Geri bildirim Pushing Sistemi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve xXTheMexXx tarafından 14 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. xXTheMexXx

xXTheMexXx User

Herkese merhabalar. . Bu yeni savaş etkinliği gelmiş ben Uzun süredir (1, 1.5 yıl) burada yoktum. 1 hafta oldu yeniden bir iki giriyorum. Etkinlik görevlerinde imha etme vs vs. varmış. Bende 5-3 haritasına palla otocularını kesmeye gittim. Chattan bana bir kişiyi 5 den fazla kez kesmememi vs söylediler. Şimdi;

-Her kestiğim kişiyi not mu etmeliyim ?
    -Oyunda kesilecek birisi kalmayınca kimi keseceğim ?
    -6 kez kesince bann mı yiyorum ?
    -Gemi loglarına bakma gibi bir şey var mı ?
    -Bu pushing sistemi gerçekten mantıksız değil ?

=Botlara çözüm odaklı yaklaşmıyorsunuz anladık orasını da; hilesiz hurdasız oynayan insanların oynadığı iki gram oyun zevkini de yok etmeye çalışmazsınız yani. O kadarda değil. Değil mi ?

Ve şuna bakın sadece... !!!!!!!!!!!

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Kasım 2019
  2. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Forum içerisinde üst üste mesaj atmak yasak olduğu için mesajlarınız tarafımca birleştirilmiştir. Lütfen tekrarlamayınız.

İlgili konuda da belirtilmiş olduğu gibi,
    Ödül almıyor olmanıza rağmen aynı oyuncuyu kesmeye devam etmeniz pushinge girer. Bu doğrultuda da eğer Support Ekibi'ne Bildirim yapılır ve incelemeler doğrultusunda pushing olduğuna kanaat getirilirse bu nedenle ceza alabilirsiniz.

İyi forumlar.

3. xXTheMexXx

xXTheMexXx User

En son sizin gibi bir mod. ismi hatırlamıyorum. Öncelikle görevinizde başarılar. :)

Şimdi benim konuma gelirsem. Ödül vermiyor değil. Veriyor hemde "Duyamayacak kadar zayıf düştü" bile demiyor. Ancak şunu diyorum. 5 defa kesince pushinge düşüyormuşuz. Öyle bir şey var mı ?

4. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için :)

Şöyle ki Pushing Sistemi'nin detayları istismarını engellemek adına paylaşılmamaktadır. Alıntılamış olduğum metinde de belirtildiği gibi "ödül vermemesine rağmen" kesmeye devam etmemeniz gerekmektedir. 5 kesimden sonra verdiği ödüller azalmaya başlamaktadır. Bu nedenle yalnızca 5 defa kesmeniz durumunda bir sıkıntı yaşamamanız gerekmektedir.

İyi forumlar.

Ataaa ve .Paradoks. bunu beğendi.
  5. 5'ten sonra az da olsa ödül vermeye devam ediyorsa pushing'e girmez. Pushing için tamamen ödül vermemesi gerekiyor.

6. Aynı adamı 6 kez kes,şikayet ederlerse tehlikedesin ! Bilhassa şu etkilikte dikkatli olun.
    Bununla beraber bizim türk adminlerinin insafına düşersen yandın.Resimde gördüğün gibi...

7. FurkanS53

FurkanS53 User

Geçmiş olsun ama merak ettiğim birşey var. Yüzde kaç kesinti yaptılar? 1 milyar kesinti yapılan gemide en azından 50 milyar tecrübenin silinmezi gerekir. 4 milyar tp si silinen gemide bu kadar şeref olması pek mümkün değil.

8. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Ne yazik ki @Artemis. inde uyması gereken şirket kuralları var, kendisi bu kuralları uygulamak zorunda.

Aldığınız ceza için ne yazik ki forum takımı olarak yapabileceğimiz bir şey bulunmuyor.

Seyir defterinde kesilen TP ve ŞP için mevcut bir sorun nedeni ile gerçek değer 4294967295'ten fazla ise gösterilemiyor. Bu nedenle bu gibi bir durum oluşmuş. Durum çözümü için rapor edilmiştir.

İyi forumlar.

Minerva bunu beğendi.
  9. Var @.Paradoks. kardeşim var.Hesabı inceleyip,inisiyatif kullanıp ban atmayabilirdi.O ikinci seçeneğini kullandı.Bu oyunu yıllardır oynuyoruz.Seyir defterinde 11 kez kesilme var.10. kestim,11. de uyarı geldi ve oyundan çıktım.Pusingle alakam yok.Yabancı bir admin olsa tahmin ediyorum bu olayı silerdi.Adam 111 veya 1111 defa değil 11 kez kesilmiş.

10. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Yaşadığınız durum çok üzücü ne yazik ki bu konuda forum takımı olarak bilgimiz kısıtlı. Bu nedenle yorum yapamayacağım.

İyi forumlar.