Geri bildirim Proxium İstismarı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 23 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu ?

1. Evet

85,0%
  2. Hayır

15,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba herkese şimdi bu malum konuyu herkes biliyordur , yönetimin uyguladığı cezanın yetersiz olduğu düşüncesindeyim:

Bence bu açığı kullananlara şu cezalar uygulanmalıdır;

1) Hesapta ki şeref puanı %75 oranında düşürülmeli.

2) Dükkanda ki ürünler bu arkadaşlara %20 oranda daha pahalı satılmalı.

3) Argeleri silinmeli.

4) 1 Ayda bann yemeli

5) Oyunda 2 ay boyunca kestigi yaratik ve oyunculardan %50 şp eksiltilmesi ve kapı ödüllerinin %50 düşürülmesi gerekli oldugunu dusunmekteyim.

Bana katılıyor musunuz ?

GREED bunu beğendi.
  2. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

İyi forumlar.

3. Şahsen bu bir fikir değildir olması gereken bir şeydir yenilikde değildir en azından konuşmacı köşesine taşıyın.

4. yönetimin uyguladığı ceza derken ? TR3 oyuncusuyum bug u kullandığı video ile ispat edilen TOSUN PAŞA hala sıralamada tam olarak kim ceza aldı ki ?

5. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Sunucu saati ile 00:00 yani gece 2 de tekrar bakınız.

Şuan oyunda proxium bugu yapanlar banlandı. Bizzat arkadaşımdan biliyorum.

Sıralamada halen gözüküyor olabilir gece 2 de tekrar bakın olmayacaktır.

İyi forumlar.

6. Yönetimin açıklamasına göre bu konuyu açtım bannlanmazlarsa gidersiniz konu açarsınız yada konuya destekde bulunabilir veya bulunmayabilirsiniz.

İyi forumlar.

GREED bunu beğendi.
  7. zamahayır

zamahayır User

boşa ümitlenmeyin yine oyunda yükseklere generallere birşey olmayacak zayıflar orta derece rütbeler hep banlanacak
    142 kişi kullandı numarası %100 yalan sadece tr2 de 500-600 kişi kullanıyordu bu bugu

8. - vermenizde ilgimi cekti dogrusu...

Sesimizi duyuramadiktan sonra ne anlami kalir ki boyle yaparak zaten kaybediyoruz ?

9. zamahayır

zamahayır User

- verdim çünkü abartınında üstünde abartı vur dedik öldürmüşsün bu bugu bende yaptım saklayacak birşeyim yok Ama oyunun adaletli olduğuna inanmıyorum tek meselem 142 kişi gibi az rakam ve tosun paşanın banlanmaması

10. Kusura bakmayin oyunun E SPOR alaninda gelismesi icin buga goz yumulmamasi gerekli.

Oyun firimasina her yerde baski yaparsak istedigimiz sonucu elde edebiliriz.

Oyuncuyu bug kullanimindan vazgecirmeye tesvik edilmesi gerek.

Cezanin kesilmesi sart.

11. zamahayır

zamahayır User

Oyuncu bug kullanmayacaksa bunlarda Bugu oyuna entegre etmeyecek kullandırtmayacak kardeş hep oyuncu kabaatli birazda kendileri hatalarına baksaydı böle olmazdı millet bot kullanıyor aylardır ban yiyen yok kendimiz kullansak anında banlanıyoruz acaba nekadar TESADÜF ?

Seprom bugu var ama ban yok low bugu var ama ban yok acaba kullananlar general yada albay ondan mı ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Şubat 2017
  12. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Yahu bann yese ne olacak ? Adam 5 Milyon lazer kastı 5 Milyon ! 1 Ay sonra paşa paşa kullanacak ! Ayrıca yazmışlar ki kimin ne kadar lazer elde ettiğini bilmiyoruz demişsiniz. Aşamalı ceza alıyolar. Madem bilmiyorsunuz ne kadar yaptıklarını aşamaları neye göre belirlediniz ? 1 Hafta 2 Hafta 1 Ay olanları neye göre belirlediniz?

13. bende uyeyim admin moderetor degilim ! Fikrimi belirttim bahane arama simdi isin ucu sanada dokunacak diye tirsiyorsun.

Bu dediklerim olsa emin ol kimse bug kullanmaya yeltenmez.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Şubat 2017
  14. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Kardeşim ben zaten seni destekliyorum sakin :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Şubat 2017
  15. He pardon ben seni yanlislikla diger arkadas sandim.

Kusura bakma... Hatlar karisti :D

RAMMFİRE bunu beğendi.
  16. ban man yok :) bizim serverde en azından yok herkes gemisine giryor .

17. zamahayır

zamahayır User

Eğer bug yapıpta banlanan yoksa Böyle adaletin Allah belasını versin

RAMMFİRE bunu beğendi.
  18. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Aman kardeşim yazdıklarına dikkat et. Sen milyarlar yatıran oyuncu değilsin oyundada forumdada bannlarlar seni.

19. ÇORBACI

ÇORBACI User

Adam 2 yılda kasamayacağı rsb yi 1 haftada kastı en fazla 1 ay ban aldı rsb leri duruyor keşke bende aynı bugu kullansaydım 1 ay dinlenir sonra 5 milyon rsb ile devam ederdim ama bir dahakine affetmem bug bulursam sonuna kadar sönürürüm çünkü oyun yönetimi bunu istiyor adil olsalar en azından banlanan oyuncuların tüm rsb lerini silerlerdi.

20. Oyunun adil olmasını istiyorsan oylamaya katılabilirsin.

PİR78 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.