PVE Gemi önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ParistonHill tarafından 29 Eylül 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba uzun zamandır oyunu oynamıyorum en son venom kullanıyordum modül falan yok hesapta hiç şuan tek amaç PVE ise hangi gemiyi kullanmam gerek ve modüllerini nerden elde edebilirim payment vs önemli değil

2. Pve için bence solace ve orcus öneririm. Modülleri savaş bileti alarak elde edersin her ayın 15 i gibi geliyor etkinlik yeni bitti. Orcus için modülü kolay bulursunuz her etkinlikte XT10 modülü oluyor bunlar genelde orcus ve centruion gemileri için çıkma şansı yüksek. İlerleyen zamanda solace plus alabilirsen iyi olur gelen etkinlikleri takip edip modül düşürebilirsen iyi olur. Bunların haricinde goliath gemin varsa goliath plus’ı da öneririm hem pve hem pvp için kullanırsın. Paymentten bildiğim modül gelmiyor ama hafta içi salı çarşamba ve perşembe günleride delta zeta gibi kapılardanda modül geldiği oluyor ayrıca birleştir kısmındada modülleri bulabilirsin

3. Orcusu nerden bulabilirim acaba paymentte yok sanırım

4. Reis orcus bazen paymentr geliyor onun dışında etkinlikle gelir ama çok nadir orcus gemisine 2 kere nerf attılar hızı düştü geminin en büyük artısı modüllerin özelliklerini 2 kat arttırıyordu yani 10 hasar modülün varsa 20 olarak etki eder ama benim tavsiyem solaca alman olur çünkü geminin %35 can basma yeteneği var diyelimli gemi darbe puanın 350 bin ve canın 100 k kaldı anında 100 k daha can basabilirsin solaca plus alabilirsende %50 basarsın. Benim tavsiyem öncelik olarak solace al sonrasında eğer pve değilde pvp de kullanayım dersen goliath plus pusat plus veya citadel plus alabilirsin.

5. Pvp niyetim yok hiç sadece pve için lazım paymente gelirse orcus alayım o zaman tamamdır, Birde paymentte hammerclaw var solace den daha iyi olmaz mı acaba o daha fazla can basıyor galiba

6. Marwitz

Marwitz User

laser slotu 12 olduğu içi tercih etmek mantıklı değil. yaratık modülü var mı bilmiyorum varsa mantıklı olabilir sadece

7. fenrir58

fenrir58 User

pve için bazen orcus bazen solace çok verimli. eternal kapısında orcus çok iş görüyor 2 tane uber tallon 250k vuruyor sanırım toplam orcus la çok daha kolay öldürülüyor. ki delme modülü çıkardığında güve ile direk cana vurman da mümkün olduğu için a/b/g dönmek için de çok gerekli. aynı şekilde mindfire ile kasılmak istediğinde de çok daha rahat edersin. ama x-6 da, 5-x vs normal haritalarda kasılacaksan, oralarda da solace çok iyi, tamir olmaya gitmek gibi bir derdin kalmaz. ama sab mermisi sorunun yoksa solace a da gerek yok gibi bir şey .. kalabalık bir serverda değilsen invoke kasmak için solace plus yine iyi bir seçenek olsa da genelde hızlı olan gemi alıyor ödülü. solace plus için parça kasana kadar gemin fazlasıyla gelişir zaten, pusat plus a yönelmeni tavsiye ederim. pve için bile oynayacak olsan pusat plus ın silah sayısı pve için, hızı da pvp den kaçmak için çok çok işine yarar. pvp istemesen de bazı etkinlikler zorla pvp sokuyor seni. en azından pusat plus ile hayatta kalma şansın artar.

.(efeberk). bunu beğendi.
  8. Hammerclaw hızı düşük can basması var ama lazer slotuda 12 diye hatırlıyorum onum yerine solace daha mantıklı. Orcus geldiği zaman alırsın ilerleyen zamanda ebedi kapı için artı mindfire için çok iş görür full pro olduğunda birde orcusun özelliği aldığın hasarın %80 ini hasar verene yansıtıyor o yüzden ebedi kapıda ve mindfirede iş görür mindfire tek seferde 100 k vuruyor ebedi kapıda uber tallonlar geldiğindede özelliği açıp hasarı yaratığın kendisine yansıtırsın tabi bu belli bir süre. Onun dışında hammerclawla yavaş kalırsın.

9. Arkadaşın dediği gibi pusat plus mantıklı karar gene senin goli plus pusat plus bunlar daha çok iş gören gemiler

10. Orcusun özelliği ile berserkerin özelliğini karıştırmış olabilir misin ?

fenrir58 bunu beğendi.
  11. Bahsettiğiniz plus gemilere baktım benim bunları yakın zamanda elde etmem mümkün değil prometheus görevlerini yeni yapıyorum daha, Şuan en mantıklısı orcus ve battlepassten modülünü almak sanırım teşekkürler

12. Doğrusun reis %80 i darbe puanı olarak sana gelir orcusda aklım bian berserkere gitt

13. Reis orcus ve bikaç gemi daha paymente gelmiş bilgin olsun alcaksan al normalde orcusu fazla paymente getirmezler şansına gelmiş

ParistonHill bunu beğendi.
  14. Aldım şimdi çok teşekkürler

15. Hayırlı olsun gene aklına takılan yardımcı olcağımız birşey olursa yaz reis

ParistonHill bunu beğendi.