Razer Etkinliği Ödülleri Nasıl Alınır ? [Rehber Konu]

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Drowhake tarafından 8 May 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. :D forumu sevmeye başladım zihin açıyor :)

2. -MeXic0-

-MeXic0- User

Ya kardeşim her bilgi herşey kılı kılına doğru hala yanlış hesap diyor ....

3. Sennar23

Sennar23 User

Bende racer cef penceresi geliyor doluyor sora kayboluyor sonra bir pencerede internet olmadığından devam edilemiyor diyor bu ne demek ? win7 pc ve net var

4. internet bağlantında kesilmeler oluyor demekki. kesilmemesi lazım hiç

o indiririlirken başka birşeyle uğraşma sadece o açık olsun pc de öyle denemeni öneririm birde

5. -MeXic0-

-MeXic0- User

Yok böylr birşey ya kağıda yazdım deniyorum yanlış hesap diyor vay be ...

dadaş kardeşim sen yapıp bana kodu atarmısın ya 1 sattir uğraşıyorum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 May 2014
  6. ben yapabilsem kendime yapıcam kardeşim imkanlarım kısıtlı :) cumartesi yapabieceğim anca

7. -MeXic0-

-MeXic0- User

hmm ya herşey doğru olmasına rağmen neden yanlış diyor anlamıyorum

8. Yardım edermisiniz razer programını indirdim ilk açtığımda net fremawork yüklemesi yaptı sonra yüklemeye devam ettim ama sonra yükleme esnasında hata verdi "installation cannot continue because you are not connected to the internet" bu hatayı verdi sonra 10 kere daha bidaha yüklesemde hep aynı yerde bu hatayı veriyor kapayıp açtım modemi ve pcyi fakat değişen bişey olmadı yardım pls

9. yükleme devam edilemedi çükü internete bağlı değilsiniz demiş

internet bağlantınız kopuyor xp mi kullanıyorsunuz?

xp kullanan arkadaşlarda olmuştu geçmiş mesajları incelerseniz bulabileceğinize inanıyorum

10. S.a benim pc de xp malesef Allah rızası için biri bana kod adabilir mi özelden lütfen

11. Sennar23

Sennar23 User

12. Drowhake

Drowhake User

Geldim arkadaşlar acaba sorun olarak ne veriyor birdaha söylerseniz daha iyi yardımcı olabilirim.

NOT : Şimdilik ayrılacağım daha sonra yarın öğle vakitleri cevap veririm.

13. bu sorunu yaşayıp çözen arkadaşlar var

ben henüz yapmadım haftasonu yapmaya çalışacağım bakalım yapabilirsem oda

ancak burda gayet basit bi şekilde anlatılmış bunları uygulayıp yapan birsürü oyuncu var sizde uygulayın teknik sorun olmaması lazım

14. Drowhake

Drowhake User

Program XP türü bilgisayarlarda çalışmıyor sanırsam yarın siteyi uzun uzun inceleyip support (destek) hattıyla bu konu hakkında konuşmaya çalışacağım şimdilik kaçıyorum iyi forumlar umarım konuya bir zarar gelmez iyi forumlar.

15. Sennar23

Sennar23 User

installation cannot continue because you are not connected to the internet hatası veriyor uygulamayı kurarken

16. Kurmuyo abi bu :mad:

17. Sennar23

Sennar23 User

aynen razer cef 2 saat sürüyor ya 5. kurmaya çalışmam bu gene internet hatası veriyor

fallenıangel1 bunu beğendi.
  18. Emek verip açılmış bir konu, forum takımı adına teşekkür ederim :)

19. Ben en son aşamaya kadar geldim fakat submit e 20-30 defa kadar basmama rağmen kabul etmiyor lütfen 5-10 kere basın demeyin tam 20-30 defa basıyorum etki etmiyor

20. Ya kardeşim submite tıklıyorum hiö bişey olmuyo

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.