Recaptcha hatası

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve bourjuva tarafından 14 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bourjuva

bourjuva User

oyuna 1 hafta önce başladım kredi ile açık arttırmaya katılmam lazım gelişmek için fakat recaptchadan dolayı katılamıyorum 1 2 gün içerisinde düzelmesse oyunu bırakıcam 1 haftadır bekliyorm artık yeter ya iris gemi roketatar fln hiçbirşey alamıyorum bıktım artık

lütfen yanıt için sorun raporlandı bekleyiniz yazmayın da bi süre verin.

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Yaşanan sorunun raporlandığını belirtmek dışında ne yazık ki başka bir mesaj yazamıyoruz. Sorunun çözmesi gereken mercii biz değiliz. Teknik ekip bu sorunu çözmediği sürece sorunun raporlandığını belirtmekteyiz. Ne zaman çözüleceği konusunda; hafta sonununda olduğumuzdan dolayı hafta başında soruna yönelik çalışma ve düzenleme olabilir. En kötü çarşamba günü arka plan güncellemesi yaparlar diye düşünüyorum.

İyi Forumlar.

3. bourjuva

bourjuva User

teknik ekip 2 haftada böyle küçük bi sorunu çözemiyosa bence yeteri kadar çabalamıyolar

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Durum daha karmaşık olabilir. Yazılımsal bilgim olmadığından dolayı yorum yapamıyorum.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.