RB-214 Cephanesi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Siddeq tarafından 27 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Siddeq

  Siddeq User

  Arkadaşalar merhaba bende 250k RB-214 cephanesi var. Demaner gemilerine hasar 8 kat diyor nerde bu gemi TR5 de oynamaktayım bulamadım?
   
 2. Aliens

  Aliens User

  Demaner Frighter gemilerine; yani meşhur Demaner Avı etkinliğinde gelen boss NPC'ye vurur. O da yılda bir veya iki kez gelen nadir bir etkinliktir. Normal zamanlarda haritalarda bulamazsınız.
   
 3. Siddeq

  Siddeq User

  yani harcasam da bişi olmaz yılda 2 kere geliyorsa
   
 4. ben terör kapısını dönerken kullanıyorum gerçi yetmiyor gelen beyazda rb214 de teröre gidiyor tekrardan kapı kendi lazerini kendi karşılıyor üstüne kar bırakıyor
   
 5. Siddeq

  Siddeq User

  mantıklı
   
 6. 2018 yılında demaner etkinliği geldi neredeyse hiç bir demaneri kaçırmadım hepsini kestim doğru düzgün uridium kasamadım kastığım şeyler yeşil anahtar protokoller gelmişti yanılmıyorsam hp lazeri ihtimali vardı gg düşüyordu 100kda Rb214 düşüyodu kutularından.
  Bu lazerler ile ilgili asıl ilginç olan ister şehir efsanesi ister gerçek olsun x4 lazerinden daha seri atışlar yaptığı komik gelebilir ama bir nesile bunu inandırıp demaner kovalattılar vslerde kullandılar :)
   
 7. .Hypnos.

  .Hypnos. Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Diğer arkadaşların da dediği gibi Demaner Etkinliği geldiği zaman bulunan Demaner Frieghter npcsine 8 kat hasar vermektedir. Forumu takip ederek etkinliğin geleceği zamanları takip edip öğrenebilirsiniz. Başka bir sorunuz yoksa konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
 8. sakla etkinlikte kullanmak daha onemli rb lazerinin dukkandaki fiyatına bak derim
  harcama demaner etkinligine sakla
   
 9. harca arkadaşım o cephaneyi kapıya vs gitsin. zaten demaner etkinliğinde o cephaneyi kullanmak nasip olmaz :D gelince daha iyi anlarsın bu yazdığımı :)
   
 10. NoName45_

  NoName45_ User

  Demaner nasıldı hatırlamıyorum ya, fakat bu dediğini hitac için kafamda uyarladım, eskiden hitac'ta sadece bir hayaldi çoğu oyuncu için :D ama geçen sefer geldiğinde bireysel oyuncu olmama rağmen baya uridium kasmıştım :D Belki demaner içinde bir şeyler eklenirr
   
 11. bazen klanlar kapatıyor girip sıkamıyorsun bile günlerce ondan dedim ama bulunduğun serverdaki durum bu şekilde değilse kasması mümkün olabiliyor
   

Sayfayı Paylaş