Pushing Sorunu

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve lewo** tarafından 2 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ŞahFD

ŞahFD User

O alıntıya aldığınız mesajın türklerden korkulduğu için değil'De daha çok türklerin hileci hurdac, oyun tarziyla oynadıklarını düşündükleri için yazmış olabilirler ;)

Mr.User bunu beğendi.
  2. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Bahsetmiş olduğunuz durumun başka kullanıcılar tarafından da suistimal edilmemesi adına mesajınızı düzenlemiş bulunmaktayım. Bu sorunun farkındayız ve şikayetlerinizi, çözüm önerilerinizi de düzenli olarak iletmekteyiz. Pushing yasağı gerekli olan bir sistem olsa da kendi içerisinde de istismarının olmaması adına ek önlemler gerektirmektedir. Oyuncuların mağdur olmaması adına bu duruma da hassasiyetle yaklaşıldığına emin olabilirsiniz.
    Destek Ekibi'nin uyması gereken kati kurallar bulunmaktadır. Haksız bir banlama ile karşılaşmış olduğunuzu düşünüyorsanız hesabınızın incelenmesi için tekrar bilet oluşturarak Destek Ekibi ile iletişime geçebilirsiniz ancak bu sürede çok fazla bilet oluşturmanızın size herhangi bir katkısı bulunmayacaktır. Sanıyorum ki size bunu ifade etmeye çalışmışlar. Destek Ekibi'nden iletişime geçtiğiniz kişiden herhangi bir şekilde memnun değilseniz bunu da belirterek başka bir kişiden biletiniz ile ilgilenmesini talep edebilirsiniz. Şikayetinize raporlarımızda yer vereceğiz.
    Meaajınızda belirtmiş olduğunuz gibi ek cezalandırmaların yapılabilmesi ya da mevcut sistemin değişebilmesi için Merkez Ekip'in karar alması ve bunu bütün ülke takımlarına iletmesi gerekmektedir. Bu gerçekleşene kadar her takım belirtilen durumlarda belirtilen işlemleri gerçekleştirmek mecburiyetindedir. Şikayetinize raporlarımızda yer vereceğiz.
    Pushing cezaları ülke takımlarının Destek Ekip'leri tarafından uygulanmaktadır evet, ancak mesajımın üst kısmında da belirtmiş olduğum gibi kendilerine Merkez Ekip tarafından belirtilmiş olan kıstaslar dahilinde bu gerçekleştirilmektedir. Ek olarak bahsetmiş olduğunuz söylentilerin doğruluk payı bulunmamaktadır. Haklı bir şekilde banlanmış hiçbir oyuncunun banı ceza süresinden önce kaldırılmaz.

Konu raporlarımıza şikayetleriniz ve önerileriniz ile birlikte eklenecektir.

İyi forumlar.

3. merhabalar benim şimdi 1000 tane bl de düşman kesme görevim var önüme kim gelirse kesiyorum ve sayılara pek aldırıs etmiyorum tabi 10 un üstüne cıkmadan kalkıp 8 kere benle savasıp kesilen adam beni şikayet edip banlatsa hakmı oluyor bu şimdi adam otoya atmış bazıları adamı 7 kere kesiyorum farklı aralıklarla tabi araya başka gemilerde giriyor kalkıp adam beni supporta atsa beni banlamaları için sebep olmuş olacak ama ben bunu kabul etmiyorum o zamanda adam hem otada hem görev yapıyoruz diye bizi banlayacaklar buna çözüm getirmeleri lazım

4. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Bu konuda size şu şekilde yardımcı olabilirim eğer bir oyuncuyu bir günde 6-7 den fazla kestiyseniz ve o oyuncu sizinle uğraşıyorsa petiniz dahi kapalı haritalarda dolaşmanız daha mantıklı olabilir eğer size pushing cezası aldırtmaya çalışan birisi varsa bu görevi bir günde kestiğiniz gemi sayısını bir kağıda yazarak o gemilerden uzak durmanız olacaktır.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  5. işte bu çok saçma bir durum ben pusing yapmıyorum adam geliyor beni kesiyor bende onu kesiyorum ve bu boyle devam ediyor ben bu yüzden haritadan cıkmak zorundamı kalıcam ne saçma bir sistem bu benim görevim var ve adam botta ama ben bundan dolayı ceza alıcam cok sacma bir sistem bu olay kestigim gemi sayısına zaten dikkat ediyorum millet kendi gemilerini kesiyor banlanmıyor biz gorev yapacagız diye ban riski altına giriyoruz o zaman bu görevler senelerce sürer

6. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Tam da belirtmiş olduğunuz nedenlerden dolayı oyuncularımızın Güncelleme ve Fikir Havuzu bölümünde açmış oldukları güncellenmesini istedikleri konular bulunmaktadır. Dilerseniz bahsetmiş olduğunuz sorunla ilgili olan bir konuyu direkt olarak buradan destekleyebilir, dilerseniz de açılmış olan diğer konuları buradan inceleyerek gerçekleşmesini istediğiniz fikirleri destekleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

Soldier*Doctor ve Doctor*Soldier bunu beğendi.
  7. simdi mesela ben bugun adami 5 kez kestim sabah reset geldi oyuna ve 5 kez daha kesebilme sansim varmi yoksa uzerinden illaki 24 saat gecmesi gereklimi

8. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Sistemde 1 gün sunucu saatinize göre 00.00'dan 23.59'a kadardır. Pushing Sistemi ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

9. anladim tesekkur ederim yani saat 12 de kestigimiz gemileri erteai gun 12 den sonra tekrar kesebiliriz

10. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Aynen öyle efenim :)

İyi forumlar.

Soldier*Doctor, Doctor*Soldier ve Ataaa bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş