Pusat Gemi Tasarımı Hakkında Görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve KARANLIK tarafından 27 Mart 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. tasarım değil de ayrı bir gemi düşünülerek yapılmış.bunu lazer slotu ve jeneratör sayısının değişmesinden de kestirebiliriz.
    bence vega tasarımı değil ayrı bir gemi olarak satışa çıkarılmalıydı. ek olarak gemiye özel bir yetenek çıkarılsaydı çok daha güzel olurdu.. çünkü gemi bu haliyle normal vegadan bile daha dayanıksız.
    karman çorman bişey olmuş "4/10"

2. Dpsi düşük sadece oda yüksek olsa kimse kesemiyecek.

3. crux20

crux20 User

büyütülecek bir gemi değil.
    x4 ile 50 60 k vuruyorsanız güve ile rahat kesersinz.

4. Bot keserken biri karışmazsa süper gemi :D

5. bot kesmek için 10 numara aynı şekilde çark diroit tasarımı ile birleşince kutu ve palada süper oluyor yalnız biri gelip rsb atsa teke gidersiniz :D

6. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Siz 50-60 vururken karşınızdakide 120-130 vuruyorsa dayanmanız zor olabilir.Ayrıca Pusat gemisininde vuruşu az değil.Bence güzel bir gemi.

Keyifli Forumlar.

7. Arkadaşlar bence bu geminin özellikleri şöyle olmalı

DP:250.000 (Argelerde eklenecek)

Hız: Normal vega hızına çekilecek yani max 576 hız olmalı.

lazerlere dokunulmamalı.

%5 kalkan bonusu

Şimdi arkadaşlar bu pusatın hızı yüzünden kimse şimşek kullanmaz oldu. Bence bu dediğim şekilde olmalı ki oyun daha dengeli olsun.

8. neor

neor User

bu gemi mi tasarim mi neyse
    shepherd i tutabiliyor
    yenilik getirirken eskileri dusunmek lazim
    shepherd oldugum zaman eger pusat gorursem ki dolu ortalik
    direk duruyorum kessin diye
    sacmaligin da bukadari
    hizli gemi yapiyorsun cok az can, 5 tane de lazer koyuyorsun tamam guzel anladik
    ha bu hizli gemiyle ayni hizda 16 lazeri olan bisey cikariyorsun
    yazik

9. gemi süper :)

10. Artık bir venganın goliye karşı şansı çok az golini darbe puanı kalkanı normal vengadan çokken pusat tasarımının normal vengadan daha az canı olması çok saçma olmuş arkadaşın dediği gibi bu gemi botcular için yapılmış Almanya iş başında katlayıcı alan botcuların hiç biri banlanmıyor neden se :)

11. zorask

zorask User

pusat güzel hoş tasarım (bana göre gemi) olmuş ama gereğinden fazla hızlı. hızı vega ile aynı olmalıydı. shepherd aynı hızda olması oynun dengesini bozdu.

12. enigma

enigma User

aşırı hızlı. çok çok aşırı vuruş gücüne sahip. oyundaki en iyi gemi goli idi. ama bu dengeleri aşırı değiştirdi. goli ler içinde bi yenilik getirmelisiniz.

13. GREED

GREED User

Oyuna yeni başlayanlar kasılmasında diyerek hazırlanmış bir gemi.

14. Tamam pusat guzelde goliathada adam gibi ciksin bitane bi ara polis gemisi falan vardi yalan oldu oda galiba

Zaten bunun gibi bi tane var ne gerek var o zaman yeni tasarima .d

15. Bence pusatı cıkarma amacları bigpointin biz botculara elliyemiyoz alın hızlı gemi kesin kesebildiginizi demek gibi olmus :)
    Bota tesvikten ban filan atmayın espiri yapıyorum ve birazda gercekleri soyluyorum ben gunde 3 saat oynuyosam 2 saatinde bot kesiyorum belirtiyim istedim :)

16. pokemonTr6

pokemonTr6 User

Aynen biz sineği hızı yüzünden kaçmak için kullanıyorduk veya daha hızlı bişeyler yapmak için. Ama pusa gelince sineğin hiç bir avantajı kalmadı yetenekleri zaten işe yaramaz. Ben daha sinek yeteneği kullanmadım kullananı da görmedim. Bi farkı olmalı.

17. bu gemiyi bende aldım ama malum baktım millet almış pusatı , aegis ile ben zor dayanıyorum 2-3 tane pusat geliyorn 2 sini kesiyorsam biri kaçıyor. Zaten spearhead tarihi eser oldu.

Ama arkadaşlar şunu belirtmek istiyorum:

Pusat çok masraflı bir gemi kamufulen olacak eman instan olacak tamir robotu elit cephanen kesinlikle olması gerek.

Bunlardan biri eksikse bu gemide pek işe yaramaz. Kamufulen yoksa ani saldırırlar yapamıyorsun ki bu gemi sadece rush yapmak için tasarlanmış.

Ben aegisi daha çok seviyorum ama dediğim gibi bu pusat oyunda çok denge bozdu geminin hızı vegaya çekilmesi daha mantıklı olur.

Spearheadin bir anlamı kalmamakta.

18. düşük ve tecrubesiz bir gemi israf canı 50 k artsa belki kullanışlı olur

19. Zaten Bu gemi diyer gemilerle direk kafa kafaya girmek için tasarlanmamış bu gemi vur kac için tasarlanmış bir gemi vurup kacarsın vurup kacarsın ozaman işe yarıyor yoksa kafa kafaya girdim adam seni tuzla buz eder :D

20. spearheadın anlamı kalmakta, onun işaretleyici yeteneği ve tamamen kamufle olma yeteneği gayet işe yaramakta, pvp de dönen bi savaşta işaret yeteneğini kullanıp arkadaşlarının biri full havoc+burgu+güçlendirici vurduğu an adam yamuluyor, kaçmak durumunda kalıyor, bunu 3 kişi aynı anda yaparsanız adamın ema atmaya vakti bile kalmıyor.

dediğin gibi pusat çok masraflı bir gemi, karşılıklı goli ile kapıştığında kazanma ihtimali çok çok az eğer karşı taraf ema insta kullanırsa, güveye geçip rahatlıkla kesilebilir, pusatın olayı, 3-4 kişilik baskınlarda adam kaçırmamak ve yok etmek, ama yok olma ihtimalini de unutma :)