Bug / Oyun hatasi Pushing ve BL

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [™_SALA√¯AT•GETİR_™] tarafından 2 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Pushing sistemi oyuncular tarafından suistimal ediliyor ve bu konuda oyun yönetimi herhangi birşey yapmıyor. Yapan oyunculara dikkat ediyorum ve bu konuda support uda bilgilendirdim. BL haritalarında düşman BL haritasına girebilmek için 24 seviye olmak gerekiyor. Yapılan bug ile 24 seviye altı gemileri seviyesinin yetmediği BL haritalarına girebiliyor.

Bunu yapan gemiler özellikle pushing yaptırmaya çalışan gemiler oluyor. Bu bugu yapan oyuncuları isim, server, ekran görüntüsü ile support ta söylüyorum ama herhangi birşey yapmıyor.

Bu nereye kadar böyle sürecek. Pushing e göz yumulduğu gibi bu açığı kullananlarada herhangi ceza uygulanmıyor :(

2. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,
    Yaşadığınız bu kötü durumdan dolayı üzüldüğümü belirtmek istiyorum. :(
    Oyuncunun pilot profilini Support 'a bildirdiğiniz taktirde 2 iş günü içerisinde işleme alınıp incelenmektedir lütfen sabırlı olunuz , Support' a sürekli aynı konu ile alakalı birden fazla Ticket atmayınız aksi taktirde mesajınız spama düşebilir. Bu gibi durumlara kesinlikle taviz verilmemektedir.

Dilediğiniz zaman konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

3. santos81

santos81 User

Support'ta pushing cezasının forum linkini atıyor pek bir şey yapmana gerek yok. Oyununa bak, tadını çıkarmaya çalış. Pek ilgilenen yok zaten oyuncularla.

4. geçenler de ben 2,7 harıtasında hibrit kasarken bitane eksi şerefli ezik bir citadel gördüm.
    mübarek eleri dert görmeyesi. :D
    botlara puşıng yaptırıyordu:D
    helal olsun dedim. gerçekten de 2,7 de hıbrıt alaşım kasamıyordum botlardan dolayı. sınırlerım bozuldu oyundan çıktım.
    ama tebrik etim yani umarım bu citadelli kahramanlarımız daha da çoğalır. :)

5. Aliens

Aliens User

Evet; artık Pushing konusunda çok ciddi önlemler alınmalı. Elektrik veya interneti gidenler bile artık Pushing yiyor. Düşünebliyor musunuz? Savaştasınız ve birden internetiniz yada elektriğiniz bölgesel gidiyor. Ve geri geldiğinde geminiz Pushing'e düşürülmüş... Artık sistem oyunun temeline çok zarar veriyor. Şahsen bunu yaşamaktan korkumdan neredeye savaşlara PET'ime lazer koymadan gitmeye başlayacağım. Sepep; oyundan düşersem banlanacağım da ondan...

6. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Konuyla alakalı şikayetleriniz gerekli birimlere iletilmek üzere raporlarımıza eklenmiştir, bu nedenle de konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.