Destek r-zone haritası

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ♫♪Wεπιg↕нεŁÐ♫♪ tarafından 18 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. selamın aleyküm r zone haritasına girince 2-3 dakıka sonra harıtadan atması ıcın geri sayım baslıyor 10 dakıka neden oluyor bu ? ve kayıt yaptırdıgıdma 1 saatte atıyor

Son düzenlenen: 18 Ekim 2019
  2. Merhaba,

Değerli oyuncu;
    İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Ekim 2019
  3. Merhaba arkadaşlar; boyut savaşlarındayken pencere açılıp duruyor çıkışınız için 10 dakika diye geri sayım yapıyor kapatıyorum tekrar açılıyor bu *** şeyi tamamen nasıl kapatırım?
    ---
    Forumda moderatör yok mu?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Ekim 2019
  4. teşekkür ederim yardımlarınız için

5. Yeterli katılımcı olmadığı zaman r-zone haritası kapanıyor bu nedenle uzun süre bekleme gibi bir durumla karşılaşabiliyor oyuncular. Online sayısının yoğun olduğu akşam saatlerinde deneme yapmalarını öneriyoruz bu durumda.
    Haritadan atma durumu ise oyuncu hiç haraket etmezse AFK olarak algılandığından dolayı olabilir, 5 dk boyunca afk olan oyuncu haritadan çıkarılıyor. Bunun dışında haritanın açık kalması için gerekli sayı olmadığından haritanın kapanmasıda mümkün

6. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba [-ASLANBEY-],

Konu başlığınız konuya uygun biçimde değiştirildi. Alt alta yazmak kural ihlalidir. Mesajlarınız ilk mesajınız ile birleştirildi.

Sevgili ♫♪Wεπιg↕нεŁÐ♫♪; arkadaşımızın dediği gibi Yeterli katılımcı olmadığı süre zarfında sayaç tekrar etmektedir ve bir süre sonra herkesi harıtadan çıkarmaktadır. Yaşadığınız durumun bir oyun hatası olduğunu düşünüyorsanız lütfen ekran goruntusu veya video ile bizlere iletin.
    Cevap veren ♫♪Wεπιg↕нεŁÐ♫♪ arkadaşımıza teşekkürler.

İyi forumlar

7. rica ederim modum :)

8. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhabalar,

Sevgili ♫♪Wεπιg↕нεŁÐ♫♪ ve [-ASLANBEY-] Konularınız aynı olduğundan ötürü konuların birleştirilmesi uygun görülmüştür.

Çözüme kavuşmanız durumunda konun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

9. Cevaplar için teşekkürler bayadır ne oyunu oynuyordum ne foruma giriyordum kusura bakmayın. Oyundan atmasını sormuyorum aslında o çıkan pencerenin gösterilmemesini istiyorum? Ayarlardan falan kapatılıyor mu? Ya da eklenti falan her neyse. Tam adamla savaşacağım ekran açılıyor düşmana tıklayamıyorum pencereyi kapatana kadar o avantajlı hale geçiyor, konsantrasyonu bozuyor. Lütfen oyun tasarımcılarına şu konuyu ingilizce olarak raporlayın. ufak bir yazı çıkabilir bildirim için koca pencere açılıyor, bu oyunu yapanlar iki dakika girip oyunu oynasa çoğu sorun ortadan kalkar bunu da ekleyin.

10. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bu durum ile ilgili bir ekran görüntüsü ekleyebilir misiniz?

İyi forumlar.