Geri bildirim razer coms

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 纳兹米321 tarafından 19 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. S.a arkadaşlar hatılıyosunuz ki razer coms etkinliğivardı bu etkinlikte tasarı veriyodu bu razer programını win8 yüklesem kod gelirmi kodu kullana bilirmiyim nasıl indirrim nasıl kurarım yardım olur lütfen tasarımı ala bilirmiyim tasarımın özelliği ne ?.

2. Konuyu yanlış yere açmışsın ama aynı soru benim içinde geçerli bende win8 kullanıyorum yararlanabilmeiliyim ve tekrar olmalı bu etkinlik

3. ben onu alırım şimdi özür

4. Merhaba ,

Bahsettiğiniz kod etkinlik belli bir süre içinde yapılması gerekiyordu. Yani üzerinden epey zaman geçti ve etkinlik bitti ve şu anda yapılamaz.

İyi forumlar.

5. peki yeniden yapar mısınız etkiniği ya da başka bir tasarım etkinliği

6. Merhaba ,

Bu tür etkinlikleri biz belirlemiyoruz. Sistem veya üst yöneticiler tarafından belirlenmektedir. Yeni bir etkinlik başladığı zaman e-bültenden bildirim alabilirsiniz. Takipte kalın.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.