Puşhing ve soğuma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve karakule26 tarafından 1 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. karakule26

karakule26 User

Merhaba arkadaşlar bugün bi haber duydum x2 kapılar çift olan sadece pazar oldu ne güzel oldu umarım mutlusunuz ama eskisi gibi oldu çok güzel adminlere tebrik ediyorum

ama bi tek puşhig ve soğuma eskisi gibi olsa herkes çok mutlu olur ama maalesef yapmazlar 1000 adet puşhing ve soğuma konuyu açtılar adminlerde maalesef bıkmadı yorulmadı biz yorulduk bu oyunu hali ne olacak .

2. kardeş bugüne kadar merkezin aldığı kararlar hiç bir zaman oynculara kar vermedi hep zarardır

3. karakule26

karakule26 User

Aynen öyle ne yapmamız lazım bilemiyorum oyunda tadı alamıyoruz oynayamıyorum hatta sıkıcı geliyor bize milletler mindfirede 20 30 m uri biriktiriyor bizde güçsüz kaldık ne kesecek soğumaya giriyor bende şuan 1 tane kristallin kestim 6 uri verdi saçma bişey

4. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

İlgili durumlar konular güncel tutuldukça bizler raporlara ekleyip merkez ekibe iletiyoruz. Bahsettiğiniz durumlar hakkında net bir geri dönüt işlemi sadece merkez ekibin elindedir.

İyi Forumlar.