Geri bildirim Protegit Tantanası Etkinliği

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve sindbadmoscow. tarafından 14 May 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. pısırık

pısırık User

bu npc işaretlemede sorun var işaretlenmıyor son zamanlarda buna bır çözüm bulunsa, igne delıgınden ip geçiriyoruz sankı hafıf sagına soluna tıklayınca işretlenmıyor.

joetly bunu beğendi.
  2. smoonrise

smoonrise User

Etkinlik Botlar ve Tutucular Tantanası diye güncellenip öyle paylaşılsın çünkü bu hali ile sadece haritalar bunlardan ibaret ve bunu tespit edecek gücünüz teknoloji ve ekip çalışanınızda yok , 8li yapışıklar videomuzu çeker atarlar diye ortalıkta yoklar ama diğerleri hiç banlanmadıkları için hepsi online oyunda , etkinlik onlar için yapılmış biz manuel oyuncuların değil...

3. joetly

joetly User

benim mouse pil sorunu olduğundan çok titriyor son zamanlarda bende o yüzden işaretleyemiyorum zannetmiştim. malum programı ve tutucuyu kullananlardan arta kalan olursa sıkıyoruz işte bizde 3-5 lazer.

pısırık bunu beğendi.
  4. noktakoyam

noktakoyam User

tr3 kadar tiksinc mide bulandirici bir kitle yok. nerede cpu aktif edersen et adamlar isinlanip caliyor...... reel degeri 10 kurus olmayan bir npc için adamlar kamp kurmus yazik. potansiyel suçlular

5. bune arkadaş ya bu banlamaları getirmek için agatusu chrominimi bekliyorsunuz donuk labirentede aynı protegit tantanasındada diğer etkinliklerdede

6. bot kullanmak yasak değilse söyleyinde bizde kullanalım ha yasaksa ceza verin mağduriyeti giderin

7. pve sunucuda olduğum için sataşan dalan olmuyor isteseler de saldıramıyorlar ama ben cpuları açtım kestim uberde 2 kere patladım döndüm haritada duruyor kimse gelip kesmemiş bile :D ödül modül veriyor sanıyordum efsanevi kaos cpudan 9 tane kestim 1 tane modül düşmedi en son bıraktım düşmüyor demek ki

8. -feniks-

-feniks- User

etrafta bot kaynıyor
    x-8 haritalarında normal oyuncu yok hepsi bot birde en az harita 100 + oyuncu botta
    x-7 haritalarında ise durum 50 + oyuncu botta
    x-5 ve x-6 haritaları da x-7 den aşağı değil durum bu iken
    bugün ban atmış paşalarım toplasan 30 gemi ya matematikleri zayıf yada körler.
    4 harita ve 3 şirket toplam 30 oyuncu...
    kısa matematik yapsak 4 x 3 = 12 harita her birinde en az 50 oyuncu botta
    buda demek oluyor 12 x 50 = 600 oyuncu hesabı botta ..
    banlanan 30 kişi ...
    insanları kandırmayalım ban falan atmıyorsunuz .. ayıklama işte insanların gazını alıyorsunuz...

[][][]-[][][] ve POSEİDON bunu beğendi.
  9. Eski savaş bileti etkinliklerinde botlar 1-2 günde görevleri bitirip dağılıyolardı ben de görevleri o zaman yapıyodum ancak şimdi cpu lardan modül düştüğü için etkinlik bitene kadar haritalar böyle kalacak heralde?

10. POSEİDON

POSEİDON User

Yönetim istese yarım saatlik işi var şu bot sorununun çözülmesi için ama iyice salmışlar. yarım saatte 3-4 tane protegit zar zor kesiliyor x-8 haritalarında. Teşekkürler Darkorbit.

11. neden x-8 özellikle anlamadım acaba çok mu veriyor dedim deneme şansına nail olamadım :D

12. 1feder

1feder User

katlayıcı nın bı faydası varmı etkınlıge

13. Bence bu bot sistemini darkorbit bir şekilde oyunun içine entegre etmeli çünkü normal bir kullanıcının bu botlarla mücadele etmesi yetişmesi imkansız tamamen farklı kulvarlardalar. Güzel bir şekilde entegre etseler herkes kazanır hatta belki o eski şaşalı günlerine geri döner oyun. Düşünce açısından artık "şu botçuları banlayın artık" demektense bu yöne kaydım çünkü yetkililerin yıllardır devam eden "botla mücadele ediyoruz" tavırları hiç de samimi gözükmüyor.

14. fikir güzel ama do giş kurallarına uymuyor belki de botu do ekibi kendisi satıyordur

15. NOELBABA

NOELBABA User

cpu kullandıktan sonra bekleme süresi neden var böyle bir şaçmalık cpu asıyorum lordakia çıkıyor mesela 1 sanıye surmuyor tekrar cpu kullanmak ıcın 30 sanıye beklemen gerekıyor saçmalık maxs 5 saniye olmalı yada hiç olmamalı böyle 1 dakikada 2 cpu kulanıyorsun zaten zamanımız kısıtlı cpu kasmak için farm mı yapalım yoksa cpu kullanmak için mi harcayalım 1 saatte 30 cpu zor kullanıyorsun

16. Grevious

Grevious User

aynen reis x-8 de 30 kaos parçası veriyor x5 x3 x2 haritalarda gittikçe azalıyor kaos verme işi

17. botu yasal hale getirirseler daha önce yasaklanan tüm gemileri geri getirmeleri gerekir

18. adamlar ücretsiz vds ile ücretsiz bota atıp hiç uğraşmadan hesaplarını dolduruyorlar yetmezmiş gibi birde tutucu kullanıp bizi kesiyorlar ve karşılığı ne tr2-3 de 13 hesaba ban sadece o da 3 gün

19. 56hakan211

56hakan211 User

Etkinlik gelmiş; adamlar programa atmışlar gemilerini her harita bu şekilde; günde yüz binlerce cpu kasıyorlar. Yaratık daha çıkmadan sıkıyorlar. Şunu anladım Darkorbit emek vermenin, zaman ayırmanın gerekmediği bir oyun haline gelmiş. Güya ban dalgası gerçekleştirmişler; TR1-5'te haritalara bir bakın isterseniz. Bu oyun için ne uriler çektim ne vipler ne indirimler ne materyaller aldım artık tek bir kuruş dahi vermem; zaman harcamaya bile değmez. Bir oyun ancak bu kadar mahvedilebilirdi.

20. 20 tane cpu al diyor (cpu 1500 kaos x 20 = 30000 kaos ) x-8 de yarım saat takıldım 5 tane protegit anca işaretleyip kesebildim 1 protegit 20 kaos = 100 kaos, buda saatte 200 kaos yapar.
    Gerisini siz söyleyin.