Razer Etkinliği Ödülleri Nasıl Alınır ? [Rehber Konu]

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Drowhake tarafından 8 May 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KARANLIK

KARANLIK User

2. real

real User

hesap açtım maile gelen linke girip onu da aktive ettim sonra kayıt yerine razer id email razer id password yerine kayıtta yazdığım bilgileri yaziyırom sory diyor delircem ama yardım pls??

3. 5. adımdaki ID ye ne yazıcaz acil bakınn

Son düzenlenen: 10 May 2014
  4. real

real User

drowhake linkinde çok güzel aanlatmişin arkadaşım ama bu en son aşamada görüntü koymadığın id orada takılıyorum kayıt tamam emaile gelen linke tıklandı aktif edildi tmm e sonra email yazıyorum id diyor yazıyorum kabul etmiyor yardım arkadaşım

5. Drowhake

Drowhake User

E-MAİL yazmayacaksın programı indirip kurup giriş yapcaksın (ilk belirlediğin ID ve şifreyle) sonra oradan Razor ID belirliyorsun.RAZOR ID ile kodu alabilirsin.

6. real

real User

canım kardeşim buraya kadar yaptım program inik.kayıt tamam emaile link geldi ona da tıkladım sonrası ?razor ıd =?bu olmuyor

7. Drowhake

Drowhake User

Buradaki nickle şifreyi kullanacaksın.

8. real

real User

peki tşk bi deniycem linkin için ayrıca tbr harika anlatmışın

9. kardeşim şöyle bi hata veriyor nerde hata yapıyorum acaba
    Hesabınızı kayıt sırasında bir hata oluştu
    UserName / Hesap Zaten Var

10. Drowhake

Drowhake User

Çok teşekkür ederim umarım sonunda ödülü alırsın.

O nick kullanılmış demekki başka bir nick e-mail kombinasyonu dene.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 May 2014
  11. arkadaşlar dunden berı ugrasıyorum zar zor kutdum yardımcı olun connected dıyo kalıyo öyle delı olacam

12. real

real User

zaten geminin bi özelliği yokmuş biri yüzde 5 tp vuruş var yazmış onun için uğraşıyordum ama madem sırf görüntüymüş son kez deniycem olmazsa kalsın.ama korkum şu bunlar yarın öbür gün yeşil diroit çıkarır e zamanında yeşil gemiyi alsaydınız kullanırdınız derler :DDDDDDtekrar sağolasın drowhake kardeş seni forumun en bilgili oyuncu seçtim:DDDDDDDDDD

13. kayıt oldum indirdiğim şeyi yükledim giriş yaptım Connecting yazıyo hala bağlanamadı kaldı böyle ne yapıcam

14. Drowhake

Drowhake User

Arkadaşlar kaç kez yazdım bilgisayarınız XP ise çalışmaz !

15. Drowhake

Drowhake User

Teşekkürler dostum.Ancak benden daha bilgililerde vardır ;).Ayrıca çok iyi ödüller var sadece tasarım değil olay :rolleyes:

16. rozer in sitesinden giriş yaparken submit e tıklıyorum bi etki yok neden

17. Drowhake

Drowhake User

Acaba hangi adımda bu sumbit çünkü 1-2 sumbit var yazarsanız sevinirim.

18. *link yasak*

buraya kayıt olduğum epostayı ve şifremi yazdıktan sonra submite tıkladığımda hiçbişey gelmiyo

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 May 2014
  19. real

real User

hepimiz aynı yerde takılıyoruz kendimden şüphe etmeye başladım valla:D

20. creative now tıkladıktan sonra, uyelik bilgilerini giriyorum ama yuklenmedi program ? mail adresime link geldi ama program yok ??

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.