Raporlama hakkında

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ahmetbeypolat tarafından 2 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. Evet sitem atıyorum. Oyun oynuyoruz oyun. Amacımız eğlenmek vakit geçirmek ama bu lagdan dolayı ne kapı kaldı nede oyun. Zevk desen son 1 aydır yok. Ha diyeceksiniz ki oynama kardeşim. Can Sungurun bir lafı vardır bilen bilir. Hizmet ver! Biz şirketinize para yatırıyoruz karşılığında evet bize bir şey veriyorsunuz ama çektiğmiiz %50ler akıyor sonuç?Çöp.

Gelelim Darkorbit Türkiye Takımına. Bildiğim kadarıyla Artemis ara verdi. Ya bu ablamız işini düzgün yapıyordu Almanya'ya sözünü geçiyordu yada Raporlama yapıyordu. Zira bu kadar raporlama yapıyoruz diyipte sonuç değişmeyen Darkorbit Türkiye sunucusudur. Bizimde teknik konularda bilgimiz var. Bizde zamanında bir yerlerde bulunduk neyin ne olduğunu biliyoruz. O yüzden ya işinizi gerçekten düzgün yapın Almanya'ya söz geçirin yada istifa edin geçiren birileri gelir.

Ve gerçekten rica ediyorum şu standart lafları söylemeyin. Bizim bunlara karnımız tok. Duymayan bi fizandaki oyuncular kaldı.

Reset attırmak için eğer bizden destek istiyorsanız da biz oyuncular olarak destek sunarız size. Yetek ki HİZMET VERİN

İyi Laglar!

Konum doğru şekilde açtım Eleştiri yapıyorum Takım. Neden değiştiriyorsunuz ?

mackend ve omerkilic2909 bunu beğendi.
  2. binlerce insanın sesi oldun.. teşekkür ederiz

ahmetbeypolat bunu beğendi.
  3. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Standart laflar olarak belirttiklerinize karnınızın tok olması da inanmak istemiyor olmanız da daha iyisini bildiğinizi düşünerek yapmış olduğunuz yetersizlik yorumları da ekibin tamamen bırakıp başka birilerinin yerlerine gelmesi de mevcut durumu değiştirmeyecek.

Siz anlamak istemeseniz de sistem bu şekilde işliyor. Ülke Takımları gerekli raporlamaları, uygun bir şekilde belirlenmiş çerçeveler içerisinde gerçekleştirilir. Biz de dahil sorunu yaşayan pek çok ülke takımı bunu gerçekleştiriyor. Bunun sonrasında sorunun çözümü de tamamen Merkez Ekip'in elindedir.

Sizlere bu raporlamalar için hali hazırda neler yapılması gerektiğini, nelerin bize yardımcı olacağını defalarca belirttik.

Forum Kuralları gereği konu başlığınızın konunuzun içeriğini özetlemesi gerekir. Bu nedenle tarafımca düzenlenmiştir. Ayrıca üst üste mesaj atmak (flood) da yasaktır. Bu nedenle mesajlarınızı birleştirdim, lütfen görüşlerinizi belirtirken kurallara uygun olmasına özen gösterin.

İyi forumlar.

4. Peki size basit bir soru. Neden merkez bir aydır sizin raporlamalarınıza karşı bir cevap niteliğinde bir şey yapmıyor ? Siz bir insana aynı şeyi söyleseniz sizi dikkate almasa ne yaparsınız Minerva admin ? Bende biliyorum Merkez ekip yapıyor gerekeni ama neden 1 aydır o merkez ekip bir şey yapamıyor. MAYDAY vermişler sağolsunlar :) Mesaj açık ve net sağolsunlar :)

Yapmayın etmeyin Allah aşkına burada çocuk kandırmıyorsunuz.Her şey ortada. Biz her şeyi biliyoruz. Ama malum kurallar :)) Sonra susturmak için ban yemenin anlamı yok :)))

mackend ve whyustatwt bunu beğendi.
  5. en azından oynun ne zaman düzeleceğini belirtirseniz sevinirim pc başında beklemekten sıkıldım

6. Minerva

Minerva Guest

Gün içerisinde ek sunucu reseti denemeleri, stayhome kodu, yapılan arka plan iyileştirmeleri, ABG güncellemesi...

Görmek isterseniz, görürsünüz. Bir şey yapılmıyor ile kastınız kesin çözümün gelmemiş olması ise bu kesin çözümün çat diye gelemeyecek olmasındandır. Yalnızca görevini yapan ve sizlere yardımcı olmaya çalışan insanlara karşı bu şekilde bir tutumda bulunmanızın hiçbir faydası yok inanın ki. Bizler de sizin yanınızdayız, hiçbir zaman ban atma yanlısı da değiliz, susturmak içinse hiç atılmaz. Kurallara uygun olduğu sürece görüşlerinizi, şikayetlerinizi belirtmekte özgürsünüz.

Bununla ilgili bize iletilmiş kesin bir bilgi yok ne yazık ki.

İyi forumlar.

memat155 bunu beğendi.

7. Sizde bu oyunu oynuyorsunuz ? Ne zaman yapılan güncellemelerden sonra iyi bir şey oldu ? Görüyoruz. Eğer bir şeyi iyileştirme adına güncelleştirme yapıyorsanız bunun tırnak ucu kadar meyvesini görürürz ve bizde tebrik ederiz. Fakat zerra kadar iyileşen bir şey yok. Sonuç ne oluyor biliyor musunuz ? Yatırdığımız paralar.

Support biriminize mesaj atıyorum 2 gün geçiyor cevap dahi yok!. %50 tp çekmişim görevlerimi yapmam lazım. Ama ne lagdan yaratık kesiyoruz nede oyuna girebiliyoruz. Süre geçiyor ? Elinizi vicdanınıza koyun. Empati kurun biraz. Bir şey yapamayacağınızı biliyoruz. Fakat bizim yanımızda SÖZDE değilde gerçekten yanımızda olduğunuz adımlarla görmek istiyoruz.Ne yazık kı raporlamalarınızı bile kayle alan yok.

Bu konuyu açtığım gün 2 kere raporlama yapıldı dendi. Ama Üzerinden 12 saat geçti ne reset nede bir iyileştirme olmadı. 12 Saat boyuncu bir yetikil dahi size ya kardeşim bu adamlar rahatsız oyundan şunlara bir reset verelim demiyor. Bu kadar mı vahim durum. Ben telafi kodu olarak stayhome'dur maydaydır istemiyorum.Yeni hesap açmadık biz. Bu oyuna geçen pazartesi başlamadık. Herkes delikanlı gibi neyse ortaya koysun şu iyi çözelim.

8. uninstable

uninstable User

Bende merak ediyorum merkez ekibe 10 100 500 rapor gitti ama sonuç yada cevap ne geldi ? :)
    Mesela cevaben "tamam mesela TR1 sunucusuna günlük 2 reset atma işlemini gerçekleştireceğiz" denildi mi ?
    Yani insan defalarca aynı sorunu iletirse bunun çözümü çok kısa ve hemen olmalıdır Minerva admin çünkü mağdur insan sayısı çoktur ve çoğalacaktır, 3 ay 4 ay 1 yıl sürmez bir çözüm getirebilmek.
    Size veya iletişimde ki en yüksek kişiye bu sorunla ilgili ne cevap verildi mesela ?

ahmetbeypolat ve IIMuncuRII bunu beğendi.
  9. IIMuncuRII

IIMuncuRII User

adminleride takmıyorlar bana öyle geliyor 13 saat oldu bir gelişme yok ne bi aciklama ne bi düzelme 1 günümüzü burda bitirdik ama dogru düzgün bir aciklama ve bilgi alamadık yazik valla nediyim bişey deseler de bosa beklemesek bari

ahmetbeypolat bunu beğendi.