Puşhing

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Spirittx tarafından 25 Kasım 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Spirittx

  Spirittx User

  İyi günler birkaç gemi beni 20 defa falan kesti bunları bildirmek için ne yapmam lazım. Puşhing sistemini ve bunları puşhingten nasıl ne şekil şikayet edebilirim ayrıntılı şekilde yardımcı olabilir misiniz
   
 2. GodzillaBG

  GodzillaBG User

  Birkaç gemi yaptıysa bunu bu gemiler push sisteminin dışında kalmış demektir, eğer tek gemi bu "zorbalığı" yapmış olsaydı kesen kişinin nick/id sini alıp kendi nick/id numaran ile supporta bildirmen gerekir.
  (Ayrıca rica ediyorum "pushing" ne ara puşing oldu açıklarsa birisi sevinirim)
   
 3. Öncelikle pushing 2 taraflı rezalet bir sistem açıklamam gerekirse ;
  Eğer bir oyuncu seni defalarca orta yukarıda ödül vermiyor demesine rağmen ardı ardına kesmeye devam edersen yada edilirsen, bu pushing demektir.
  Ama şuna dikkat etmeyi unutma eğer bu oyuncuyu bildirirsen sende banlanacaksın çünkü güya haksız kazancı elde ettiren sen olduğun için kesen gemi ile birlikte seni de banlıyorlar :D ha yinede bildirmek istiyorsan,
  Kesen oyuncunun nick, id, gün ve saatini supporta yazman gerekiyor seyir incelenip buna göre ban atılıp atılmayacağına karar veriliyor 13 kere art arda kesme ile bile gemilerin pushing yediğini biliyorum tercih senin supporta bildirirsen bunun çift yönlü bir ok olduğunu unutma.
  İyi oyunlar :)
   
 4. TR|SUBUTAY

  TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Support ekibine şikayet edebilirsiniz. Seyir defteri yeterlidir.

  Türkiye Takımı!
   
 5. **CLİO**

  **CLİO** User

  değerli adminim aynı sıkıntıyı bende yaşadım supporta yazdım 1 hafta oldu hala bekliyorum
   
 6. Bir fikir: Şu gemi kesildiğinde TP ve ŞP verme muhabbeti kalksın artık. Veyahut ilk 5 kesişten sonra, TP ŞP vermesin ve kesen kişiye de kesilen kişiye de ceza uygulanmasın. Artık oyuncu kesmek, zevk mevzusu gibi bir şey oldu. Bakıyoruz savaşan klanlara, tamamen ezici üstünlük için düşman klanları kesiyor. Çok mu umurlarında, adam keserek TP ve ŞP kasmak?
  Tamam, eskiden oyuncu kesip güzel TP ve ŞP kasıyorduk ama artık oyunun TP ve ŞP kasma sistemi bunun dışına çıktı. Artık ebedi kapı ve galaksi kapısı gibi etkinlikler var.
   
 7. bu sistemle hiç bişey olmaz .pushing cezası verdirmeye çalışıyosun.
  1 sende ceza alırsın
  2 senin pusing cezası alsın diye uğraşmadığın nerden belli
  3 ikinizde pusing yaptınız veya yaptırdın ceza almamanın yolunu arıyorsun.
  benim gemim aslında sağlam çoğu gemiden iyi ama hileciler sayesinde kesebildiğimiz sadece bot gemiler.
  bazen bot gemiyi birkaç kez kestikten sonra uyanıyor ve bazen hep kesiliyoruz bazen bir sen bir ben kesiyoruz bazende bot inatla kendini kestirmeye çalışıyor.
  kessen sayı yükseldi kesmesen o seni kesecek.
  sözün özü aslında burada kabahat tamamen darkorbitin.en başından bota ve hilecilere göz yumdu.yapabilen hilesini yaptı lazerlerini geliştirdi.bazen botlar bile normal oyuncuyu kesiyor o derece .düşünki bu oyuncuyu kesemezsin oyunda.yakalamışsın botken kessen pusing kesmesen yakalamışken bırakmak zorundasın.
  bazende portalda doğanlar var.6 sefer kestin botun birini araya 2 sefer kestiğin bot girdi 6sefer kestiğini kesmeden alttakini kesemiyorsun.milletteki gibi tutucumuz yok tutamıyoruz yani.bence darkorbit kendisi bir öz eleştiri yapması lazım
  bu hileciler yüzünden oyunu bırakan çok oyuncu olduğundan eminim
   

Sayfayı Paylaş