Razer PvP Haftası Hakkınd Yormlarınız

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 8 May 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. buzmavi

buzmavi User

Merhaba;

Razer ve DarkOrbit Reloaded sizi 10.-16. Mayıs 2014 tarihleri arasında bir hafta boyunca sürecek olan ve arka arkaya en sevdiğiniz PvP etkinliklerini içeren bir heyecana davet ediyor! Konu hakkında görüşlerinizi burdan bizlerle paylaşınız

Razer hediye kodunu sadece şu şekilde alabilirsiniz;

http://www.razerzone.com/comms Buradan programı indirerek razer üyeliğinizi tamalayacaksınız peşine Razer ID ile Razer şifresi tanımlanacak. .Sonrasında ise http://www.razerzone.com/darkorbit?utm_source=DarkOrbit bu kısımdan Razer ıd ve Razer şifrelerini girdikten sonra Submit tuşuna basacaksınız ve Kod oyuncuya verilecek. Bu kadar :)

Son düzenlenen: 9 May 2014
    -.Babalık.- ve Anka07 bunu beğendi.
  2. Site linki ?

3. irislerim patladı adınım agies alcaktım napcam ben
    hep pala yuzunden bari palaya giderkene irisler zarar gormese

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 May 2014
  4. acaba ödülleri sıralarmısınız lütfen tam olarak yani ve bu nasıl bir uygulama indireceğimiz şey

5. Enee Razer bu oyuna da mı sponsorluk ediyor ? :)

Razer'ı bilmeyenler ;

Razer , Logitech yada Bloody gibi oyun ekipmanları üreten bir kuruluş. Ama Logitech'den sonra işin baş tacı bu şirkettir size garanti ederim :)

En fütüristik ekipman görünüşleri , en kullanışlı oyun kısa-yol butonları , ve zevkinize göre diğer şeyler.

Örnek olarak ; Razer Ouroboros

Sanırım bir Razer ekipmanı verilebilir gerçek hayatta :eek: Yada onun gibi bişey. Eğer verilirse kahırdan gözlerim şişer alamadım diye :(

Son düzenlenen: 8 May 2014
  6. hitac çekilişinde razer klavye ve mouseleri verilmişti

7. Onun gibi birşey olabilir bence de bu sefer.

O klavye ve mouse'u kazanan kimse 1.000.000 Uridyumu çöpe atacaktır emin olun :)

8. peki bu razer tasarımının ekstra bir özelliği varmı görüntümü yoksa ??

9. ödülleri şimdi alabilirmiyiz yoksa 10 mayıstan sonramı alabiliriz ?

10. anlatan olabilirmi ?

anlatırmsın detayşlıca gemi tasarım fln ne iş bu

11. alırsın kardeş ben aldım bile

12. Öncelikle gemi tasarımı dil oyun ekipmanı :)

Bir de ; olmaz mı !!!

Ouroboros aykırı bir tasarım gibi görünse de ele tam oturuyormuş. Hatta sağ - sol el için tam uygun bir tasarım yani iki el için de kullanılabilir.

Özel kısayol tuşları var , onları ayarlıyorsun böylece oyunda daha rahat seçebiliyorsun.

Mesela Aegis ile oynuyorsan kısayol tuşlarını ayarlayıp Can - Kalkan basmak için 1 - 3 nolu (atıyorum) tuşlara basıp hemen podları düşürürsün hemde tıkladıysan o anda ateş edersin.

Bu pro oyun mouseları FPS oynarken de mesela çok işe yarıyor.

Ya da Razer DeathAdder. Kablolu bir mousedur ama yine işinize acayip yarar.

Yada Razer Black Widow klavye ...

Ama ödülün oyun ekipmanı olacağını bilmiyorum OLABİLİR diye düşünüyorum Razer sponsorluk yapıyorsa ...

13. kardeş sen beni yanlış anladın tasarım veriyor zaten herkese :D o tasarımın özelliğini soruyom ben

14. Nasıl indirioz anlatın :D

15. nasıl aldın anlatırmısın ?

16. MSN de bir kod felan bulamadım yada dükkanda birşey ?

Görsel felan atarmısın ? Bilmiyorum çünkü.

17. Daha posta doğrulamadım ben :D

18. Allah allah ... ne tasarımıymış bu ... görsel felan olsa anlayacağım da :/

19. hepimiz bilmioz admin yokmu

nasıl alırız tasarımları nasıl indiriz program

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.