasında;

  Efsanevi Kaos Uzaylı CPU’su
  Çevrede son derece tehlikeli bir Kaos Uzaylı çağırmak için etkinleştir. Bu CPU X-5, X-6, X-7 ve Savaş haritalarında kullanılabilir. Öldürülen Kaos Uzaylıları, öldürülen uzaylıya göre değişen bir ödül paketi düşürür. Pakette Kaos Parçalarının yanı sıra şunlardan birinin çıkma şansı da vardır: BDR-1212, SR-5, DCR-250, BDR-1211, UBR-100 Roketleri, NPC Atom Bombası, Günlük Dosyaları veya Gemi Yükseltme Modülleri (örn. DMG-XV02, HP-XV02, SHD-XV02, SPC-X V02, DMG-XU01, HP-XU01, SHD-XU01, SPC-XU01).

  Yazdığı için sadece efsanevi yapıyorum, fakat yazılanla yapılan tutmuyor. (Şans diyen olur da 8 de 0 ın şansla alakası yok.)

  Edit: Az önce 2 tane daha kestim 10 da 0 etti. Bence bir sorun var.
   
  Son düzenlenen: 22 May 2022
 20. oben

  oben User

  her oyuncu açtığı cpu yaratıklarının ödülünü almalı bir başkası diğer oyuncunun cpu ödüllerinden faydalanamamalı kredi dahil açan kişi yaratığı kesemediği için ona yardımcı olabilir sıkıntı değil ama bu karşılıksız olmalı ödüllerden faydalanamamalı.yoksa işi söümürüyorlar ek hesaplarla kastıkları cpu ları asıl hesaplarıyla kesip modül düşürüyorlar.ben hala orcusla 516 gidiyorum.