Geri bildirim Pusat Plus Geri Bildirimleriniz

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve Amiral34 tarafından 10 May 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Merhaba Uzay Pilotları,

  Pusat gemimiz hakkında lütfen geri bildirimlerinizi bizimle paylaşın.

  Konuda lütfen kendi aranızda konuşmayınız sadece geri bildirim diğer mesajlar silinecektir.
   
 2. Tpehlevan

  Tpehlevan User

  Bu oyuncu arkadaşlar İAC mı alsın savaş biletinden yoksa kararsız mödülmü çok saçma bir sistem var bu oyunda bu İAC olayı artik kalksın bu yeni gelen plus gemilerinden başka materyalmı yok yada sevkiyatada eklensin vede Galaksi kapılarınada küçük bir şans oranı ilede eklene bilir İAC
   
  Son düzenlenen: 10 May 2022
 3. Üstteki arkadaşa katılıyorum IAC'yi kasan(Nasıl kastığını biliyoruz.) kastı kasamayan da bir Plus gemisi için 2 ay bilet kovalıyor, normal şekilde kasmak çok zor.
  Pusat Plus gemisi için ise pasif yeteneğinin %5 ihtimalle devreye girmesi çok zayıf kalmış, %5 ihtimalle aldığı hasarın %10 unu sindirmek demek alınan hasarın %0,5 ini sindirmek demektir, Goliath Plus ın bütün temel becerilerini %5 arttırdığını hesaba katarsak Pusat Plus ın bu pasif yeteneğinin saldırı başına emilim oranı %2,5~%5 aralığında olmalı yani %25-%50 ihtimalle aldığı hasarın %10 unu sindirmeli.
   
  Tpehlevan bunu beğendi.
 4. anlaşılan o ki oyunu normal oynayan oyuncular ve geliştirme bugu yapmayan zahtı muhteremler asla geliştirmelerini 20.Seviyeye tamamlayamayacak cünkü oyun sürekli her gemiye sanki cok cok kolay bulunuyormu gibi iac istettirdiği icin geliştirmeler 16-17.Seviyede kalacak gibi..

  Hele oyuna yeni başlayan oyuncuları ise hic konuşmuyorum bile adamlar biletten modül mü alsın oil mi alsin yoksa iac mi alsın.Sahi ne alsuın?

  Yukarıda ki arkadaşın da dediği gibi iac olayı arttık kalkısın başka materyal mi yok?
   
 5. KZORBA

  KZORBA User

  iac daha rahat toplanabilir hale getirilebilir, bunun için eternal tekrardan düzenlenebilir. Onun dışında çok bir problem yok gibi ama iac şuan baya sıkıntılı bir durum...
   
 6. sss bölümüne girilmiyor konu yok
   
  Amiral34 ve xeccex bunu beğendi.
 7. D4Y1*

  D4Y1* User

  neden sevkiyat bölümüne eklenmiyor IAC gayrimeşru oynayanlara kıyak olsun diye'mi?
   
 8. ıac kolay toplansı katılıyorum
   
 9. bölünme kristali ve iac bulmak çok ciddi problem bence
   
 10. Plus gemılerı gelışmış ve sahıp olabılen oyuncu ıcın harıka ama yenı baslayan oyuncuların önünü kesmekte zaten bir şeylere sahip olmak zor.. Gemilerin görselini degiştirip özelliklerini arttırmak belki de daha eşit olurdu atılan adımları desteklemıyorum. Yine sentinel plus ı görmek isterdim
   
 11. yüzde beş ihtimal nedir yahu?? yani aldığı 20 vuruşta 1 vuruşun yüzde 10 unu dp olarak geri almak demek..oda 100 bin yese 10 bin dp geri alıyor..iyi de gemi 20 vuruş dayanmıyor ki ..ne saçma bir pasif yetenek olmuş.hiç yapmasalarmış daha iyi olurmuş....

  bu arada germi hızları da aldı gidiyor...goliath 643 hız derken buda 685 hıza çıkıyor..bir zamanlar tartarusa 632 hız için feryat edenler şimdi neredeler..
   
 12. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Arkadaşlar sadece konu ile alakalı mesajlar atalım konu bütünlüğünü bozmayalım.
  Düzenlendi
   
 13. Pusat+ yeteneği açık haldeki hız sınırı 739 gibi gözüküyor, +%2 hız kararlı modül + %5 hız çark düzeni ile yapılan bir hız testinde 739 hız yaptığını gördüm.
  Pusat+ normal hızı promerium beslemesi ile 672, yetenek açıldığı zaman 672*1,1=739, sanırım Vengeance Lightning ile aynı mantıkla çalışıyor yeteneği, droid düzeni, yavaşlatma etkileri, hastalık ve modül farketmiyor sadece takılan jeneratör sayısı ve promerium beslemesi etkiliyor. Biraz deney yaparak kendi sorumu cevaplamış oldum sizlerle de paylaşayım. Pusat+ yeteneği Citadel ve Vengeance Lightning yeteneği ile aynı mantıkla çalışıyor, yeteneğin üst sınırı 739 hız yani sizin hızınız yetenek olmadan 730 ise yeteneği açınca 739 olur aynı şekilde yetenek olmadan hızınız 750 ise yeteneği açınca üst sınır geçildiği için hızınız yine 750 olur.
   
  Son düzenlenen: 12 May 2022
 14. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Bu üst sınırla ilgili bir soru yönettim cevap bekliyorum 750 sınırı bende var diye biliyorum. Lakin Emin olmak lazım, bu aralar bu konu çok fazla önüme geliyor açıklığa kavuşturalım :)
   
 15. BSYO

  BSYO User

  pusat plusun yeteneği npc lere de işliyor mu yoksa sadece gemilere mi etki ediyor
   
  titans___ bunu beğendi.
 16. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Gereksiz yorumlar silinmiştir Lütfen sadece Pusat Plus hakkında geri bildirim yazınız 2li konuşmalara girmeyiniz.​
  İşliyor.
   
 17. BUKANN

  BUKANN User

  IAC KASAMIYORUZ
  biriktirdiğim 550 iac vardı onu harcayıp gemiyi aldım ama 17ye basabildiğim 1 tane bile lazer/kalkan yok, hepsi 16da hala. iac kasmak mümkün değil.

  - Geminin pasif yeteneği çok zayıf, nerdeyse hiç yokmuş gibi.
  + Onun dışında ben beğendim, pusatın ilk çıktığındaki mantığına uygun olmuş: en hızlı gemi, hasarı çok yüksek ama darbe puanı az.
  - Eğer modül eklenmezse hangarda çürümeye gider. oyunda Pusat Plus'a uygun 3 modül var ama 4 yuva mevcut. umarım modül çıkartırlar.
   
  Dontforgetme bunu beğendi.
 18. Merhaba geminin 2d ve 3d görüntülerini ekleyebilirmisiniz acaba?
   
 19. oyunun amiral gemileri pluslar olduğuna göre artık bunlar için moduller çıksın..özellikle solaris plus ve pusat plus için modul güncellemesi gerek...pluslar içinde oyundaki en az module sahip gemiler..lütfen gelecek olan protegit tantanası etkinliğine bu gemi modullerini ilave edin..kullanılmayan gemiler ve moduller için etkinlik yapacaksanız hiç yapmayın..
   
 20. BUKANN

  BUKANN User

  3D. Yetenek basılmış hali. motorların izleri belirgin.
  [​IMG]

  [​IMG]
  bu da 2D. Yine yetenek basılmış hali. motorların izleri belirgin.