Protegit Tantanası Sömürü

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve ProjectTR tarafından 21 May 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Mineral

Mineral User

Sayın arkadaşlar bu sistem aslında siz değerli oyunculara Dünyada uzuunn yillardir olup biten ticari ekonomik anlayisi ogretmeye calisiyor.Detayli düşünmenizi öneririm.Bahsettiģim konu Stuener Çalanlar hariç.Onlarin hepsini merküre gönderelim birbirlerini soysunlar.

2. oben

oben User

nasıl yaa şukadar paraya şukadar cpu mu yüklüyorlar gemilere yoksa şukadar cpu su olan gemi şukadarmı diyorlar.
    konu amacının dışına çıkmayalım..

3. Oyunun para gelir kısmının bot kullanan oyunculardan ibaret olduğunu ve bu yüzden bu oyunun halen birnevi de olsa ayakta olmasının tek sebebi bu o yüzden bot kullanan oyuncular bu oyun büyük bir ilgi görene kadar yaşamaya devam edicektir ki pek de değişici bir durum gözükmüyor botcular parayı akıtacak şirket kazanıp banlamayacak oyunda yapılan son 5 seneki banlamalara bakılınca %99.9 u TP ŞEREF URİDİUM bugları yüzünden banlamalardan ibaret :) bu buglarda botcuların önüne geçtiği için banlanıyor biraz detaylı düşünürseniz aslında herşey çok basit... Ama her ne olursa olsun bu bir savaş ve strateji oyunu.
    ilk ay zeta 2. ay zeta + kappa 3. ay karantina , tabi bunları baştan yapabilmek için 6 lvlde görev katlayıcı alıp sağlam bir arkadaşın ile 10 adet pro görevini yaparak 20 tane pro ile oyuna başlamış oluyorsun ki bu dediğim aşama 1 gün bile sürmüyor sonraki kalan katlayıcı desteği ile 2 gün boyunca sürekli görevleri yapıyorsun ve kolayca 22 level oluyorsun gerisi malum anlatmama gerek yok :D

Son düzenlenen: 25 May 2022
  4. 20 proyu anladım, tamamdır. Görevleri arkadaşla yapma olayınıda anladım (levelle işim yok ama neyse) tamamdır.

2 kapıda 1 havoç verdiğini varsayarsak (o kadar şanslıysak) pazar günü en az 10 zeta yapmak gerekir. Bu da indirimli hali ile (1 gates 55 uri olarak) ortalama 1,2 milyon uri demek.
    3 kapıda 1 herkül verdiğini varsayarsak (o kadar şanslıysak) pazar günü en az 15 kappa yapmak gerekir. Bu da indirimli hali ile (1 gates 55 uri olarak) ortalama 2 milyon uri demek.

Apis, Zeus, lazer geliştirmeleri, diroit geliştirmeleri, pet masrafları(temel ihtiyaçlar sadece), sevkiyat masrafları, uçuş düzenleri(burgu,güve,çark için sadece) için neredeyse 10 milyon uri demek.

Karantina bildiğim kadarıyla grupla yapılıyor. E oyunda elle oynayan kimse yok ki ! Kimi bulacanda karantina yapacan. Ben 2 tane low görevlerini yapacak adam bulamadım 1 ay oyunda.

Yani bir geminin kendi kendine yetebilmesi için yaklaşık 15 milyon uri gerekiyor şu an ki oyun sisteminde. Yeni başlayıpta çalmadan çırpmadan helalinden oynayan bir kişi bi yerlerinide yırtsa günde (ort. 4 saat oynasa)max. elde edebileceği uri miktarı 50k dır. Bu da 10 ay boyunca oynasa yinede fullenemeyeceğini sadece ortalama bir hesaba sahip olabileceğini gösteriyor.

He 57 pro ya tamamlayım, petin içini fulleyim, bütün geliştirmeleri en az 16 seviye yapayım derse de bu süre en az 2 sene olur ki oyun yine buna izin vermez sürekli yeni birşeyler çıkartır ve hep eksik kalırsın.

- İşte millete yukarıda yazdıklarımı yapmak zor geldiği için, oyun yönetimininde üstü kapalı serbest bırakmasıyla botun bugun dibine vurup seninde dediğin gibi 1 yılda yapacağını 3 ayda yapıyor.

5. işin botting kısmını geçiyorum anladığım kadarıyla yalnız tabancasın o yüzden zorlanıyorsun ben 2. gemimde baya şanslıydım aslında nimesis ve kutudan gg kasma etkliği gelmişti hızlıca gemimi fulledim sayesinde

6. Şu an oyunda herkes yalnız tabanca. Dün 2-6 da 30 dk, 3-6 da 30 dk boyunca hem npc hem gemi kestim. 1 tane elle oynayan çıkmadı.
    Pazar 00:01 de botlar grup kuruyor ve 23:59 a kadar kapı dönüyor (geminin kullanıcılarıda geziyor tozuyor başka işlerle ilgileniyor). Şu an ki etkinlikte de etkinlik başladığı gün ayarlayıp bota atıyorlar etkinliğin son günü son saatlerine kadarda çıkartmıyorlar. Artık son bi kaç saat kala çıkartır topladıkları cpu ları kullanırlar. Ama etkinliğin son günü izinliyim. O gün bir işim çıkmazsa herşeyi bırakacam haritalarda botçuların yaratıklarına musallat olacam, modülleri ben toplayacam :D Zaten karar verdim, önce klan kuracam sonra bot kullananlardan klanı olanlara kırmızıyı yakacam. Ne uğraşcam başka haritalara gitmeye kendi botçumu kendim temizlerim dimi :D .

7. Ben birkere buna kalkıştım direk pushing ban yedim tavsiye etmem garip bir biçimde sistem botu koruyor.

8. Acıtmadan kesecen :D O zaman bişey olmaz.

9. Bol Şans :D
    Pushing iki taraflı bir bandır yapanda yaptıranda yer her ne kadar şu an sadece gemi banlatmak üzerine kurulu bir düzen olsada...

10. Amiral34

Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

Konu farklı yönlere döndüğü için kilitlenmiştir.

.Mephistos. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş