Pushing banı 98 hatası hakkında

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve lBAMTIMEl tarafından 28 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. lBAMTIMEl

  lBAMTIMEl User

  Merhaba kolay gelsin geçen hafta bir cıtadel gemi tr2-3 sv sinde ben 1-7 de canavar keserken kamuflaj bozup ateşi çek yaparak sürekli kendisini kestirdi bana. tamir olmayıp geliyor gemi 1 kere vurunca direk patlıyordu, ben farkedip vurmayı bırakınca kendi altına mayın koyup kendini patlatıyordu. bunun hakkında supporta ticket attım. pushing iki kişi ile yapılır ve ikisi de ban alır dedi. konuyu açıkladım siz kurallara uyuyor iseniz problem olmaz dediler bugün girdim hesabım banlanmış giriş yapamıyorum üst kısımda da error 98 yazıyor ne anlama geliyor. mail de gelmedi süreli mi süresiz mi ban ?
   
 2. süreli ban 98. daha dikkatli olmanı öneririm.
   
 3. Bir arkadaşımda bu durumdan dolayı 14 gün banlandı.Karşı tarafın yaptığı kısacası korkaklık,acizlik ve küstahlıktır.Böyle durumlarda savaşmayı bırakıp karşı tarafı dikkate almamak gerekiyor.Kısa süre içinde hesabınız açılır merak etmeyin
   
 4. lBAMTIMEl

  lBAMTIMEl User

  Ama çok saçma değil mi ben bile isteye bişey yapmıyorum ki normal canavarımı keserken kamuflaj ile gelip altımda ateşi çek yapıyor canı tek vuruşluk. direk patlıyor. harita değiştirdim peşimden gelmiş 1-7 deydim 1-6 ya geçtim orda da aynı şeyi yaptı üstelik ben bu olay yaşanırken supporta yazdım. kurallara uyduğunuz sürece sorun olmaz dedi. ben kural ihlali mi yapmışım da ceza alıyorum.
   
  -_-OĞUZKHAN-_- bunu beğendi.
 5. Eğer ilk pushing banınız ise 2 hafta hesap kapatma ve %30 tp şerefiniz silinecek
   
 6. M-A-Y

  M-A-Y User

  Bu puşing olayını fazla abartılar resmen adam kesmeye korkuyoruz
   
 7. Şu pusıng muhabbetine bi dur demelerı lazım gerçekden çok saçma sapan ban yedirttiriyo bazı kötü niyetli oyuncular..
   
 8. oben

  oben User

  bu mesele daha çooook su götürür ben ilk kurbanlardanım geçti gitti ununttum bile bunu do bilerek kapatmıyor çünkü karlı çıkan kendisi oluyor düşünsene sıralamaya oynayan birisi tp şp kesintisi yiyyor gemi 14 gün kapanıyor açoldığı gibi ilk yaptığı iş şp tp çekip görevlere asılıp kaybettiğini geri almak oluyor..siz do olsanız bu durumu düzeltirmisiniz tabiki cevap belli.
   
  lBAMTIMEl bunu beğendi.
 9. Themis.

  Themis. Guest

  Merhaba,

  Yaşadığınız bu tatsız olay için üzüntülerimi belirtmek istiyorum. Pushıng ile ilgili bu sıkıntı sürekli Merkez Ekibe bildirilmiştir. Kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağını düşünüyorum. Sizlere tavsiyem tekrar böyle bir durum ile karşılaşmamak için bu tarz bi harekete maruz kaldığınız an harita değiştirip bir süre mola vermek olacaktır. Bildiğim kadarıyla hesabınız süreli olarak kapatılmış.
  Merkez Ekip hakkında asılsız ithamlarda bulunmaktan kaçınınız böyle bir durum söz konusu dahi olamaz. Daha öncede usluptan ve diğer haksız hareklerden dolayı ban ve uyarı almışsınız. Sizi bu seferlik uyarıyorum. Lütfen tekrar etmeyiniz.

  Sormak istediğiniz başka bir soru yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
 10. lBAMTIMEl

  lBAMTIMEl User

  Cevabınız için teşekkür ederim ama mağduriyetim giderilmez ise gerçekten çok adaletsiz bir sisteminizin olduğuna kanaat getiricem. birincisi gemim Rütbeli neden pushing yapayım ? ikincisi pushing yapacak olsam neden 15 kez kesip bırakayım binlerce kez kesebilirdim bi artniyet beslesem. Çok yanlış bi banlama yaptığınızın siz de farkındasınız ama bunu düzeltmek için çaba gösterdiğinizi hesabımın uyarısını kaldırdığınız zaman göreceğim. onun dışında düzeltmek için çaba göstermiyorsunuz demektir. Teşekkür ederim.
   
 11. Tekrar hesabını açmazlar geçmiş olsun.

  Sana söyleyeceğin*** support olumlu bir cevap bekleme :)
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Ocak 2020
  zalim bunu beğendi.
 12. Labtek38

  Labtek38 User

  Ne kadar rütbelisiniz bilemem ama 1/3 tp şp kesilecek ve geri verilmeyecek geçmiş olsun. Ben de benzer şekilde 6 ay arayla 2 kez ceza aldım. İlk 300 de olan gemim şu anda 750 lerde. 3. cezayı bekliyorum oyuna veda etmek için. Çok çırpındım sayfa sayfa tuttuğum seyir defteri notlarını gönderdim support sistemi hiç birini dikkate almıyor. Ve oyunda ne çok fazla savaşı olan bir klanım var ne de çok fazla gemi kesip düşmen edinen biriyim. Tek suçum gemide rütbe olması ve kıskançlık. Şu anda hevessiz bir şekilde takılıyorum. 3. ceza umrumda bile değil. Eskiden tane tane sayardım kestiğim gemileri şimdi umrumda bile değil kırıp geçiyorum. işin ilginci şikayet eden falan da yok. Bu sistem değişmediği sürece sadece kötü niyetli kıskançların eli güçlendiriliyor. Hatırlıyorum da daha ilk gün plutus kapısında citadel ile gelip düşman şirketin ateşini çekerek sadece kendi gurubu vurabilsin diye çalışan onlarca gemi çıkmıştı. Bazıları oyunun açıklarını nasıl kötü niyetle kullanırız diye kafa yoruyor sadece.
   
 13. hardrada

  hardrada User

  bot kullanıyorsunuz düşmandan kaçmayı kapatıyorsunuz sonrada ateşi çek yaptılar bana gemim banladı. bakarsın haritadan kırmızılık gelen varmı diye kesmezsin gidersin başka haritaya yine geliyorsa çıkış alırsın bu kadar basit ama siz bot kullanıyorsunuz o yüzden size müstehak.
   
 14. Themis.

  Themis. Guest

  Merhaba,

  Diğer kullanıcılara ''İllegal'' önerilerde bulunmak yasaktır. Lütfen tekrarlamayınız.
  Aksi ispatlanmadığı sürece herkes suçsuzdur Forum kuralları gereğince üyelere ve yönetime asılsız ithamlarda bulunmak yasaktır.

  Konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

  İyi forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.