Pushing Hakkında

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve AlyansVan™ tarafından 21 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. Ben bu olayı baştan sonra bir oyun açığı, hatası olarak görüyorum. Bunu kim düşünüpte oyuna entegre etmiş ve bu fikri ortaya atan adama/ünlü düşünüre kimse mi karşı çıkmamış ?? Korkudan oyun oynayamıyoruz ortalıkta oyunu zevk için değil "gevezelik olsun başkalarının gemisini banlatalım bir taraflarımız arşa ersin mantığında binlerce oyuncu var." Ve bunları bile bile oyunda şu kuralı tutuyorsunuz....

Cubi keserken geldi bir tanesi bana sıkıyor canım azalınca altıma mayın atıyor, ben bu adamı kestiğim için ban yemekten korkup oyundan çıkıyorum şu işe bak ya:mad::mad::mad::mad:

Reelim bunu beğendi.
  2. Reelim

Reelim User

Sonuna kadar haklısınız artık korkudan oyun oynuyamıyorum biri zevkine gemimi banlatacak diye.

3. fuat_mmo1

fuat_mmo1 User

Bence son derece faydalı bir durum. Güçsüz gemiler için bu güne kadar yapılan en iyi şey. Bu sayede zorbalığa maruz kalmadan, rahatça oynayabiliyoruz. Rütbeli gelişmiş gemiler kendi arasında istediği gibi savaşıyor. Her iki tarafında kaybedeceği şeyler eşit. Ama iş zorbalığa vandallığı ve karşısındakini küçük görüp ezmeye geldi mi, bu uygulama can simidi oluyor güçsüz için. Zorba daha büyük zarar göreceği için geri çekilip zayıfı serbest bırakmak zorunda kalıyor. Bu sistemi sonuna kadar destekliyorum.

yılmazcan47 bunu beğendi.
  4. Stend*UP

Stend*UP User

Mind keserken düşman klan oyuncuları getiriyor ezik gemileri bizim general orgenrallerimize saatlerce musallat oluyor. Farklı şirketteki her oyuncu yaklaşık 9-10 kere kesiyor da bir yerde bu kesimler de tıkanıyor mecburiyetten rütbeli gemileri mindden çıkarmak zorunda kalıyoruz. Böyle saçma sapan bir kural olamaz.

5. menfaat fireeyi sömuruyor rtubeliler iyi olur rutbesizlerde kasılır ayrıca bence bu bir oyun stratejisi sırayla kesilirle o gemi engelenebilir
    3 part yazılımcılar genelde pushinge yatıyor

6. 34KAAN34

34KAAN34 User

O yaratığı kendi tekelinize alamadığınız bence çok iyi. O yaratık ile ilgili görevleri zorbalar yüzünden yapamayan oyuncular bu sayede görevlerini yapabilme şansını elde eder. Gerçek adalet bu. Bu oyunda ki hiç bir yaratık ve harita kimsenin tekelinde olmamalı. Bu yüzden bu uygulama son derece doğru ve isabetlidir.

7. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Öncelikle oyun içerisinde Pushing kuralının neden var olduğunu açıklamak isterim:
    Oyunda haksız kazanç sağlayacak oyunculara yönelik caydırıcı bir cezai işlem olmaması durumunda oyuncular kendi aralarında haksız kazanç sağlayabilir. Böyle bir zamanda da daha büyük sorunlar ortaya çıkabilir.
    Şimdi belirtmiş olduğunuz durum hakkında şöyle bir ekleme yapmak isterim: siz istemediğiniz sürece hiç kimse size Pushing yapamaz. Bunun sebebi oynamış olduğumuz oyunun PvP savaş oyunu olması sebebi ile ve Support Takımımızın detaylı incelemeleri sonucunda iki oyuncu arasındaki rekabete Pushing cezası verilmemektedir. Bundan sebebiyet artık örnek veriyorum; PvP savaşlarında bir oyuncunun Citadel savaş gemisi ile pushing yapma çabaları boşunadır. İncelemelerde detaylı bir şekilde bakıldığını lütfen unutmayınız.
    Pushing sistemi hakkında ki bilgiye Buradan ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar.

Themis. bunu beğendi.