Razer PvP Haftası Hakkınd Yormlarınız

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 8 May 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Drowhake

Drowhake User

Hayır bizim adminlerimiz söyledi ayrıca oyun içi tespitlere görede öyle.

2. Ca = Chat admini valla ben hasarda bi artış ve tpdede bir artış gördüm görevlerde...

3. görüntü :)

4. submit e basınca öyle kalıyor yha ne yapmalıyım

5. birkaç kere bas bekle gelmesi lazm

6. agalar illaki kayıt olmak mı gerek ve oçarı oyanmakmı gerek

7. real

real User

kayıt olduktan sonra maile gelen lne girip onu da açtım.sonra kod için yere giriyorum ama id yazınca kabul etmiyor lütfen yardım etsin biri o link veren kardeç oraya kadar görüntü vermiş ama son bölümde olmuyor yardım lütfen

8. Kayıt olurken comms id istiyo o nerden bulunacak, programı indirdim ve kurdum

9. real

real User

ben de orda kaldım oraya ne yazıcaz biri yardım etsin lütfen ama

10. kendin oluşturuyomuşsun ben hallettim

11. real

real User

nerden oluşturcaz işte

12. oraya en az 5 harli istediğin bişey yaz nick vb .

13. bana gelmedi ucb

14. ya arkadaşlar neden inmiyor bu program

15. Mr.User

Mr.User User

Arkadaşlar Windowsda sorun yaşayanlar Android telefonlarına aynı programı kurarlarsada oluyor. Ben öyle yaptım. Bilginize.

16. Win[RAR]

Win[RAR] User

yav arkadaş bi iş yapıyorsunuz adam gibi yapın ya bende win8 kullanıyorum ama bendede internet sorunu var bir laptop daha var win8 ondada denedim gene internet hatası ya bi yardımcı olun

17. OğuzCan*

OğuzCan* User

programı indirdim kurmaya baslıyo sonra diyo ınternete bağlı değilsiniz ama internet var

18. Buzmavi dminim bende kod var ama nasil kullanilacagini bilmiyorum yardim lutfen

19. Cillos™

Cillos™ User

kuzenimden alcam demistin ya onun icin demistim nese tamam ben yaptım sorun yok

kesin işletim sistemin xp dir senin :D

sadece görüntü denedim baska tasarım taktım npc kestim (kristallin) 6400 tp verdi razeri taktım gine 6400 bi fark yok

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 May 2014
  20. nerden kayıt yapılıyo

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.