Destek Pushing hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Thriller tarafından 18 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Thriller

Thriller User

Merhaba arkadaşlar bugün etkinlik görevlerini yapmak için 1-7 ye gittim biraz düşman avladım ama daha sonra mmodan bir binbaşı beni kesmeye başladı buraya kadar tamam herşey normal. Portalda doğup kamufle olarak köşede tamir olmaya çalıştım ama her doğduğumda beni yakaladı ve patlattı. Bir süre sonra iş inada bindi bendede ondada sanırsam seyir defterinden kontrol ettim tam 18 kez kesmiş beni şimdi ben bu oyuncuyu pushingten raporlamak istiyorum bunu yapabilir miyim yaparsam nasıl yaparım ve bende ceza alır mıyım raporlarsam. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

2. InYourFace

InYourFace User

Hocam onun ve kendi isminizi buraya yazarsanız ben raporlamak isterim sizi :D kesilmek için inat yapılmaz ;)

3. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Oyun kurallarını ihlal eden oyuncuları supporta bildirebilirsiniz.Ama kendinize neden bu şekilde zarar vermek istediniz anlamadım sonuçta ceza ihlaline bağlı geminiz bir süre kapalı kalacak.Gerekli cevap verildiğinden konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

4. ateistkeci

ateistkeci User

Seyir defterinden ayrıntılı bir ekran görüntüsü alarak durumu belirterek Support'a yazabilirsin,

Ama seninde ceza alma ihtimalin her zaman mevcut bunu unutmayalım :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.