Razer PvP Haftası Hakkınd Yormlarınız

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 8 May 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba ,

Tasarımın ekstra bir özelliği yoktur sadece görünüşü değiştiriyor.

XP kullananlarda sıkıntılar oluyor. Buradaki konuyu incelerseniz yardımı olacaktır.

İyi forumlar.

2. ayhan

ayhan User

Miladı dolmuş xp'nin, gerçekten olmuyor ))

3. DraydiBoy

DraydiBoy User

goliat tasarımı ozelikleri ne ? yani ne veriyor _

4. OğuzCan*

OğuzCan* User

kodu nerye yazacaz kod var nasıl alacaz tasarımı

kodu alacan bu kadar dıyolar ne kadarda açıklayıcı adam gibi anlatmıyolarkı aldınktan sonra ne yapacaz bu kodu

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 May 2014
  5. XP 'nin desteğini kestiler. Artık windows XP'yi sildi. :)

Bir önceki mesajımda hiç bir özelliği olmadığını sadece görüntüyü değiştirdiğini yazmıştım.

Uridium > Kuponlar kısmındaki kod bölümüne elinizdeki kodu yazın. Alt kısımdaki güvenlik kodunu ise bir alt kısımdaki ilgili yere yazın ve Kullan butonuna basın.

İyi forumlar.

6. beyler ben yaptım bu dedıklerınızı fakat sadece havai fişek geldi başka gemi tasarımı falan gelmedi onu ne yapıcaz ??

7. Prophecy

Prophecy User

Razerın süresi bitmiş olabilir

8. Merhaba ,

Üyemizin dediği gibi süresi dolduğu için olabilir çünkü bu tür etkinlikler belli bir süre ile yapılıyor.

İyi forumlar.

9. MKS-705

MKS-705 User

tasarım falan vermdi bu ne biçim etkinlik. süresi doldyusa o zaman süresi doldu olarak bildirim yapabilirsiniz neden boşu buoşuna uğraştırsoyuzunz ki adamı anlamıyrm.

10. Ben tasarımımı aldım. Masaüstünde yüklemedi ama netbookta yükledi sağolsun , aldım tasarımı. Fena değil yani koleksiyon için.

11. MKS-705

MKS-705 User

ne zaman aldın peki ?

12. Alalı çok oldu ... 1 yıl geçti herhalde.

13. MKS-705

MKS-705 User

ben bu gün yaptım sen 1 yıl önce diyon :D :D :D neyse hayırlısı olsn

14. Merhaba ,

Sanırım konudaki yazıları dikkatli okumadınız. Buradaki duyuru konusunu incelerseniz 10 -16 Mayıs 2014 tarihleri arasında geçerli olduğunu öğrenebilirdiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.