Razer PvP Haftası Hakkınd Yormlarınız

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 8 May 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. [​IMG] yardım lütfen windows xp kullanıcısıyım kaç kere yüklemeye çalışsamda hep bu yerde hata veriyor ve kapanıyor kayıt filan oldum 4-5 kere tekrardan indirdim indirilen dosya doğru ama hata alıyorum

2. tabutçu99

tabutçu99 User

XP LERDE AÇILMIYO ama cafeye gidip yaparsan olabilir

3. xpde açmanın bi yolu yokmu

4. tabutçu99

tabutçu99 User

yok cafede 1 tl otur yaparsın :) msn yede bak

5. yapamadııım yardıııımmmmm

6. OğuzCan*

OğuzCan* User

windows 8 :)

7. etkinlikten sonra tasarımlar bize mi kalıyor ?

8. Razerim şekil önümden çekil ;)

9. Modlarim bu tasarımın özelliği varmı forumda bir yerde %5 hasar ve %5 tp veriyor diye yazilmis oyunda chat moderatorlerine (cm) soruyorum onlardan birkaçı yok diyor.size gelen bilgi ne yöndedir

Onceden boyle bir soru sorulduysa özür dilerim

10. %5 hasar verir

*Soulfly* ve tr77warrior. bunu beğendi.
  11. *Soulfly*

*Soulfly* User

admin kardess. tasarımn özellikleri şudur budur desene. sen bilmicen kim bilcek. kaç kişi sormus takan yok ama.

12. sahtekarlıktann başka birşey 10 tane üyelik açtım nerdeyse bi cacık olmadı microsoft net framework indiriyor ayrıca site ingilizce türkçeye ceviripte yapana kadar bi dünya saat geciyor adam akıllı bi şey yapında bari onu deniyelim sorunlu site bu

13. Sorunlu olsaydı kimse tasarım alamazdı.

Detaylı anlatım : Razer PvP Ödülleri Naısl Alınır [Rehber Konu] da var.

14. o konuya baktım üyeliği açtım e-maile doğrumala linki geldi açtım başka bölümler çıkıyor ıd ve şifreyi giriyorum submite tıklıyorum birşey olduğu yok ayrıca download dı da yaptım hiç bir şey olmuyor

ayrıca bu ID dediği nedir e-mailmi nick mi

herşeyi giriyorum ancak şifre cıkmıyor

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 May 2014
  15. Submit'e birçok kez tıklaman gerekiyor. Bende 1 kere tıklayınca olmadı. 5-6 kez tıkladım kod çıktı.

ID ; Razer ID ... yani Razer Comms'da kullandığın ID. RC'yi açtığında çıkan PREFERENCES kısmını ayarla , sonra ta-da ... Razer Comms'tasın.

Şifre çıkmıyor mu ? .__.

Ayrıca flood (ardarda mesaj yazmak) yasaktır. MOD lardan uyarı gelebilir.
    Mesajını düzenleyerek ardarda post atmaktan kurtulursun.

16. yok olmuyor yine şifre çıkmıyor hayatımda böyle manyak bişeyle ugrastığımı hatırlaMIYORUM uğraşmakta istemiyoırum iki hediye alcaz diye yırtınamam artık vermesse vermesin umrumda değil artık ....

17. :eek::):)

sa

18. arkadaşlar benim full nikim war bana gelirmi ??

19. casus_760

casus_760 User

s.a bişey sorcaktım ben programı dedigiiniz gibi indirdim orda bilgisayarı seçtim ve windows kurlum geliyo onu devam mmı ettrcem

Buz mavi ben yapamadım sanada güveniyorum çarımı sana özelden versem bana yaprmsın :?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.