Pusat gemisinin özellikleri ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 08_AzRaİl_08 tarafından 26 Mart 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ÇORBACI

ÇORBACI User

argelerle birlikte kalp diroit uçuş düzeyinde 210.000 civarı canı var kalkanlı konfidede 475.000 civarıda kalkan gücü var hızıda spehardla aynı hızda bende 10 iris var irisler 16 ama kalkanlar 1 kalkanlarda 16 olursa biraz daha artar kalkan gücü

2. Bence bu gemi olmamış

Goli pusatı kesemez- Pusat daha hızlı ayrıca lazeri bile fazla dp burada goliyi kurtarmaz ayrıca pusat kaçabilir.
    Vega pusatı kesemez-Pusat hem daha hızlı hem daha güçlü veganın hiç şansı yok

Zaten diğer gemileri yazmama bile gerek yok.

Darkorbit çok yanlış bir politika izliyor bence şurada biz fikir havuzuna yüzlerce konu açtık 1 tane yapmadı adamlar.

Bu firma oyuncuyu düşünmüyor abi direk sömürüyor yok pusatmış felan.

Kasılamıyorum zaten sürekli baskın var şimdi bu gemiden hiç kaçamıycam.

Üzülerek darkorbiti bırakıyorum...

Son düzenlenen: 27 Mart 2015
  3. berbat bir tasarım hem görüşünü hemde özellikleriyle bu tasarımın tek amacı kâr gütmektir bana göre. Kesinlikle ama kesinlikle arkadaşa katılıyorum işin aslını özetlemiş adeta...

4. canyapici

canyapici User

şekli çok kötü ama özellikleri gayet güzel bir gemi goliden fazla vuruyor ve sperhead hızında ama darbe puanı az oda galiba argeler işlemiyor bir hata var onuda yakında düzeltirler

5. Cellatus29

Cellatus29 User

bu tasarım bencede oyunun dengesini alt üst edicek

6. Youjin

Youjin User

bence gözünüzde çok büyütüonuz avantajı olduğu kadar dejavantajıda var golideki %5 fazla vuruş bu gemide yok golide 450 bin dp olurken pusatta 210 bin dp ve güveyle vurulduğunda kesilmesi kolay hızı iyi ama gemi dayanıklı değil bu gemiden kaçarak değil savaşarak kurtulursunuz.

7. ÇORBACI

ÇORBACI User

Gemisi full lf4 olanlar için çok güçlü bir gemi saldırı yiyen full olmadığı sürece hiç şansı yok kaçamaz

8. 2008 den beri bu oyunu oynuyorum doğrusu bence gerekli özen gösterilmedi bu oyuna çok geç gelen bir gemi oldu. 1 hafta önce düşünüyodum şu oyuna yeni bir gemi çıkarsalar ne olur diye bi baktım pusat tamam gemi iyidir güzeldir fena değil mekaniği vs konuşulur ama satın alma bölümünde şok oldum sanki birşeyi ima edermiş gibi ' Yeni'turkiye'nin ( <-- Dikkat tırnak içinde...) parlak zekaları tarafından geliştirilen Pusat Tasarımı ' .... nedir bu?? hadi madem milli duygularımızı sanal bir oyunda tatmin etmemizi bununla gurur duymamızı bekliyosunuz bari 'turkıye' diye alıntı yapmayın adam gibi yazın .resmen bütün tr serverlarındaki oyuncuları aşağılamışsınız. siz anca sanal bir dünyada buna layıksınız dermiş gibi.. haklı değil miyim? isterseniz kaldırın bu mesajı ama birşeyi yazıcaksanız da adam gibi düzgün yazın.. gemiye gelince puanım 7,2/10 bir şimşek tasarımının yerini tutmaz. oyunun dengesi bozuldu baştan aşağı rework lazım bu oyuna. 2008 de bir mordonu kesince aldığım keyfi şimdi uber tallon kestiğimde alamıyorum..

9. bu gemiyi zaten 4,1 4,2 4,3 kutu toplayan icin yapmislar :)) iyi toplayin diye tadini tuzunu cikardilar para diye oynanmaz bu oyun ya

10. Paket İçeriği
    Ø PUSAT
    Ø Vengeance Ship
    Ø 3000 Adet RSB-75
    Ø 250 Adet UBR-100
    Ø 100 Adet IRC Rocket
    Ø 12 Adet G3N7900

Bunun bir vega olduğunu vengeance ship demesinden anlamalıydım.

11. Güzel gemi pusat

12. *-ADANA-*

*-ADANA-* User

kandırıldık :D
    şaka bir yana gemi değilmiş tasarımmış. kimisine göre alınır kimine göre alınmaz

13. Şu geminin özelliğinin cevabını hala alamadık.. ne %5 vuruş mu , tp mi vs vs. adam gibi söylemiyolar..demekki normal sadece 16 lazer slotu olan, 13 jenaratör ve hızı sperhead gibi olan bi vega tasarımı..başka bi özelliği yok... ve gereksiz bi gemi... hadi %5 vuruş olsa goliden fazla vurduğunu anlardık ama o da yok.. çok gereksiz...

14. KARANLIK

KARANLIK User

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.