Bug / Oyun hatasi Puşing

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve M-A-Y tarafından 5 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. M-A-Y

M-A-Y User

Ya arkadaş adamlar bana dalıyor savaşıyoruz ama puşing yerim diye patlatamıyorum onlar bana sıkmaya devam ediyor bu nedir ya.
    Artık şu puşing sistemni kasti ve normal olarak görün de cezayı ona göre yiyelim.

2. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Pushing sistemi ile ilgili bilgilere Buradan ulaşabilirsiniz. Bu sistemi kasti veya normal bir biçimde algılanması pek mümkün değildir. Sizlere tavsiyem verilen ödüller düştüğünde kestiğiniz oyuncuyu bırakmanız olacaktır. Suistimale çok açık bir konu olduğundan sistem ile ilgili yapılacak güncellemeler en ince ayrıntısına kadar düşünülmelidir.

İyi forumlar.

3. keskinniyo

keskinniyo User

Eskiden irisler patlayıncaya hatta canımız sıkıldı sabaha kadar keserdik. Etik değildi bence. Sonra tr serverlarına olan bu avantaj kaldırıldı şimdide sıkmaya korkar olduk :D yapacak birşey yok ben 7-8 kesişmeden sonra büyüksün abi diyip çekiliyorum sanada tavsiye ederim :)

4. Eski sisteme dönülmesi lazım :)