Pusat Gemi Tasarımı Hakkında Görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve KARANLIK tarafından 27 Mart 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ®Kaan

®Kaan User

Darbe puanı eklenmiş hali o zaten
    Nano gövdeye bakarsan 125k olarak gözüküyordu yanlış hatırlamıyorsam

Yani bu gemi vega tasarımlarından aktif ettirilen 16 lazerli spearhead olmuş...

2. Ek slot koyulmuş ama tüm ekstralardan muhaf aksi daha saçma olurdu ancak koskoca bigpointin yaratıcılığı bukadar mı, bari bi iki karışım özellik eklenseydi. Açık kanaatim cazibesi arttırılmadıkça çok gereksiz bi tasarım

3. bence pusat çok iii olmuş darbesinin artması gerek yok bence zaten gemi vegence golinin olsa canı az olsa tmm dicem ama vegencenin tasarımı vegencede canı ne kadarsa o akdar olmuş ek özellikler 6 tane silah slotu gelmiş bence gemi şuan çok ii uygun hiç artmasına da gerek yok diye düşünüyorum darbesi artsa zaten goli tasarımı gibi bi şey olur.

4. ÇORBACI

ÇORBACI User

Full lf4 lü goli karşısında şansı hiç yok 2 sıkımda patlıyor.

5. Merhaba ,

Sizleri anlıyorum fakat sizler de bizleri anlayın. Bizlerin forum üzerinden yapamayacağımız şeyler için bize kızmanızın bir anlamı yok maalesef. İletilmesi gereken şeyleri gerekli yere iletiyoruz.

İyi forumlar.

6. ufak bir yetenek getirilebilir (ama + sı olduğu kadar - de olan bir yetenek)

7. ''pusat' bebeklerin araba oturağına denılıyodu yanlış hatırlamıyosam :p

8. O puset.

Pusat silah anlamına gelmektedir.

*F*U*R*K*Λ*N*™ bunu beğendi.
  9. bakıldığında hiç turk tasarımina benzemiyor vega tasarımı diyorsunuz ek hangar istiyor palada işe yarayabilir ve vur kaç yaparak savaşılabilir baskına vegayla gidenler için yapılmış bir gemi tasarımla falan alakası yok herşeyi farklı vegadan bu dpleyle goliyi kaçmadan keamesine imkan yok üstelik arge ve güçlendirmede kullnılamıyor 1 lazer 3 jeneratör slotlu vega için argeli bir vega feda edilmez kısacası kaçarak savaşan korkaklar için yapılmiş gereksiz bir tasarım

YARDIMCI54 bunu beğendi.
  10. Selahattin

Selahattin User

Sevgili Kardeşim. Ben Full Lf4 Lü Vega İle Gelcem Sende Full Lf4 lü Pusatla Gel Bi V.s Atalım. Bu Tasarım Normal Vega Karşısında Bile Duramıyo Denemesini Yaptık. Şimdi Birde BigBoyla Yapıcaz Bu Denemeyi. Bakalım Sonuç Ne Olucak.

Ona Puset Diyolar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Nisan 2015
  11. kardeşim herkezin oynama tarzı bir değil
    sen ema atmışsındır o sana 5 sn geç tıklamışsdır o ara içinde ona 2 defa rsb bindirirsin 200 ka vurursun karıştırırsan 400 k eder sence az mı vuruş oynamayı bilene çok ii bi gemi.

12. palladium ve acemi oyuncular için iyi bir gemi çek elmasa yaratığını da kes düşman gelirse kaç yani :) birebir vs lerde iyi olmasa da 2 3 arkadaş pusatları çekip 5-3 e akarsa eğer facia olabilir :))))

13. YARDIMCI54

YARDIMCI54 User

ehh dostum nikindende belli ne kadar türkçe konuşabildiğin pusat türkçede silah manasındadır dolayısıyla araştırmadan alay etmeniz güzel türkçemizede hakarat anlamı taşır

14. PUSAT

PUSAT User

Pusat benim hoşuma gitti özellikleri canı az olması okadarda kötü bulmuyorum ama görüntüsü şuana kadar gördüğüm en kötü görünümlü gemiyi 10 basar :/

15. aynen, görünümü biraz düzeltilebilir. iç açmıyor açıkcası :D değiştirirseniz çok memnun kalırız ya :))

16. ®Kaan

®Kaan User

Görünümü bence de kötü,paintle çizilmiş gibi,2 motoru oluşu tatlı duruyor ama onun dışında çok çirkin

17. bi değiştirilse edilse.. :DD

18. Hezarfen geldi pusat geldi güzel gemiler fakat birde 3 lü gemiler yani aegis , spearhead , citadel için türk bayraklı tasarım ve saturn tasarımı yapsanız daha güzel olur :)

19. Darkorbit size sesleniyorum lütfen PUSAT' ın dükkana düşmesi süreli olmasın 250.000 uri kolay kasılmıyor nakit para yatıracak yaştada değiliz süresi uzarsa veya sürekli kalırsa mutluu olurum . İYİ GÜNLER İYİ OYUNLAR :) :)

20. ÇOK HAKLISIN . KESİNLİKLE SÜRESİ UZATILMALI VEYA SÜREKLİ DURMALI

Canının düşük olduğunu görünce ve argelerin işlemediğini duyunca tasarımdan ve Vengeance'den soğudum :(

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 May 2015