Pusat Gemi Tasarımı Hakkında Görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve KARANLIK tarafından 27 Mart 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“

1. spearhead ile çok zor pusat anında tutuyor yani kaçma olasılığı %1

mükemmel kamuflaj olsa bile çok hızlı olmak gerek bu yüzden anlamı kalmadı.

2. çok yanlış bir düşünce içerisindesin, baktın adam sana doğru geliyor, basıcaksın mükemmel kamuflaja zaten spearhead kasılmak için kullanılmıyor, kutu toplarken basıcaksın, bir yan haritaya geçiceksin. eğer senin dediğin gibi bakarsak olaya, yani pusat çıktı spearheadın işi bitti gibi bakarsak

Bigboy? piranha? o zaman bunların da işi bitti, evet full gemi için bir anlamı yok bunların ama full olmayan gemiler hala kullanıyor aynı şekilde, pusat 200 bin urilik bi tasarım fakat spearhead sadece 45 bin uri ve pusatla hızı hemen hemen aynı?

senin dediğin şuna geliyor, goliath neden var bigboy çok daha güçsüz goliath kaldırılsın, böyle bir şeyden bahsedilemez, iyi ve kötü gemiler olucak herkes seviyesine göre olanı kullanacak. o zaman çık pvpye bigboyla, tüm gemiler kesiyor bigboy güçlendirilsin de :)

3. Spearhead'in kasılmak için kullanıldığını iddia etmedim.

Neden işi bitti ? bende kullanmaktayım.

spearhead ve pusatın hızları eşit çarka geçsende yakalıyor pusat.

adam bir anda geliyor göremiyorsun geldiğini şimdi ben her mini mapden gelene kamufule mi basacam ?

ki zaten yetenek süresi 30 saniye...

Goliath oyunun başından beri var olan bir gemi ve rolü ağır savaş koşullarında hizmet vermek.

Bigboy , piranha , libertör , nostromo , defcom , yamato ve sadece çaylakların oyunda biraz mutlu olması için yapılmış gemiler.

Şimdi ben niye creditsli olan bir gemiyi neden uridiumlu elit bir gemiyle karşılaştırayım dediğin şey bana kalırsa çok saçma ?

Ki zaten savaş koşullarında bigboy vs kullanılmıyor.

4. savaş koşullarında spearhead vs de kullanılmıyor, pusatlı adam sana eğer avcı konfi girerse, emin ol o adama dönersin onu kesersin, zaten rsb x4 sıksan kafadan 100 k yı geçeceğin için adam ya ağır konfisine geçicek ya da ema insta basıp kaçacak, sen de 2 konfi hız spearhead dizersen her türlü adamdan kaçarsın ya da adam patlar :) gemiler arasında 2 kat bile fark yok, patlamıycam diyorsan patlamazsın.

senin dediğine göre şu an dükkanda sadece şekil veren tasarımlar da yüzde 5 veren tasarımlarla aynı fiyat, onlar da saçma, adam spearheadın görüntüsünü sever yine kullanır. gereksiz de olsa gerekli de olsa şu gemi bitti diyemezsin, pvp de hala onlarca kullananı var

5. Spear ı kullanıyordum ama savaşta kullanılabilir

nasıl mı ?

karşı tarafın yeteneklerini felç eder aegis varsa mesela.

6. Herşeyden Önce Pusatın Canı arttırılması lazım şöyle bi 50 bin kadar

7. O zaman 6 lazer slotu ve 2 jeneratör slotu eksiltilmesi gerekiyor. +50k ile 175k dp olur normal vega zaten 180k.

8. pusat şuanlık tamamıyla yeterlidir zaten kaçıp hızlı vuryor dp duşuk olsun bi zahmet

9. anakin5555

anakin5555 User

Güzel hızlı ama pahalı ve dpsi az

titans___ bunu beğendi.
  10. titans___

titans___ User

sen öyle diyorsunda öyle 5 gemi geliyorlar teksen zaten uberde falan 2 ema atııp hızla çat çut kesip atııyorlar bir ara 29 defa falan patladım zaten tekim dedi çokmu kızdın dedim ne oluyor böyle oynamak hani yan destek legal olmayan şeyler kullanp albay diye hava atan kişileri çok kesdim ama işde çoğunluk onlarda tabi çok süper oyuncular bot kullannanlar bir şeyin kenarı derler öylelerine bu bir oyun keyf alcaz diye birde seni bırakmıyorlar kesince peşinde dolaşıyorlar çıkmıyom portta skıp kaçyom kesemiyorlar öyle çok deli ediyom ban yiyorlar bu da benim hoşuma gidiyor iyi bir psikolog biliyormusunuz yoksa normalmiyim

11. anakin5555

anakin5555 User

Bence lightning daha iyi

12. kal-el55

kal-el55 User

Bence bu gemi fazla avantajlı tamam dp si az ama hem lazeri fazla hem de hızı fazla.Eğer oyuncu sağlam vuruyorsa ondan kaçış yok.

13. dondurucu füze atabilirsiniz, ayrıca kalkanını emerseniz de savunmasız hale gelecektir. Dengeleri bozduğunu düşünmüyorum yani :)

14. SemSem

SemSem User

GERÇEKTEN TASARIM vede ozellık olarak cok guzel gemı en guzel tarafıda dıs gorunusu harıka vede mukemmel darkorbitin bu gibi yenilik yapmalarında başarılarının devamını dılıyorum :)

15. Vay be birader. 2015 martta mı çıktı pusat. Dün gibi hatırlıyorum zaman çok çabuk geçiyor..

ÈrroR_™, titans___ ve anakin5555 bunu beğendi.
  16. PenthoSs

PenthoSs User

Biraz soluk gibi