Geri bildirim Pushing Sistemi Hk.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [™_SALA√¯AT•GETİR_™] tarafından 15 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sindbadmoscow.

sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

Rakam siz oyuncularımıza deklare edilmemektedir. Yoksa bizlere gönderilen kurallarda bu rakamlar kat'i ve net bir şekilde belirtilmiştir. Yani dediğiniz gibi birşey imkansız.
    Her kesim pushing değildir. Bunun için belli kriterler vardır. İster sıralama gemisi olsun ister en son sıradaki oyuncu olsun farketmiyor. Bize gönderilen rehberde anlatılan kriterlere uyan bir durum var ise pushing banı alır, şayet öyle bir durum yoksa ban almaz.
    Ben de çok isterdim sizlere bu kuralı açık açık belirtebilmeyi ancak şu anda bunu yapmamız yasak. Takdir edersiniz ki bizlerin de uyması gereken firma kuralları mevcuttur.
    Velhasıl kelam pushing ile ilgili fikrimi birden fazla kez dile geitrdim zateni gerçekten aynı şeyleri sürekli söyleyip durmak biraz kısır döngü gibi birşey. Bu nedenle bundan fazla söyleyeceğim bir sözüm yok. İyi günler dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.