Pushing Sistemi Neden var?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve benzales tarafından 2 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. benzales

benzales User

Pushing sistemi yerine belli bir sayıdan sonra kesilen oyuncular tecrübe, şeref vermediği gibi rütbe puanıda ve görevlerede etki etmesin. Pushing gereksiz bir sistem, neye önlem olarak geldiğini inanın anlamıyorum. Pushing sebebiyle bir çok oyuncu kasıtlı olarak banlatıldı. Bunu supportta söylediğimizde bize ilgilendiklerini ve hatta bazı banların geri kaldırıldığını dahi söylüyorlar ama nedense çevremde bu durumdan banlanıp açılan tek bir oyuncu bile yok.

Adam haritada kasılcak gelip gelip kesiyorlar. Ne yani pushinge sokacaklar diye insanlar oyundamı oynamasın.

2. PoetShadow

PoetShadow Guest

Merhabalar,

Pushing sistemi bahsettiğiniz gibi gelişmek isteyen oyuncularımızın bir veya bir kaç kişi tarafından görev için veya atışma sonucu devamlı keserek oyun oynamasına engel olunmasına karşı çalışan bir sistemdir. Tabii ki genel olarak yaşanan problemlerden bu sistemi de kötü yönde kullanmaya çalışanlar olacaktır ancak bu tip durumlarda ekran görüntüsü alarak supporta yönlendirirseniz gereken yapılacaktır.

İyi forumlar.

3. aga bu oyunda kimsenin tavuğuna kışt demiyiceksin benim banım dün açıldı ve savaşta biri gelip bana saldırıyo bende kendimi savunmak için sıkıyorum ve adam patlıyo bıkmadan gelip saldırdı ve 10 defa ve üstü patladı hemen yarın sabahı ban yedim adamlar inan ki kasıtlı olarak seni banlatmak için uğraşıyolar 14 gün ban ve %30 şp ve tp silindi saçma sapan yere, ancak şu konu var bide ertesi gün beni yan gemisi ile banlatan kişi ezme bir gemiyi defalarca patlattığını gördüm 15 20 defa rahat patlattı adamı hemen delilleri ile supporta attım gelen cevapları görsen kafayı yersin o kadar alakasız saçma şeyler yazıp gönderiyolar ki sinirden gülüp durdum tam 5 gün uğraştım, adam 2 gün üst üste puşhing yaptı bütün delilleri supporta düzgün ve eksiksiz bi şekilde gönderdim adamlar dalga geçer gibi bu oyuncular puşhing yapmamıştır diyor gözlerimle görüp kaydettiğim kanıtları yok sayıp ayriyetten oyuncu profillerinin linkinide eksiksiz bir şekilde gönderdim ama hiçbir şekilde ceza verilmedi bu demek oluyor ki support tarafından dokunulmazlığı var adamın banlamadıklarına göre şimdi adminde gelip yok öyle bişey vs vs diyip ya mesajımı silicek yada forumdan banlıyıcak doğruları konuşunca onlara dokunur tabi, bu oyunun içine ettiler hiçbir çıkarım olmadan tamamen kendimi savunmak için kestiğim adam yüzünden hemen sabah ban yiyorum ama o adam aynı kişiyi 2 gün üst üste defalarca kesip puşhing yapıyor hiçbir şey olmuyor, 5 gün uğraşıyorum bütün kanıtlarla beraber supporta sunuyorum işte varın siz düşünün oyunun ne halde olduğunu oynanmaz artık bu oyun ne adminler nede oyunun diğer yetkilileri hiçbiri güvenilmez

geçen ki konuma da kuasar admin tarafından cevap verilmedi alakasız bir şey yazıp konuyu kilitleyip geçiştirdi burda bir daha soruyorum kurallarda defalarca pet kesmekte puşhinge giriyor diyor ama support girmiyor diyor bunlar daha kendi aralarında çelişiyolar ne beklersin ki böyle oyunun böyle yetkililerinden

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Temmuz 2019
  4. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Size bu konuda gerekli açıklama yapıldı ayrıca üslubunuza da dikkat ediniz. Bu konuda sorununuzu destek birimi ile çözmelisiniz.

Konuya gerekli cevap verildiğinden kilitlenmiştir.

İyi oyunlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.