Pushing

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve KızılElma1453 tarafından 9 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Artık oyunda savaşmaya korkuyoruz savaşa başladığımızda 30 dk savaş sonrası korkudan çıkıyoruz hesaplarımız pushing yüzünden şikayet edilliyor ve bann alıyor ama bizim şikayet ettiğimiz hesaplar gerekli incelemeler sonucu gereği yapılacaktır diyor ****** oynunu yine oynanmaz hale getrdiniz ********* yani oyunu adaletli bir şekilde oynamak istiyoruz !!!

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Mart 2019
  2. Kesinlikle katılıyorum biz de aynı problemi yaşıyoruz kardeş. Bu bi savaş oyunuysa ben karşımdakini keserim istediğim kadar arkadaş. Ayrıca 1000 gemi kessen 2 behemottan aldığın tp şerefi alamıyosun. Bu da işin ayrı bi tarafı...

KızılElma1453 bunu beğendi.
  3. oben

oben User

sen bunu daha yenimi öğrendin..forumda buna benzer onlarca konu açıldı..****

4. 3AFT

3AFT User

beh
    behemontta noliyi

5. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,
    Asılsız ithamda bulunmak ve hakaret etmek YASAKTIR! Buna hiç bir zaman izin verilmeyecektir, gerekli cezai işlemi uyguluyorum hesabınıza.
    Aynı şekilde sizler de asılsız ithamda bulunmaktan ceza aldınız.

Arkadaşlar her zaman söylediğim bir şey var, evet burada hepimiz birer oyuncuyuz. Şikayet etmek de hepimiz hakkı ama saygı çerçevesini aşan her kişiye gerekli işlemler yapılmaktadır. Bunu asla unutmayınız...

İyi forumlar.

6. admiiiiiin admin büyük hafle yazma admin :) adalet herkese :)

7. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Altı çizilen bölümler büyük yazılabilir.

İyi forumlar

8. oben

oben User

asılsız olduğunu siz söylüyorsunuz asıl sizin söylediğiniz asılsız bir değil bin kerede banlasanız bu gerçek değişmeyecek yaşadıklarımız ortada..banlayarak susturmak en kolayı ne diyeleim burda patron sizsiniz tek tıkla banlamak sizin elinizde..keşke bu kanıya nereden vardınız diye sorup işin aslını astarını öğrenme yoluna gitseydiniz...diyeceklerim bu kadar şimdi söz sizde tıklayın banlayın tek yapabildiğiniz bu....iyi forumlarınız olsun..

9. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Kusura bakmayın ama ne beni ne de takım arkadaşlarımı yakından uzaktan tanımıyorken burada arkamızdan atıp tutmanıza, bizleri zan altında bırakmanıza izin veremem. Varmış olduğunuz bir kanı varsa delilleri ile birlikte support'a bildirir hakkımızda işlem başlatılmasını talep edebilirsiniz, ayrıca her zaman dediğim gibi eleştiriye açığız fakat eleştirinin dozunu abartıp bunu hakaret ve hatta iftiraya kadar getirirseniz sonucunda ceza alırsınız. Şunu da unutmayın, forumda hiç kimse hak etmediği cezayı almaz.

İyi forumlar.

10. DRONES

DRONES User

bırak bu işleri admin tek tikla milleti susturuyorsun at banada bir ban sadece ne de olsa yapabildiginiz bu evet sizleri bizler tanimiyoruz ama sizde bizleri tanimiyorsunuz sizin hakkınızda diyebileceğim onca şey var da zaten yıllardır bir çözüm alamadık o yüzden pek te konuşmanın anlamı yok
    Ve Unutmadan Bir Moderator Olmak Isteyen Arkadaşlara Söylüyorum Sadece Şu Cümleyi Kullanınca Moderator Olabiliyorsunuz
    RAPORLARIMIZA EKLEDIK :) [​IMG]

11. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Gerçekten bu şekilde düşünüyor olmanız beni üzdü, bu mudur yani bizlere karşı bakış açınız. Tüm forum takımı olarak sadece sizlerin problemlerinize yada sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözüm bulmak adına buradayız, evet dilediğiniz gibi eleştirebilirsiniz bizi. Bu sizin ceza almanıza sebep değildir ve olmayacaktır. Bizler burada yani forumda düzeni sağlamak için görevlendirilmiş oyuncu arkadaşlarınızız.
    Ayrıca konu amacı dışına çıkmış olduğundan kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

DRONES ve .Paradoks. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.