Öneri Pusat v2.0 Güncelleme

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Clavata tarafından 28 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Pusat v2.0 Düzenlemesi oyuna dahil edilmeli mi?

1. Evet, edilmeli.

oy sayısı 65
    82,3%
  2. Hayır, edilmemeli.

oy sayısı 14
    17,7%
  1. Clavata

Clavata User

Merhaba arkadaşlar ;

Bildiğiniz gibi Pusat gemisi ilk çıktığında tercih edilen, daha sonrasında alternatifleri ( Tartarus ) ve daha çok tasarımın eklenmesinden dolayı unutulan bir gemi oldu.

Aslında gemi çok güzel ve etkili bir gemi. Bundan dolayı yeniden kullanımını sağlamak için bir fikir geldi aklıma..

Pusat Gemisine bir özellik eklemek !

Peki bu özellik nedir ve ne işe yarar ?

------------------------------------------------------------

Bonus Darbe Puanı Özelliği

Bu özellik kullanıldığında geminize anında 50.000 Darbe Puanı ve 40.000 Anında Kalkan yüklenir.

Not: Bu özelliği kullandıktan sonra 3 saniye boyunca vuruşun %3 Oranında azalır.

Yeniden Yüklenme Süresi : 320 Saniye

------------------------------------------------------------

Not: Normalde süreyi 90 Saniye olarak düşündüm. Ama bildiğiniz gibi yakında eklenecek olan " Denge Yaması " ile bütün gemilerin özelliklerinde bekleme süreleri yükseltildiği için 320 Saniye olarak belirledim.

Ankete katılan arkadaşlarımızın yorum olarak da fikrini belirtmesini ve olumsuz oy verenlerin neden olumsuz oy verdiklerini yazmalarını rica ediyorum..

Şimdiden herkese fikirlerinden dolayı teşekkür ederim..

Son düzenlenen: 13 Aralık 2017
    anakin5555 bunu beğendi.
  2. anında değilde 6 saniye içinde kazandırırsa daha mantıklı olur.Çünkü teknolojilerle birlikte kullanılırsa bu şelilde çok güçlü olur o yüzden benim fikrim anında yerine zamanla olması

Clavata bunu beğendi.
  3. Clavata

Clavata User

Merhaba ;

Fikrinizi belirttiğiniz için teşekkür ederim. Ama Pusat gemisinin darbe puanı az olduğundan, kısıtlı bir süresi var ve neredeyse saldırıya başladıktan sonra özellik açması gerekir ki saniyede yükseleceği için bir anlamı olsun. Kalkan bittikten sonra zaten bu özellik saniye başı artsa bir işe yaramaz çünkü düşman 40.000 Üstü vursa bile saniyede 10.000 veya 15.000 yeterli olmayacak bundan dolayı özellik anlamsız olacak.

Ufak bir değiştirme yaparak, 60.000 Darbe Puanından 40.000 Darbe Puanına düşürdüm..

C☆AYYILDIZ☆Ͻ bunu beğendi.
  4. Ne söylesem bilemedim ama pusata hiç değer verilmiyor bana kalırsa yetenekten çok nerf yiyip + %20 Dp bonusu gelmesi daha iyidir bu konu hakkında bir konu açıcam :)

Clavata bunu beğendi.
  5. anakin5555

anakin5555 User

+1 olmalı :D

Clavata bunu beğendi.
  6. Clavata

Clavata User

Merhaba ;

Güncel arkadaşlar =)

anakin5555 bunu beğendi.
  7. anakin5555

anakin5555 User

Güncel :)

Clavata bunu beğendi.
  8. Vuruşu azaldıktan sonra vereceği bonus bana pek mantıklı gelmedi, niye vuruşu azalsın ki ?

Clavata bunu beğendi.
  9. Güzel bence artık Tarturuzu 1 vuruşta yani kullanılmıyor

Clavata bunu beğendi.
  10. anakin5555

anakin5555 User

güncel

Clavata bunu beğendi.
  11. Olmucak biliyorum ama bir umut +1 :D

Clavata ve anakin5555 bunu beğendi.
  12. WolfWar

WolfWar User

Pusata gelecek her şeye açığım :)

13. anakin5555

anakin5555 User

güncel

Clavata bunu beğendi.
  14. Clavata

Clavata User

Merhaba ;

Bu hatırlatmayı yaptığınız için size teşekkür ederim, o konu benimde aklıma takılmıştı. Onu %3 olarak değiştirecektim. Pusat avantajlı bir gemi. Vuruş ve hız bakımından. Bundan dolayı bir eksisi olması gerektiğini düşünenler olabilir diye belirlemiştim. Tabi yeterli desteği aldıktan sonra Merkez gerekli düzeltmeleri kendileri yapar. Sizler yeter ki Pusatın gelişmesi için destek olun =)

Güncel arkadaşlar..

TSUNAMI•™ bunu beğendi.
  15. Güncel

Clavata bunu beğendi.
  16. anakin5555

anakin5555 User

güncel :)

Clavata bunu beğendi.
  17. Güncel

Clavata bunu beğendi.
  18. Mythogenic

Mythogenic User

Güncel

19. anakin5555

anakin5555 User

Güncel

Clavata bunu beğendi.
  20. Clavata

Clavata User

Merhaba ;

Güncel tutmaya çalışan bütün herkese teşekkür ederim =)

Güncel..

anakin5555 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş