Pusat Gemi Tasarımı Hakkında Görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve KARANLIK tarafından 27 Mart 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. TheMaster

TheMaster User

Benden Tam Puan aldı ;)

2. Bu gemiyi kullanmak için ek hangar almak gerekli mi? Birde argeler işe yaramıyor mu? Bunun dışında sadece ek slotlar mı var yoksa geminin kendine has özellikleri var mı hızlı vurmak gibi?

3. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

ozelliklerini kullanan arkadaslar tam manasi ile yazarsa alip almamakta kararli oluruz..elestirileriniz hos degil herzamanki gibi yapilana saygi yerine ek fikir uretmeden elestiriyorsunuz...hazerfan da da boyle olmustu....kredi ile satilmasi mantik disi biz TL ile aliyoruz.uri ile olmamasi bile esitlik saglamis guzel .......................oyun kuruculara iletilmesi icin de : TURK gemisi ise TURK bayrakli olmali .en onemli eksik bu.birde dp puanlari argeler oyun hatasi mi eklenecek mi? denge olmasi acisindan bazi eksikleri olmali muhakkak ama dp ve kalkani az birakmak savas gemisine yakismaz.simsekten iyi olmali.tesekkurler emeginize saglik.

4. geminin eksik yanı goliathın tasarımı var bunun yok yani goliath her türlü daha fazla vuruyor 1 vs 1 de vur kaç yapabilirsiniz. Arenada ve jackpotta sıkıntı yaşarsınız söyliyeyim pvp haritasında iyi olur çünkü rahat sinek avlarsınız bunla çok rahat kaçabilirsiniz

5. Sniperz_C*

Sniperz_C* User

bende aldım pişmanı canı çok z iade olsa iade ederim

6. Tamamiyle düşünülmeden yapılmış bir gemi hem en yüksek hız hem en yüksek lazer onda böyle bişey düşünülürmü.Her gemi bi alanda iyi bi alanda kötü olur ya yavaş güçlü ya hızlı güçsüz olunur.goliden daha güçlü olması çok saçma ondan daha fazla lazer slotu olmamış oyunun en iyi gemisinden üstün özellik olur mu hiç
    Pusat vengance değil spearhead tasarımı olmuş ,düzgünce bakıldığında aynılar tek fark sineğin yeteneklerinin yerinde fazladan lazer slotları getirilmiş.
    Ayrıca görüntsünüde düzeltin painttenmi yaptınız bi diğer gemilere bakın görüntüsü nasıl duruyo bi pusata bakın gazeteden yırtılıpta oyuna yapıştırılmış gibi duruyo çizim kalitesi diye bişey yok.
    tek olumlu yönü var vegacılar için güzel bi gemi vegayı pek sevmem hızı için arada kullanırdım belki pusat alırsam daha fazla kullanırım

...ARAMA-KURTARMA... bunu beğendi.
  7. pusat tırt cıktı dp cok düşük denılıyo,GOLİAHT krallığa devam edıyor :cool:

8. DeathKing

DeathKing User

Geminin canı 200.000 veya 220.000 olursa oyun kurallarına ayrkırı olmaz ve hızı 400 olmalı bence veya 390

300.000'e felan abartnlar var oyun kurallarına aykırı olur goliden fazla darbe puanı olmaması lazım

Hayır, Bu bir vega tasarımı ama tasarım deil bi gemi vega üstüne kurulmuş bi gemi gibi bişey :D ek olarak 16 lazer gelmez sadece

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Mart 2015
  9. matkap34

matkap34 User

güçlendiricisiz kalple canı ne kadar oluyor normal vegada 276 k pusatta ?

10. SilweR

SilweR User

pusat hakkında benim görüşüm ciddi manada olumsuz. hakikatten oyun içerisinde dengeleri haksızlık derecesinde bozacak birşey. hem oyunun en hızlı gemisi olacaksın hemde en çok lazer slotuna sahip olan gemi olacaksın. ha herkesin alabileceği gibi goli gibi vega gibi dükkanda yer almış olsaydı ortada bi haksızlık olmazdı oyuna goliden guclu bir gemi gelmiş derdik ama sadece kısıtlı bir süre ve nakit para ile satılması oyuna saatlerini harcayarak oynayanlarla oyuna bir dünya para bayılarak nakit konusunda sıkıntı cekmeyen insanlar arasında ciddi manada bi haksızlık oluşturdu. sadece ve sadece aç gözlülük başka hiç bir şey değil

YARDIMCI54 bunu beğendi.
  11. Selahattin

Selahattin User

Tek Kelime İle Berbat. O Nasıl Bir Dp Allah Aşkına. Tamam Slotlar Güzel 16 Silah Slotu Felan Eywallah. Tasarım Yapıyorsunuz Sözde Vega Tasarımı. Silah Sayısı Fazla Vuruş Beş Para Etmez. Yukarda Arkadaşın Dediği Gibi Adam 300 bin Vuruyor Gemideki DP Tam Bir Komedi.
    Tabiri Caizze Mısır Gibi Patlıyor. Tasarımı Ben Aldım Ama Pişmanım Kimseye Tavsiye Etmiyorum. 49 Tl nize Yazık Etmeyin.
    Gemi İle İlgili Hiç Bir Bilgi Yok. Sadece Silah Ve Jeneratör Bilgisi Hariç.
    Kısacası Yaptığınız Reklamla Aldığımız Tasarımın Yakından Uzaktan Alakası Yok.
    Yazıklar Olsun Başkada Bişey Demiyorum..

12. Selahattin

Selahattin User

pusatta güçlendiricisiz 192. Bigboy gibi bişey.

13. selam admin arkadaşlar almanya tr serverlerinin sorumluluğunu size verdiğinden beri iyi işler yaptınız fakat şu türeyen nano botlara karşı sizde çaresiz kalmışsınız anlaşılan bu gemiyi ne amaçla çıkardığınız belli oluyor ama malumunuz artık tr serverlerinde eskisi kadar para dönmüyor benim görüşüm siz en iyisi size değilde oyuncuya ve oyuna heyacan veren fedakarlıklar yapınki kaybettiklerinizi azıcıkta olsa geri kazanın gemi üstünde çalışılması lazım olmamış eksik....

14. Pusat gemi değil tasarım ayrıca o pusat bile değil gemin ismi D-PU-01...
    Birde o kadar reklam falan yaptılar :D
    Bence hazarfene daha çok yüklenmeleri gerekiyolardı en azında üstünde türk bayrağı var..
    D-PU-01 yani sözde pusatın türkiye ye ait olduğunun nedense hiç bir belirtisiyle karşılaşmadık.
    Darkorbit türkiye oyuncuları olarak büyük hayal kırıklığı içerisindeyiz...
    tr4:*Kλƒλ*λVC!§!*~54~

15. Merhaba ,

Arkadaşlar olumlu yada olumsuz düşüncelerinizi yazarken forum kuralları ve karşılıklı saygı kuralları dahilinde yazmaya dikkat edelim.

İyi forumlar.

16. Gemide ek hiç bir yetenek yok. Hızı seprom beslemesi ile 588 ama argeler kullanılamıyor. Bu geminin özelliği imiş. Yani yapılan gemi gövde argeleri anlamını yitiriyor bu durumda. Başkaca merak ettiğiniz konu varsa yazarsanız kullanan bir oyuncu olarak yanıtlamaya çalışırım.

175 000

Evet ek hangar istiyor. Var olan vegaya ek olamıyor maalesef.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Mart 2015
    ÈrroR_™ bunu beğendi.
  17. Hızı dışında ek bir yeteneği yok maalesef.

18. Merhaba ,

Forumda mesaj yazarken daha uygun bir üslub ile yazmaya dikkat edelim.

İmza kısmınızdaki link bağlantısını kaldırınız. İmza bölümünde link buludurulması yasaktır.

İyi forumlar.

19. İmza linkinden kastınız benim imzammıydı? Çünkü link yok.

20. Merhaba ,

" Savaştan kaçınmak mümkün değildir, sadece düşmandan üstün olana kadar erteleriz!!! "

Bu kısımda komple seçili ve link bağlantısı var. İmza düzenleme kısmından üzerinde x olan zincir kısmından yazı seçip kaldırabilirsiniz.

İyi forumlar.