Pusat Gemi Tasarımı Hakkında Görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve KARANLIK tarafından 27 Mart 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Forum kuralları gereğince büyük harfle yazmak bağırmak manasına geldiğinden dolayı yasaktır.

İyi Forumlar

2. vegance yıldız savaşçısı nedir urum alda extralarda 49 tl lik pusat paketinde vardıda

3. aynn bu pusat hiç bii işe yaramıyor dp si çok az üstelik vegance tsarımı gerçek vegance bunun dp sinden daha çok bence tavsiye etmem bide önceden tl ile satıyorlardı

4. %5 ek hasar özelliği verse iyi olur.

5. Merhaba ,

Vengeance gemisi olmayanlar almak isterse diye pakete eklenmiştir.

İlk olarak Pusat gemi değil Vengeance gemisinin tasarımıdır. Zaten bire bir sonuna kadar savaşılacak bir tasarım değil hızı ile vur-kaç yaparak savaşılacak bir tasarımdır.

Maalesef şu anda bizlerin yapabileceği bir şey yok. Pek değişiklik yapılacağını da sanmıyorum.

İyi forumlar.

6. تأثير

تأثير User

Çok rica edicem bu Pusat tasarımının hızını normal vega seviyesine getirin. Oyundaki denge sistemi iyice çökmüş durumda bunun olmaması gerekiyor.

neor bunu beğendi.
  7. SİSTEM

SİSTEM User

Bu söylediğiniz olmayacaktır çünki bir özellik olarak pusata eklenmiş durumda ancak ilerleyen zamanlarda goliaht için bir güncelleme gelirse o zaman bir eşitlik sağlanabilir fakat oda zor.

8. تأثير

تأثير User

Nasıl olmayacaktır sizmi tasarlıyorsunuz gemiyi nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsunuz? Dengeyi bozan bir dinamik varsa bu kaldırılır. Buraya yazmakla belli ki bir ilerleme kaydedilemiyor. Direk Bp'nin kendisine atmak daha etkili olur. Hem ekstradan 6 lazer 2 jeneratör slotu koy birde hızını arttır. Dpsinide 300 bine çıkarın tam olsun olmuşken?

neor bunu beğendi.
  9. SİSTEM

SİSTEM User

Gemiyi ben tasarlamıyorum ben size bu zamana kadar olan şeylerden bahsediyorum özellikleri arasına konulan hızlı olması bu ilk başta tanıtılırken bahsedilmişti bu değişmez,Dp sine gelince onu düzenleyebilirler fakat hızı ve diğer özelliklerinin değişeceğini sanmıyorum ben düşüncemi yazdım siz farklı düşünebilirsiniz bir başkası farklı.

10. تأثير

تأثير User

Hocam zaten ekstaradan lazer ve jeneratör slotu yeterli değil mi? Savaşırken kaçıyorlar yakalayamıyorsun, sen kaçarken yakalıyorlar bir şey yapamıyorsun. Sorun golinin hızı değil ben vega kullanmayı seven birisiyim fakat pusatların hız avantajı birçok şeyi baltalıyor.

11. K|A|O|S

K|A|O|S User

Tek sorun;
    Geminin (argesiz) canının az olması.;)

12. 1905

1905 User

Siz o gemiyi paintten mi yaptınız ?

mega$06 ve SİSTEM bunu beğendi.
  13. Haklısın biraz değişik gözüküyor ama 3d de daha iyi olmuş bence ve tasarımı kullandım kesebilenler bir başka pusat tasarımı kullananlar oluyor hız konfisindeki kalkan bitene kadar kurtuluyom :)

14. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Hangi aşamalardan geçtiğini buradan görebilirsiniz.

İyi Forumlar

.-ProzeN-. bunu beğendi.
  15. sinek gemisiyle aynı hızda.artık goli çok yavaş kaldı,piyasayı alt üst etti.

16. 2 geminin özelliği tek gemıde toplanmış
    speardın hızı
    golinin vuruşu
    kasılırken goliye gecıyom,kutu ve palada vegaya gecıyom sureklı hangarda malzemeleri bi ona bi öburune aktarma sıkıntısı yaşıyom,pusatla bu sorun ortadan kalkıyo hem kasıl hemde topla,tek sorun çok şekilsiz bi gemi be ilk okul çocuklarının resim dersinde çizdiği arabaya benziyo...

17. Pusa'ın özellikleri çok kötü biz zaten adamı vegada olsa golide olsa ksemiyoruz bide bu vegaya 16 jeneratör konulmuş. Adam tekini kesiyo ema kamufle kaçıyo zaten 5-6 pusat baskın yapınca parçalıyolar resmen. Dahada güçsüzleşmesi gerek.

18. mega$06

mega$06 User

o kadar aşamadan geçmişte harbiden oyunda çok kötü gözüküyo biraz daha hd yapsaydınız olmazmıydı emanet gibi duruyo ekranda :D

19. 10 numara 5 yildiz :)

20. sık kaç gemisi hasar alıncak gemi degil ema insta eksik olmamalı