Pusat gemisinin özellikleri ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 08_AzRaİl_08 tarafından 26 Mart 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Geminin özellikleri hakkında detaylı bilgi verirmisiniz ?

yani % kaç tp veya şp veya vuruş veriyor

2. satmadan verirlermi 16 lazermişde 12 kalkanmış nerdede bunun dp si vs hele bi satılsın biraz alanlar kazığın farkına varsınlar ozaman cıkar ortaya alan arkadaşlar var diğer konulara bakınız..

08_AzRaİl_08 bunu beğendi.
  3. Pusat gemi değil tasarım ayrıca o pusat bile değilgemin ismi D-PU-01...
    Birde o kadar reklam falan yaptılar :D
    Bence hazarfene daha çok yüklenmeleri gerekiyolardı en azında üstünde türk bayrağı var..
    D-PU-01 yani sözde pusatın türkiye ye ait olduğunun nedense hiç bir belirtisiyle karşılaşmadık.
    Darkorbit türkiye oyuncuları olarak büyük hayal kırıklığı içerisindeyiz..
    tr4:*Kλƒλ*λVC!§!*~54~

4. Oylede kalkmadan bilsek iyi yani bian önce alırız

Copy paste :D aynen haklısın

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Mart 2015
  5. Pusat
    Developed by the brilliant minds on Yeni'turkiye Station, the Pusat Vengeance design features a rich arsenal of lasers and generators for delicious, hard-hitting firepower at the expense of armour. Strike hard and fast when you're at its helm.

dükkanda böyle yazıyor ve gemiyi aldığınızda tasarım değişme bölümünde PUSAT yazıyor ayrıca o D-PU-01 onun kodu her tasarımın kendi kodu vardır.

_*_ELİT_BELA_*_1 bunu beğendi.
  6. peki pusat ismi dışında türk gemisi diyeceğin bir şey gördün mü ? :D

7. Sadece TR de var :)

8. hayır ben Türk gemisi demedim zaten biraz bilgi paylaşıyım istedim :) ama bazı videolarda (yabancı server) ismi Pusat olarak geçiyor.

9. Bİrde şu tp şp vrş gibi özellikleride varmı alan söylerse sevinirim :)

10. Merhaba ,

Cevap veren üyelere teşekkürler.

Pusat gemi değil Vengeance gemisinin tasarımıdır. Arge v.b. etkenlere bağlı olarak darbe puanı v.b. özellikleri değişkenlik gösterebilir fakat standart özellikleri hakkında henüz net bilgi yok.

İyi forumlar.

11. Peki adminim genede teşekkürler

12. Merhaba ,

Keşke detaylı bilgiler elimizde olsaydı fakat gecikme yaşandı sanırım.

İyi forumlar.

13. tam bir fiyasko :confused:

14. #tOrk#

#tOrk# User

gemi mi? bildiğin vEgE tasarımı..

15. Arkadaşım ben aldım, gemi ile birlikte forumda da yazdığı üzere Vengeance gemisi ve 12 adet G3N7900 hız jeneratör ve rsb vb ekipmanI ile geldi. Pusat bir Vengeance tasarımı.

DP;175.000
    KARGO;1500
    LAZER;16
    JENERATÖRLER;12
    EKSTRALAR;3
    HIZ;370 (Full G3N7900 takılı iken ve promerium ile 588)

Lakin sanırım bu dp arge ile olduğunu sanmıyorum, orada bir hata olabilir sanırım arge deki can etki etmiyor, çünkü onun ile 175,000 ise canı 125.000.

16. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

peki .-Tuğçem-. farkli bir ozelligi vurus gucu vs varmi

17. MaXiMuS

MaXiMuS User

En büyük özelliği aktif kullanıcılara oyunu bıraktırması.

18. Aktif bir özelliği yok, Pasif olarak Kalkan gücü olmadığına eminim kalkan değerinden anladığım kadarıyla:) lakin %5 vuruş gücü var mı onu bilmiyorum. Fark edemedim herhangi bir etki.

19. ÇORBACI

ÇORBACI User

Demekki venganceden hızlı spehardla aynı hızda darbe puanını argeyi sıfırlayıp denemek lazım arge etki ediyormu yoksa etmiyormu diye gemi satıyorlar ama almadan özelliklerini göremiyoruz hatta aldıktan sonrada darbe puanının kaç olduğunu bilmiyoruz çokmu zor özelliklerini satın alma sayfasına yazmak.

20. dp si vengayla aynı ise büyük ihtimalle bu gemi tercih edilebilir.hem vuruş gücü yüksek,hem hızı,hemde 12 kalkan alır.bir de %5 ek vuruş gücü varsa bu gemiden ne kaçabilirsin ne kolay savaşabilirsin.işi bu yönden düşünün.buna ek % dp güçlendrici + kalp zaten yeterince zırhlı yapacaktır.tehlikeli geldi bu tasarım bana çıkmamalıydı.palada işimiz zorlaşacak gibime geldi.spearheadle bile zor kaçacaz gibime geliyo.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.