Pushing hakkında

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve [™_SALA√¯AT•GETİR_™] tarafından 5 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Bir oyuncu aynı gün birden fazla oyuncuyu 10 ve üzeri şekilde imha ederse alacağı pushing cezası nasıl olur? Yani demek istediğim 10 kişiyi 10 ve üzeri imha ederse aynı anda birden fazla ceza alırmı?

  Diğer sorum ise bir oyuncu karışık olarak oyuncu imha ediyor. Ardarda aynı oyuncuyu imha etmiyor. Bu kişi o oyuncuyu yine 10 ve üzeri imha ederse pushing yermi?
   
  Son düzenlenen: 5 Aralık 2019
 2. Aliens

  Aliens User

  Pushing: Karışıkta yok etseniz bir üst limitten (Oyunculara bildirilmez kötüye kullanım olmasın diye) sonra şikayet olursa ceza alırsınız.
  İkinci sorunun cevabında ise: Üst üste ekleme olmuyor. Sadece cezada kaçıncı basamaktaysanız onun yaptırımını alıyorsunuz.
   
 3. Gerçekten saçma adamın biri mesela bizim klandakileri pushnig e düşürmeye çalışıyor. Bizim klandaki her bir gemi %30 tp şeref kesintisi 2 hafta ban alcak diyelim o niye tek bir ban alıcak?? Yaa gemisi sınırsız kapatılmalı yada yaptığı pushing kadar kesinti yapılmalı
   
  Son düzenlenen: 5 Aralık 2019
 4. Aery

  Aery Guest

  Merhaba,

  Eğer bir oyuncuyu iki kişi pushing kapsamına girecek derece keserse 3 kullanıcıda ceza alır fakat herkesin alacağı ceza tek aşamalıdır 2 aşama birden ceza alması söz konusu değildir.Bu konuda size tavsiyem dikkatli olmanız.Pushing cezalarına buradan ulaşabilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
  Minerva bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş