Bug / Oyun hatasi Pve Sunucusu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ihtiyar tarafından 29 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ihtiyar

ihtiyar User

merakla beklediğimiz bann dalgası unutuldu yada unutturulmaya çalışılıyor.PVE de sıralamada hergün biri birden bire ortaya çıkıp Halende varlıklarını sıralamada sürdürürken bu oyun yönetimi neyin peşinde acaba Payment Bug'undan alınan Orcusları , Cyborgları , Ve birdünya olayı unuttuk diyelim ki onlar bizden 10000000-0 önde başladılar. Buda yetmez gibi ŞEREF bugları BlackLight Boss Bug'u üzerini kapatmaya mı çalışıyosunuz !! Nezaman bitecek bu gibi şeylerden bıktık usandık artık. 1 tane konu açılmıyor bununla ilgili birtane duyuru yapılmıyor farkında mı değiller acaba niye görmezden geliniyor.TUTUCU zaten apayrı bi konu oldu artık TR serverlerinde haritaya çıkılmıyor Youtube'da videolar sadece mouse ile hareket ettirilen videolarla dolu :) Bir açıklama bir duyuru zor değil olmamalı bırakın ''Ülke takımlarında Bann Yetkisi Yok'' muhabbetini Herşey ortada. Hala anlatacak ne var görmeyecek ne var Apaçık PVE de oyunla oyun yönetimiyle Dalga geçiliyor yazık yeminle yazık ...

marazz bunu beğendi.
  2. marazz

marazz User

kim ne yaptiysa yanina kar kaldi Site Reklamı diye bi site var bilmeyen yoktur heralde ordan pve deki siralamadaki gemilere bakin ilk 100 de en az 15-20 tanesi uri bugundan dolayi banlanip acilmis hesap 13. siradaki adam da oyle gunde 100 kusur kappa yapiyor toplamda 2500 kappa yapmis modlar bunuda açıklasın :D ben oyunu biraktim yaklasik 6-7 yil emek verdigim hesapda bosta duruyor 2-3 aydir artik oynamayida dusunmuyorum cunku buglara yetisemez olduk yapanin yanina kar kaldi 43 liralik paketle hesap fullediler ve o hesaplar simdi siralamaya oynuyor ben pes ettim kalanlara bol şans :)

edit: modlara bi lafim yok ellerinden raporlama disinda bir sey gelmedigini biliyorum.
    edit2: Mobileden yazmaya calistim :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Mart 2021
  3. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Konu başlığı forum kurallarına uygun bir şekilde yeniden düzenlenmiştir.

Her raporlamada bu durumu dile getiriyoruz. Teknik ekibin bilgisi dahilinde olup gerekli çalışmaları sürdürüyorlar. En kısa sürede bir sonuca varılmasını temenni ediyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İyi Forumlar.

4. oben

oben User

125 sene daha sabırlı olursak bu durum düzelecek bak ben kefilim banlanacaklar ama nezaman bilmiyorum 125 sene denmeme bakma okadarı bulmaz 123 en fazla 124 sene ama 125 sene sürmez korkmayın sabırlı olun bol bol video çekip yollayın çekilen videolarla kısa metrajlı film çekip oscara baş vuracaklar ödülü alırsalara bu işi çözecekler.sabır sabır sabır.