R-Zone Haritası Değişikliği

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve KOCHİRO tarafından 4 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

R-Zone Haritası Kapatılsın Mı ? Değiştirilebilir Mi ?

 1. Evet (Kapatılsın)

  75,0%
 2. Hayır (Kapatılmasın)

  8,3%
 3. Farklı İçerik Uygulanabilir (Değiştirilebilir)

  16,7%
 1. KOCHİRO

  KOCHİRO User

  R-Zone Haritası oyunculara göre PvP haritası olarak tanımlanmış bire bir savaş modudur. Ancak oyuncu kitlesi şu zamana göre gerçekten R-Zone haritasını %98 oranda günlük görevlerde kullanmaktadır. Bazıları normal görev için girse oyuncu bulamıyor 5 saat onun için mi beklesin veya günlük görev ödülü gerçekten saçma değmez diyerek hiç yapmamaktadır. Zaten oyun haritası çok, alan büyük 4-X ve X-BL haritaları ve 1-X 2-X 3-X haritaları buna yeterlidir. Birebir savaşmak isteyen zaten Ultimate Battle Arena'da savaşıyor. Ya da oyun chatinden 1vs1 teklif edip diğer oyuncularla savaşabiliyor. Ya da R-Zone Haritası'na farklı bir etkinlik getirilerek canlandırılabilir.

  Aklımda farklı bir fikir olarak R-Zone haritasına farklı içerik getirilebilir, örneğin alan kapmaca, bayrak savaşı, rakibin bayrağını çalıp kendi bölgene götürmek yani tamamiyle farklı olabilir. Tabiki büyük ödüllü ve savaşlı olacak. Bu sayede etkinliğin değeri artabilir. Ödüller orta dereceli veya yüksek olmalı. Oyuncuyu etkilemeli.

  Ancak benim kendi şahsi fikrim R-Zone haritasının kapatılmasını öngörüyorum. Forum Moderatörleri'nin ve Oyun Yapmcılarının bu konuyu dikkatle incelemelerini rica ederim. Tüm oyuncuların bu konuda dahil olmasını,fikir ortaya koymalarını rica ederim.
   
  Son düzenlenen: 25 Ocak 2021
  Kinova bunu beğendi.
 2. Luminous

  Luminous Guest

  Merhaba,

  Konunuzu bölüm kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederim. Konunuzu İndeks'e ekledim, önerinizi yeterli desteği aldığı sürece raporlarımıza ekleyeceğiz.

  Yalnız şahsi bir fikrim var, eğer R-Zone haritası değiştirilecekse nasıl veya ne türden bir değişiklik olacağını da belirtirseniz konunuz daha "etkili" olacaktır.

  İyi forumlar dilerim.:)
   
 3. KOCHİRO

  KOCHİRO User

  R-Zone haritasına farklı içerik getirilebilir, örneğin alan kapmaca, bayrak savaşı, rakibin bayrağını çalıp kendi bölgene götürmek yani tamamiyle farklı olabilir. Tabiki büyük ödüllü ve savaşlı olacak. Bu sayede etkinliğin değeri artabilir. Ödüller orta dereceli veya yüksek olmalı. Oyuncuyu etkilemeli.
   
 4. Bence R-zone kapatılmalı dediğiniz şekildeki etkinlikler (spaceball gibi) de 4-4'de düzenlenebilir bu sayede 4-4'ün o eski heyecanı da geri dönmüş olur
   
 5. kimse kullanmadığı için oyum kapatılması yönünde görevleriyle de uğraşan yok kapatılmalı +1
   
 6. KOCHİRO

  KOCHİRO User

  haklısın
   

Sayfayı Paylaş