Pusat Gemi Tasarımı Hakkında Görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve KARANLIK tarafından 27 Mart 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 1 AD FAZLA SLOT VAR NEKİ YANİ ÇOK BÜYÜK Bİ FARK OLMUYOR MALESEF...

2. Merhaba ,

Tamamen büyük harf kullanarak yazmamaya dikkat edelim.

Ayrıca Pusat ilgili ayrıntılı bilgi gelir gelmez ilgili kısımda bilgilendirmesini yapacağız.

İyi forumlar.

3. __NEVER__

__NEVER__ User

Goli nin üstüne tanımam 2 tane birden kestim hiç bi işe yaramıyor bu PUSAT daha özen daha GÜZEL bi tasarım uygulana bilinirdi, HAZERFEN gibi YENİLENME istiyoruz tasarımda, Saygılarımla...

Ayrı bi hangar al vega yı da al ihaleden al sana tamamen farklı bağımsız bir gemi :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Nisan 2015
  4. ÇORBACI

ÇORBACI User

1 slot fazla olup olmaması çok önemli değil önemli olan geminin içindekiler tüm silahların lf4 olsun beslemeli ve çift güncellemeli pusat beslemesiz ve lf4 süz 10 goliyi keser ama tersini düşün 1 goli en fazla 1 pusat keser gerisi kaçar :)

5. titans___

titans___ User

pusat yakında mı bilemem ama uri ilede satılcakmış ben rahat kesiyom videolarımda var hem sarı beslemeli kesiyom gerçi tabi tıklatırsa orası sıkntı sadece

6. Merhaba ,

İmza kısmınızdaki resimin yükseliği fazladır en kısa zamanda yükseklik olarak 200 pikseli aşmayacak şekilde düzenleyiniz.

İyi forumlar.

7. Pusat boş bir gemi işe yaramıyor.Sadece gösteriş amaçlı alanlar var

8. Global serverlarına ne zaman geliyor acaba?

9. Lestat**

Lestat** User

Sadece Tr serverlerinde olacak bildiğim kadarıyla

10. Merhaba ,

Şu an için sadece Türkiye server'larında fakat ilerleyen zamanlarda diğer server'lara da dahil edilecek. Ne zaman olacağı ile ilgili net bilgi yok maalesef.

İyi forumlar.

11. titans___

titans___ User

valla forumda diğer servırlarada gelcek diye yazı çıkdı bu adamların her çıkardığını alacak ağalar vardır ama oyun neden ücretsiz yazıyor bu tür para ile alınan ürünler varken bu kandırmacadan dolayı insanları madur etmek ve yanlış yalan beyanda bulunmak insanları kandırmak olmazmı he diycek biri si zorlamı oynatıyoruz tamam da dürüst olarak yazılması gerekmezmi ben 6 senelik oyuncuyum para da yatırıyorum zaten rsb beyaz vesaire rübe için parasız kolay mı değil kolayıda var neyse kolay gelsin

12. Kardeşim bunlar güçlendirici paket diye 1.500 uridium satan bir yönetici çeşidi. Tepki gösterince azalarına 1 ay ban atma emri veren yönetici çeşidi. Anlayış beklemek manavda et aramaya benzer.

13. PUSAT

PUSAT User

Tasarım hakkında pek detaylı bilgim yok fakat geminin görünümü beklediğim gibi güzel değil,açıkcası pek beğenmedim

14. titans___

titans___ User

bunların derdi para olarak bakılan kişileriz ben de tamam diyorum para veriyim de bu nasıl bir iş adamların dandik gemileri var programı aldığında birde chatde hava atıyorlar öylelerini çok gördük 5 senelik tr3 klanı bile eici terk etti korkularına vruya kaçdılar bela klanı bilen bilir programsız çok kişiyi chatde pıstılar yada tamamen tarih geçmiş zavallılık bence hile kullanmak parasızsın da yazık diyim

15. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

bize bu oyunda zorla para ile oyna diyen yokki..ister para ile oynarsin daha cabuk ilerlersin ister kasilirsin zaman alir.....heroyunda bu boyledir hatta hayatta bile parana gore alısverisin...kabul.... tabiki yeni elit farkli seyler + para ile sunulcak....Ama tek sorun var oda yine yeniden haksiz kazanclar, adaletsiz durumlar ,duzelse sonrasi zaten gonul rahatligi ile isteyen istedigini alir......oyunu cok seviyoruz emek verdinmi kopmak zordur o seyden ,bir umit bir sure duzeltilcek beklemede kaliyor insan ,duzeltildiginde sende bir heves yeniden basliyorsun gemiyi guzellestirmeye....misal Ben aliyordum pusati vazgectim sirf chatte low icin grup yazisini goruncee:(

16. LoW'da açık hala devam ediyor mu ya?İnsanlar bıkmadılar mı hala o kapıdan?:(

17. arkadaşlar bence buna argelerin eklenmemesi iyi nedeni şu adam zaten hızlı goliden daha fazla vuruyor bide dpsi yükselsin tebrikler adamı ölümsüz yaptınız...

sadete gelirsek:

Bence görünümü tekrar bir elden geçirilmeli süper sonik saldırı jet uçaklarına benzemeli nedeni vengance olması...

ayrıca biraz hız düşerse iyi olur... nedeni zaten fazla vuruyor birde vur kaç yapmasın....

18. Merhaba ,

Oyuna illa para yatırılması gerekmiyor fakat bazı şeyleri hızlandırmak için para yatırılabiliyor. Bu oyunu %100 para gerektiren oyun yapmaz. Bazı oyunlar var her şey paraya bağlı fakat burada çok fazla yatırmadan da bir şeyler yapılabiliyor.

Online olarak oynan ufak çaplı oyunlarda bile para yatırılması gerekebiliyor. Poker olsun bilardo olsun okey olsun bu oyunlara bile bazı şeylere daha kısa zamanda ulaşmak için para yatırılması gerekiyor.

İyi forumlar.

Merhaba ,

Bu oyunda zorla şunu alın bunu alın diyen görmedim. Yaptıkları zaman suç yapmadıkları zaman suç bazen insanları anlamak gerçekten çok zor. Online oyunlar sabit yerinde durmaz görsel , yenilik , maliyet , zaman v.b. şeyler sürekli değişir. Oyunda kısa yoldan bir şeylere ulaşmak için para yatırılabilir eğer imkan yoksa belli bir miktar yatırılabilir yada yatırmadan bir şeyler yapılabilir. Tabii ki bu seçenekler arasında zaman farkı vardır. Para yatırınca daha kısa zamanda elde edilir , kısmen yatırınca zaman biraz uzar ve eğer yatırmadan yapılırsa süre daha da uzamaktadır. Burada oyuna bakış açısından kaynaklı durumlar yaşanıyor. Para yatırmadan yada çok para yatırmadan kısa zamanda bir şeyleri tamamlayayım oyunda üst derecelere geleyim gibi düşünceler mevcut sanırım.

Ayrıca forumda kurallara uygun olarak yazılan şeylerde kimseye ceze verilmiyor. Bu forumu geçtim her hangi bir forumda oradaki kurallara uyulmadığı zaman ban atılmıyor mu çok merak ediyorum. Senelerce bir çok forumda bulundum çeşitli yönetim kadrolarında bulundum ve o forumlarda da kurallar vardı uyulmadığı zaman ceza uygulanıyordu.

Öyle bir yazıyorsunuz ki sanki yaşamı boyunca hiç bir kurala uymamış ve hiç bir ceza almamış ama burada foruma girince kurallara uymadığınızda ceza aldınız gibi anlam çıkıyor.

Son olarak forum kurallarını elimizden geldiği kadar esnetip ceza gerektiren durumlarda uyarma yolunu seçiyoruz. Daha eskiden forumda " bot " yazılında ban atıldığını bilmiyorsanız bir şey diyemem.

Gerçi ne söylesem yine bir şey değişmeyecek ama insan bekliyor işte..

İyi forumlar.

19. titans___

titans___ User

adminim şimdi oyuna yenilik geldide eskiyseniz bilirsiniz muson yağmurları vardır ölenler olur bu oynda ki yenilikler öyle geldi parassı olanlar tamamda illegal programlarla adamlar yüzüne kapıdan gemiyi çıkartmamızla kendimizi hangarda bulurduk sonra herkes hoba bota daldı ben bu bot banlamasında adamlara tıklatamayıp npclerin peşinde gezdirilme muhabbetini kaçırdım ona rağmen adamlar bota atardı adamın forumdan bandan haberi yok küt ban bakıldı arge geliştirme sıfırlama olmuyor küt ban adam albay videosu bar pet milim canda altta kalkanı yok kesemiyom video uzun oldu ortadan sonrasında görülebilir ve bu normal mi diyorum daha önce adam vip kesiyorum ama albayın petinide kesemiyorum bu adamlar tr3 de tek gezmezler bu adam sıralamada ve bir şey yapılcakmı siz diyorsunuz bu oyun paralı olması normal ama ben böyleyse para yatırırmıyım beni tek kesen şey açıkcası izledinizmi zahmet edip adminim bu videoyu sonuna kadar ben kaçıyom adam kaçıyor adam albay benden kaçıyor ASES diye yazmış birde albay rübede utanmada yok ben çok albay kesiyorum para yatırdım ama ases kaçar ancak zora gelince 5 adam dalarlar dondurucu roketi de atarlar tek kaçamassın

20. Darbe paunına eklenmeyen 50 bin de eklenirse iyi olacak yoksa böle adamlar 2 rsb karıştırıyor can bitiyor