puşing

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve **CLİO** tarafından 21 Kasım 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. **CLİO**

**CLİO** User

adam beni 11 kez kesti supporta yazarım dedim yaz selamımıda yaz dedi gönderdiğim şikayetime onuda ekledim adamlar çok rahat 2 kezde onun üzerine kesti 13 oldu kesilmem bu ne rahatlık nesine güveniyor bu arkadaşlar NOVA klanındakilere has bir ayrıcalıkmı var

2. Şikayet etmeyeceğini düşünüyordur, ondandır. Bu arada sen de ban yersin, biliyorsun sanırım.

3. supportta puşink den dolayı gemi banlatacaksan kendi hesabında banlanacak tek taraflı banlama yapmıyolar ona güvenerekten yazmıştır büyük ihtimal kendi hesabını banlatacağının cesareti sende yok die düşünmüştür

4. **CLİO**

**CLİO** User

arkadaşlar ben uyardım da onu bak seni şikayet etmiyecem diye tam aksine lütfen bildir dedikten sonra 2 kez daha kesti o klandakilerin neler yaptığını tüm tr 4 - 6 biliyor. sorun değil benim ceza almam

5. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Klanlara ayrıcalık yoktur. Bu bir savaş oyunu kesmekte kesilmekte var eğer 13 kere kesilince banlatma yoluna giriyorsanız doğru bir oyunda olmayabilirsiniz.

Şöyle yapabilirsiniz, harita değiştirirseniz kesilmeyebilirsiniz.

Türkiye Takımı!

6. eğer 13 kere art arda kesilmiş ise neden banlanmaya gidiliyor orta seviye bir oyuncu üst düzey bir gemiye kesilebilir defalarca bunu art niyetli kullananlar elbet oluyor ona lafım yok ama supportun detaylı incelemeden kastının sadece seyirdeki art arda kesilmeler olduğundan kesinlikle eminim.
    Ama bu sistemin çift yönlü olarak banlama yapması çok saçma kesilen gemi 3. parti yazılım kullanmayan bir oyuncu olabilir nihayetinde bu kişinin hakkı gasp ediliyor olmuyormu ? haksız kazanç elde eden gemiyi banlamak yerine kesilen gemininde banlanması gerçekten tam bir saçmalık bana göre, pushing sistemini sadece kesen gemiyi banlasalar ortada pushing diye bir muhabbet yapılmayacağından adım gibi eminim veya sistemi tamamen kapatıp belirli bir oyuncuyu üst üste kestikten sonra ödüllerin tamamen kaldırılmasıdır ödül vermiyor yazısı gelse bile imha puanını etkiliyor bunu da kaldırırsa eğer oyun haksız bir kazanç elde edemiyeceği için pushingten banlanmasına gerek kalmayacaktır :)

TR|SUBUTAY bunu beğendi.
  7. en iyisi düşman kesmemek olabildiğince

8. yani o düşünce yanlışta kesinlikle pushing sisteminin değişmesi gerekiyor bu yönde düşünüyorum sen yinede elinden geldiğince az kesilmeye bak oto pilot kesiyorsanda tavsiyem 7-8 den fazla kesmemendir :)

9. aman aman hiç uğraşamam düşman kesmiyorum dahada ağlayıp şikayet ederler :D

10. **CLİO**

**CLİO** User

adminim ben o haritada yaratık kesiyorum x-7 haritası bana göre kazançlı karşımda güçlü bir gemi var ben onu uyardım bak supporta yazacam diye adam bendende selam yaz deyip kesime devam etti tavsiyeniz güzel harita değiş diyorsunuz ben onu uyardıktan sonra kafayı takıp diğer haritada da bulup keserse oyunumu bırakayım

11. TR|SUBUTAY

Merhaba,

Hayır oyunu bırakmanıza gerek yok kısa bir mola verebilir veya kesmeyeceği haritalara geçiş yapabilirsiniz. :)

Türkiye Takımı!

**CLİO** bunu beğendi.
  12. **CLİO**

**CLİO** User

adminim siz ve arkadaşlar görüşlerini bildirdi herkese teşekkür ederim konu kilitlenebilir

13. TR|SUBUTAY

Merhaba,

Rica ederiz. Talebiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

Türkiye Takımı!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş