Pushing Kuralı Güncellemesi

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve sindbadmoscow. tarafından 13 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Pushing Kuralı Global olarak Kalmalı mı yoksa Eski sisteme mi dönmeliyiz?

1. Olduğu gibi kalsın

2. Eski sistem geri gelsin

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. haksız bir uygulama yüzünden kesilen tp şp leri geri yükleyin. !! ne kadar sacma bir kural yüzünden oyuncu harcıyorsunuz!!

2. pushing muşhing ne ya zaten yeni puşhing sistemi için belirli bir kesimden sonra tp ve şp ödüllerin alınmaması getirildi oyuncu bir başka bir oyuncuyu 10 kereden fazla kesince zaten tp şp ödül alamıyor bırakın oyuncuları kendi hallerine savaşın tadını çıkarsınlar boş yere bir sürü oyuncu mağdur oldu sizin bu yaptığınız sistem yüzünden adamlar puşhing hesabı yapmışlar gelip yaratığın altına duruyor adam yaratığa sıkarken ona sıkıyor 10 kesilincede sporta atıyor beni kesti diye gerekeni yapın sizde en basitinden yapılacak şeyi yapıyorsunuz ama hiç bakmıyorsunuz bu hesap kaç lvl kim atmış klan savaşlarında bile artık savaş olmuyor biri birini fazla kesimi kesmedimi seyrine bakıp duruyor böyle bir saçmalığa artık son verin gerekirse 5 kereden sonra kesilen oyuncu tp şf vermesin ama şu saçma puşthinge son verin

3. peki güncellenirmi diye düşünüyorum :cool:

aklımda deli sorular :rolleyes: :D

4. illaki güncelliycekler çünki ortada suistimal var. önemli olan bu suistimal sonucu ceza alıp tp şp si kesilenlere, biz yanlış yaptık kusura bakmayın tp şp niz geri yüklendi diyebileceklermi??

5. CSOYLU

CSOYLU User

Ben şahsen mağdurum. Video çeken biriyim malumunuz zaten, böyle olunca haliyle seven var sevmeyen var. Adam sırf video engellensin diye defalarca sıkıyor. Hatta bu durumu supporta bildirdim ama aytemiz abla hiç mi hiç oralı olmadı. Sizin dediğiniz gibi binlerce kere kes ama bişey olmasın söz konusu olursa o zaman video çekemem. Hadi ben video çekemedim yeni oyuncu nasıl oynasın? Düşünsene her dakka kesildiğini? Bence sistem şöyle olabilir; Bir sayıdan sonra eksi puan versin. Hemde % olarak. Diyelim ki 15 defa kesti 16. defada tp şp -%1. Ancak böyle bu işin içinden çıkılabilir.

Bir diğer konu neyi tartıştığımızı bilmiyoruz. Pushing denen şey zaten yasak ve cezası olması gerek. Ama biz burada "kişisel oyun deneyimini negatif etkilemeye çalışmak" eylemini tartışıyoruz aslında. Aytemiz abla öyle degil mi?

Fαlcoη[CΣFΛ] bunu beğendi.
  6. Dediğiniz mantıklı bence bunu bi Güncelleme ve Fikir klavuzuna açarsanız baya oy alırsınız belki sesimizi duyarlar.

Maalesef sistem bir defa geldi onaylandu bu sistem yüzünden ban yiyen onlarca yüzlerce kişi var hiç birinin ne banı açılır nede giden TP ŞP si geri verilir. İstediğiniz kadar uğraşın Alman ekibi bunu yapmaz.Haksız yere olsa dediğiniz olurdu ama o an geçerli sisteme göre haklılar.

Son düzenlenen: 28 Aralık 2017
  7. ben şu zamana kadar 100 bin gemi kestim böyle bir sacmalıkla karşılaşmadım

Son düzenlenen: 29 Aralık 2017
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.