Öneri PVE düşman haritalarda dokunulmazlık.

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve org2BordoGüç tarafından 14 Şubat 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

PVE'de düşman şirket haritalarında dokunulmazlık kalkmalı mı?

1. Evet

60,0%
  2. Hayır

40,0%
  1. Bildiğiniz üzere PVE'de mayın atmadığınız, dokunulmazlığı kalkan birine sıkmadığınız sürece dokunulmazsınız.

Yalnız bu işin bir handikapı oluşmuş, düşman şirket oyuncuları birbirinin haritalarında kasılıyor.

Benim fikrim çok basit ve ACİL'en hayata geçmesi gerektiğini düşünüyorum.

Düşman şirket haritalarına girdiğimiz zaman PVP korumasının ortadan kalkmalı.

2. ORHANOZEL

ORHANOZEL User

PVP Konusunda Hemfikirim Seninle Bu Bir Savaş Oyunu Düşman Gelip Benim Haritamda Kasılacak Bende Beklicem Örnet Boos Kristaloon u Kessinde Diyerine Ben Yetişeyim Hakılısın org2BordoGüç Destekliyorum Seni

3. ERA

ERA User

PVE GBL1 için sürekli kalmayacaktır zamanı gelince Darkoribit ekibinin kaldıracağını düşünüyorum.

4. Yalnız orhan hocam oyunuzu hayır kullanmışsınız :D

5. Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi forumlar.

6. ben pve de oynamıyorum ama eğer böyle bir durum varsa saçmalığın daniskası olmuş ankete gerek yok bunun düzeltilmesi gerek
    hayır, hayır oyu verenler neyin kafasını yaşıyor anlamıyorum, cidden çok art niyetli insan var bu oyunda
    hayır oyu verenler açıklasın lütfen sebebini benim kaçırıdğıö bi detay mı var? çok merak ediyoruö

org2BordoGüç bunu beğendi.
  7. tpkverduş

tpkverduş User

Açılan sunucunun üzerine kurulduğu fikir pve :). Yani sadece yaratıkla mücadele isteyen gidecek yaratık kesecek kapısını dönecek ama canı savaş isterse pvp moduna geçecek ve kendisi gibi pvp moduna geçmiş yani savaşmak isteyen kişilerle savaşacak bu çok önceden beri istenilen bir özellikti ve yeni sunucuda bu hizmet verildi bu fikir havuzuna açılan saçma fikirlerden birisi çünkü açılan sunucunun mantığıyla çelişiyor diğer sunucularda dediğiniz özellik yıllardan beri var girip oynayabilirsiniz ki pve sunucusunda oyuna yeni başlayan oyuncu sayısı çok az. Bu şu demek bilerek sunucu kaydı oluşturuluyor oyuncular tarafından ben olumsuz oy kullanıyorum çünkü bu fikir üzerine insanlar harcama yaptı ve emek harcadı.

8. ben yine anlamadım, yaratık kesmek isteyen biri niye düşman haritasına gider bana bunu açıklayın.(pvp serverde olsa botları kaçırmak için derim ama pve de botların kaçacağını sanmıyorum)
    o zaman serverde 3 şirket yerine tek şirket olsaydı

org2BordoGüç bunu beğendi.
  9. Fikrin anlaşıldığından emin miyiz yoksa ben mi anlatamıyorum?
    Eic'li adam MMO'nun haritasında veya VRU'lu adam MMO'lunun haritasında kasılmamasını istedim ben.

10. PVE haritalarının başta gelmesi en büyük saçmalıktı.

Her sunucuya gidip PVE alanı oluşturamadılar alt tarafı 9 bilemedim 12 harita ekleyeceklerdi buralar düşmanlara kapalı şirketlere ait PVE bölgeler olacaktı ama yapmadılar gittiler sunucu açtılar resmen diyorlar ki asıl oynadığın yerde ki hesabını bırakıp PVE'de oyna kasılmak istiyorsan.

Saçma bir yenilik açıkçası PVE sunucuları...

Saldırı kalkarsa işin pek espirisi kalmayacak zaten :D

Sayfayı Paylaş