Pushing Hakkında Bilgi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve PatatesKızartması tarafından 28 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bu gün paladium toparken 1 kullanıcı beni 12 kere diğer kullanıcı beni 19 kere kesti. Seyir defterinden kontrol ettim onayladım.

Kendilerini uyardım ikaz ettim. Eğer devam edersen pushing'ten ceza alıcaksınız dememe rağmen peşimi bırakmadılar. Oyun zevkimi engellediler. Paladium toplayamadım.

Şu an profil linkleriyle beraber support'a atmış durumdayım. Zevkle ceza almalarını izleyeceğim ama şunu vurgulamak istiyorum. Oyunu lütfen beyninizi kullanarak oynayın. Salyalarınıza sahip çıkın lütfen.

[-ASLANBEY-] ve IDontCare bunu beğendi.
  2. senin geminde ceza alacak bunu biliyosundur umarım

3. Kusura bakma ama seni 31 kere kestiklerinde ne yapıyordun elinle oynadığını zannetmiyorum bana göre seni kesip durmakla yapmaları gerekeni yapmışlar arkadaşım.Size edeb dolu saygılı günler dilerim...

4. Videolu kanıtı var dostum ben pala toplamaya gidiyordum yaklaşık 1 saat boyunca rahat vermediler gemim yavaş olduğu için kaçamadım eğer özelden ulaşırsan videoyu atarım. En son ne zaman içi boş gemiyle pala topladın da haksız ithamda bulunuyorsun acaba?

Eğer pala toplamak suçsa ceza alırım. Zaten rütbeye önem vermiyorum gelişmekte olan bir gemiyim.

5. Farketmiyor kardeşim karşılıklı şekilde ceza alacaksınız, sanada geçmiş olsun

6. Ben öyle bir şey göremedim. Bilerek yapılmış bir şey değil. Eğer banlanacaksam da 2 binbaşıyı çavuş olarak yanımda götürürüm :D

Ne geri dönüş aldığımı sonrasında yazacağım.

7. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhabalar

Sevgili PatatesKızartması, Pushing nedir ve diğer sorular için detaylı bilgiyi Buradan edinebilirsiniz. Başka bir oyuncuyu sistem artık ödül vermediği halde sürekli kesmeye devam etmek pushing cezası almanıza neden olur. Sistem, oyuncuyu fazla kesmemeniz/Kesilmemeniz için konulmuştur. Ödül vermeyen bir oyuncuyu kesmeye devam etmek ceza almanıza neden olur.

Pushing cezaları sırası ile aşağıda yazmaktadır .
    1. İhlal: 14 Gün Hesap kapatma, %30 Tecrübe ve %30 Şeref Puanı düşürülmesi.
    2. İhlal: 30 Gün Hesap kapatma, %30 Tecrübe ve %30 Şeref Puanı düşürülmesi.
    3. İhlal: Süresiz Hesap kapatma

Pushing bildiriminde kesen ve kesilen ceza almaktadır. Cevap veren arkadaşlarıma teşekkürler. Konu başlığı konuya uygun olarak düzenlendi.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Kasım 2019
    PatatesKızartması bunu beğendi.
  8. Rankın düşükse eğer ceza alırsan kafana takma. Tp ve şerefinde çok yüksek değildir yani fazla etkilenmezsin. Sadece 2 hafta gemiye giremiceksin. Ama o oyuncular baya kayıp yaşacak buna emin ol

9. Patates kızartması emin ol büyük hata yaptın :D

Eğer 19 kez seni kestikleri tespit ederlerse yani sende evet bunlar beni kesti diyip ceza yedirtirsen seninde hesabın ban yiyecek.

Pushing banlaması tek taraflı olmuyor.

10. Anladım ya sıkıntı yok ben güçsüzüm benim ve ilk cezam ve benim %30 gitse pek bir şey eksilmez ama onların belki ilk değildir, ilk bile olsa onların %30'u benim toplam tp şerefimin 4-5 katı olduğuna eminim. Mutluyum ben.

polatalemdar311 bunu beğendi.
  11. Büyük ihtimalle onlar pushing gemileridir.

Onların tek amacı var rütbesi ne olursa olsun pushing yaptırmak tek amaçları o ama ben tr1-5 oyuncusuyum bu serverde bu moda :)

Spinaci ve PatatesKızartması bunu beğendi.
  12. Bende TR1-5 Doğru diyorsun sanırım.

13. zalim

zalim User

diyelim adamın görevi var senden güçlü biride seni kesip duruyor ne yapsın vip varsa rütbe önemli değilse önemi yok patla gitsin.ama adam rakip şirketten 2,3 tane gemi çağırıp seni hala kestirmeye çalışıyorsa ben bunda ard niyet ararım.Bence belli bir kesilmeden sonra geminin 1 saat korumaya geçmesi gerekir tabi sen oyunculara hasar vermediğin sürece bu şekilde hem pusing önüne geçilir.

14. Haklısın o sistem çok güzel olurdu otolar olmasa. Oyun ileride indirilebilir olduğunda belki öyle bir şey düşünülebilinir ama şu an bu sistem getirilirse otoların sayısı çok artar.

Modlarım konuyu kilitleyebilirsiniz.

Son düzenlenen: 29 Ekim 2019
  15. Mr.User

Mr.User User

Ah o eski darkorbit nerde.

5-3 de paladyumu toplarken adamın biri gelip seni kesmesi ve paladyumların %20'si çöpe gitmesi. :)

Arkadaşlar,
    ben VİP üyelik aldım ve 1 saat kullanamıyorum avantajlarını. 10 dakikada uri düşüyor :)

Albay olmuşum adam kesmeye çalışınca direk pushing olayı yapılmaya çalışılıyor. Bu konuda benim korkum yok. 4-*de portta yakalayım bir otomatik pilotu 1000000 kere keserim.

Oyun bana buna izin veriyor. Eğer bu yasak olsaydı Acemi oyuncularda olduğu gibi "ateş etmeyi engelleten sistemi" belli bir sayıda kesilen veya kesen gemiler arasında da savaşmayı engellerdi. Bu çok zor bir eklenti olamsa gerek. Sonuçta ayarlarda NİCK göster/gösterme seçeneği var. Ben kimi kaç kere ne zaman kestiğimi hatırlamak zorunda değilim.

TR 3 olarak sadece ilk 10 hesap incelense hesaplar kaç kere el değiştirdiğini benden daha iyi bilir kimileri. Yani oyun kurallarının uygulanması gerekiyorsa ilk önce hesapların el değiştirilmesi engellenmeliydi.

Öneri: Oyun hesapları sadece bir Telefona kayıtlı olabilir ve nickler forumda olduğu gibi değiştirilmeyecek hale getirilebilir...

Hatta size şöyle bir tiyo verim. Eğer TR3 de e-posta onayı yollansa her hesaba ilk 10 da bulunan 1 hesap oyuna giremez:) Adamlarda e-posta adresi yok :)

Ama işte bizlerin şikayet ettiğimiz yasaklı programları kullanılmasından dolayı TR DOE bir şekilde duruma adalet sağlamaya çalışıyor hissiyatı var bende. Belki ellerinden gelen tek şeyde bu.

Sonuç: oyun indirmeli hale gelene kadar bu sorunlu süreç devam edecek...

Son olarak aklıma geldi :)

Yıllar evvel 1-7 de kristalon kesmeye çalışıyorum. Çat bir düşman geliyor kesiyor. Hele 16 dakika boss kristalonu kestiğim dönemlerde. klavyeyi kıracak hale gelirdim.

Bu duruma bir çözüm olması için supporta yazdım ve Admin gemileriniz var gelin biz oyunculara destek çıkın diye ütopya bir fikirle destek istemiştim :)

Gelen cevap:
    Bu bir savaş oyunu ve klana girin arkadaş edinin birlikte güçlü olursunuz mealinde olmuştu.

Saygılar:)

16. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Cevaplarıma maddeler ile başlamak istiyorum
    1. Vip üyeliğimin avantjlarını sonuna kadar kullanmaktayım . Gerçek oyuncuyu sistem algılamakta ve ödüleri düşürmemektedir.
    2. Sistem siz rakip bir oyuncuyu defalarca keserken sizleri uyarıyor. "[oyuncu adı] Sana daha az ödül verecek seni duyamayacak kadar zayıf düştü " ve ek olarak 10 defadan sonra hiç ödül vermemektedir. Detayları buradan görebilirsiniz.
    3. Oyun sizlere %100 Özgürlük ortamı sağlamış dünyadaki gibi yolda yürürken arabayı gorur kırmızı ışığı beklersin :) ama arabanın önüne atlamazsın gibi :)

4. Admin gemileri Adil bir ortam yaratmak adına etkinlik kapsamında oyunculara yardım etmektedir.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Ekim 2019
    Regulus bunu beğendi.
  17. oben

oben User

salyalarınıza sahip çıkın derken salya köpeklerde yoğun olmak kaydı ile hayvanlarda olur eyyy -=ODIN=- PATRON UYUMA ben olsam abudik gubidik laflar için beni uyarıyon yoksa arkadaş hemşehrinmi.

18. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhabalar,

Sevgili oben Bahsi geçen sözçüğü kullanan arkadaşımız Profil resminde bulunan patates kızartması na ironi yapmıştır anladığım kadarı ile
    Anlayışınız ve geri bildiriminiz için teşekkürler.

İyi forumlar.

19. Mr.User

Mr.User User

Sevgili Odin,

Kendinden emin biri olarak şunu Size rahatlıkla söylebilirim ki bu oyunda BOT a karşı olup bunu kendi arkadaşları başta olmak üzere herkesle tartışan birisiyim. Siz beni sanırsam pek tanıyamadınız daha...

Hatta bu konuyu buraya taşıyıp bol bol ceza alan birisiyimdir:)

Almanyada olan yöneticilere veya burada olan kime nazın geçiyorsa söyle ve benim hesabımı incelesinler. Bak sana açık açık benim hesabımı incelemeleri için izin veriyorum.

x- Bak bakalım nickim kaç kere değişti?
    *- Bak bakalım e-posta adresim kaç kere değişti?
    x- Bak bakalım şifrem kaç kere değişti?
    x- Bak bakalım kaç kere hesabım cezai işleme tabi tutuldu?
    x- Bak bakalım Hesap paylaşımı kaç kere yapıldı
    vs vs vs vs

Bu kadar eminim Mr.User hesabından... (TR-3 de beklerim)

ve...

2 kere test ettim.

*-2 mermisiyle 1-7 de Burguda sarı taşla kesime başladığım an
    ilkinde 7 dakika
    ikincisinde 8 dakika sonra uri düşmeye başladı.

Bunun dışında,

Ben ayarlar kısmında oyuncu nicklerini gizle dedim.

Ben nickleri göremiyorum.

ancak bir kişiyi kestikten sonra bu kişiden daha puan alamazsın uyarısı alıyorum.

Benim suçum ne?

kestiğim gemilerin tasarımlarını mı ezberleyecem?

pushing olarak adlandırılan sistemin burada nasıl uygulandığını gayet farkındayım ve destekliyorum.

Bak Size bir aydınlatıcı bilgi daha verim.

Adam hesap acıyor ve ilk yaptığı görev 10 000 gemi kesme görevi.

Hemde mışıl mışıl yatarken... pushing sistemi çok güzel çalışıyor.

NOT: Benim 10 000 adam kesme görevim daha 2500 lerde:)

Neyse bu kadar yeter.

:)

20. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Sevgili Mr.User,

Amacım sizleri zan altında bırakmak veya birşeyler ifade etmek değil sadece oyunun sisteminden bahsetmek. Azalan getiri hakkında Günlük görevleri yapmanızı öneririm. Ek yazılım kullanan ve oyun açıklarından (bug) faydalanan herkes ayrım olmaksızın cezai işleme tabi olacaktır.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.