Geri bildirim Protegit Tantanası Etkinliği Geri Bildirimleri!

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 22 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. titans___

titans___ User

Bende 2 tane yaratığımı çaldılar da ne verdi bilmiyorum bilsem de değişmiycek , bana bu etkinlikde Solaris Plus da DP modülü çıktı Stabilize ile yüzde 24 arttı , Goli Plus da modül çıktı 4 defa stabilize ile ilk çıkan değerlere geri döndüm ve kaç tane Goli Plus modül stabilize ettiysem çok kötü , birde Orcus da Düşman oyuncu hasarı çıkarttım hız yok ki Orcusda anca portta CC-C İLE RCB - 140 akıllı buz avcı da gelen neye uğradığını anlamadan çok kesdiğim oldu , avcı da gelenleri görünce aha diyorum , birde Spectruma da güzel modül ilkinde çıktı dolu Orcus Citadel Plus modülleri doldu Stabilize edip uğraşmak da istemiyorum Goli Plus ile Solaris Plus peşindeyim de Orcus da Sarı modüller hayalini bile kurmuyorum yani ümüdüm yok o Solari Plus DP modülü çıktı ve fazla beklemeden Stabilize ettim yükseldi aynısını Goli Plus da yaptım olmadı