Geri bildirim Pushing hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Spin3131 tarafından 5 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Spin3131

Spin3131 User

Merhaba arkadaşlar. Bu pushing hakkında bazı eleştirilerim var. Bunlardan ilki oyunda kalan oyuncu sayısı ve ikincisi de görevlerin bizden istediği 10000 adam, 750 adam vsvs. Şimdi oyunda oyuncu azken ve malum kimseyi kandırmaya gerek yok haritada ki 10 geminin 8i bot tarafından kasılırken, benim 750 adam öldür görevimi yapmam için ister istemez birilerini pushinge sokmam gerekiyor. Yani ben görev yapıp tp kasayım derken botçu arkadaş gelip sabah uyandığında vay bu beni 15 defa kesmiş şunu bi rapor edeyim diyebilir. Gayet mümkün. Ya görevlerin azaltılması ya da bu pushing olayında bir düzenlemeye gidilmesi gerekiyor. Zaten bir haritada 15 defa patlayan adam emeği ile oynuyorsa o haritaya girmez, 15-20 dakika afk bekler ya da başka bir haritada oynar. Baskına çıkıyorum herkesi iki defa kesince adamın adına dikkat edemiyorum ki bunu kaç defa kestim diye hatırlayayım elime kağıt kalem alıp ahmeti 5 defa kestim daha kesmeyeyim mi diyeceğim? Bu ne saçma bir sistemdir? Adam botçu belli, ben emeğimle kasarken o botla kasıyor kesince ceza alıyorum kesmesem göz göre göre hakkıma giriyor. Şikayet ediyorum ben de ceza alıyorum şikayet etmiyorum başkası beni bot sanıp gelip kesiyor onu da şikayet etsem en başından konuştuğum konuya geliyorum.

latif bunu beğendi.
  2. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

Aynı görevden bende de var. Baskına gidince harita harita gezerim x 2 den x 8 ne vs. 100 adam keserim en fazla kasılmama devam ederim. Çok sıkıntı oluyor dersen 5 3 teki botları kesersin 100 lerce oto var

3. Spin3131

Spin3131 User

Yani botçu botundan düşmesin diye zar zor kastığım hesap için 800 uri atlama kuponuna mı vereyim yoksa eşek gibi x2 den başlayıp x8 e kadar haritaları mı gezeyim :D

4. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

Ohoo sen ona da öyle diyorsan, çok *** olur hocam. En iyisi hiç uğraşma bırak oyunu. Haritalar birbirine bağlı, gayet zevk alıyorum gezerken. Benim de son 5 kuponum kaldığından harita harita geziyorum yapacak bişey yok :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Mart 2020
  5. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Pushing Sistemi ile ilgili bilgilere Buradan ulaşabilirsiniz. Oyun içerisine direk müdahale yetkisi sadece Merkez Ekibin elindedir, ve kurallarıda onlar belirlemektedir. Pushing sistemine karşı değilim lakin revize edilmesi şart, bizler her hafta raporlarımıza bot ve pushing konusunu eklemekteyiz. Umarım kısa süre içerisinde ilgili konu hakkında bir revize çalışması yapılır.
    Lütfen forum içerisinde kullandığımız kelimelere ve uslubumuza dikkat edelim.

Sormak istediğiniz başka bir soru yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

Se7en bunu beğendi.
  6. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

Saygıdeğer moderatör kullandığım kelime de bir sıkıntı yok. Eşeğe ne yapılırsa onu yazdım. Anlayana sivri sinek saz, hayırlı akşamlar diliyorum :)

7. Dark9878

Dark9878 User

fırtınada ağaçlar nasıl çatırdar bilirmisin kardeş

JαbbαŔ bunu beğendi.
  8. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

Bilirim kardeş tek elle yazmanın kolay olmadığını sanıyorum. İyi uğraşmışsınız :)

Dark9878 bunu beğendi.
  9. DontCrysS

DontCrysS User

p
    Pushing olması için her bir gemiyi en az 2 kere kesmen gerekmiyor en az 20 kez kesmen gerekiyor ki : Bu da zaten sana verilen ödüllerde bi azalma olmasının anlamına geliyor.Göz göre göre kesmeye devam edersen adam da şikayet ederse geçmiş olsun.

10. karakule26

karakule26 User

çok haklısın sana katılıyorum eskiden düşman klan düşman kesmek için sonsuza kadar kesiyor irislerini patlıyana kadar kesiyor ne güzel bişeydir eskilerde şimdiki oyuncu kalmadı general bile oyunu bırakıyor ve çok az bütçeye satıyorlar oda değmez artık oyun 1 kuruş oldu 10 000 düşman kimi kesersen kes ama 1 günde 50 60 kişi şikayet var banda var oyunu oynama boşverelim artık

11. atacanka

atacanka User

ya botculardan sikayet ediyorsunuz ama onlarında 100 lük görevleri var chromin için kapı yapmaları lazım ne yapsınlar gariple

12. Se7en

Se7en User

bıkdık admınım bıkdık gözünüz seveyim bitirin su botları sabır taşı catladı