Bug / Oyun hatasi Recaptcha Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Kurtul1944 tarafından 7 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Kurtul1944

Kurtul1944 User

Bu uridium> ödemeler> kuponlar bölümünde bulunan ben robot değilim kısmına CHAPTCHA gelmiyor.

Telefondan denedim, masaüstü uygulamasından denedim Explorer'dan denedim, chrome'dan denedim ama yine de gelmedi. Muhtemelen bir bozukluk var ya da hesabımda shadow ban tarzı bir şey var. Sebebi hakkında hiç bir fikrim yok.

SS gerekli olursa yüklerim.

Bununla ilgili konu açılmış kusura bakmayın direkt silebilirsiniz :(

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba, şu an sizin yapabileceğiniz bir işlem bulunmuyor. Teknik bir sorun ve çözülmesi adına teknik ekibe rapor edilmiştir.

_-Thanatos-_ ve Kurtul1944 bunu beğendi.
  3. merhaba aynı sorun bende de var yardımcı olabilir misiniz?

4. Arkadaşım kolay gelsin de ne demek yapabileceğimiz birşey bulunmuyor.Demek ki birileri bizim verdiğimiz tekliflerden rahatsız olmuş ve engellemiş.Neden dersen klandaki diğer elemanlar ve diğer serverdeki hesabımdan gayet rahat teklif verebiliyorken bu hesabımdan teklif bile veremiyorum.Millet bedavaya ihaleleri alıyor bizlerde bakıyoruz aval aval.Derhal bir çözüm getirilsin şu işe ve telafi ödülleri verilsin.Benim ne kadar ihaleye girdiğim ve ne kadar ihale aldığım araştırılsın ve zararım giderilsin.Bunun başka da çözümü yok bence..Kolay gelsin.Ha yapanlara da belki bi yaptırım uygular merkez ekip.Tabi yakalanıp rapor edilirse.Kolay gele..

uzunuz51 bunu beğendi.
  5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Sizin yapabileceğiniz bir işlem yok, çünkü bu sizden kaynaklanan bir sorun değil. Teknik bir sorun ve düzeltilmesi adına rapor edilmiştir.

Bu birisi sizi engelliyorda epey komik oldu :) Büyük Oyun :D

Teknik sorun, yapacak bir şey yok. Bekeleyeceğiz.

6. y-Siddeq

y-Siddeq User

Merhaba. Evet bu bir teknik sorun ama işin kupon boyutu çok umursamıyorum. Günün belli başlı saatlerinde açık arttırma dan ucuza eşya alıyoruz ve bu CHAPTCHA bana orada da çıkıyor bu yüzden 2 gündür hiç bir açık arttırmaya giremedim. 2 Günlük geri kalma süremi de telafi edecekler mi ?

7. oyunda birleştir gözükmüyor darkorbit işlemcisinden oyuna giremiyoruz sorun nedir acaba reset gelecekmi

8. -HAN-SOLO-

-HAN-SOLO- User

ben robot değilim sorunu var . düzeltin artık teknik sorun diyorsunuz ee demekle olmuyor. Kac gundur acık artırma kullanamıyorum acık atrımasız oyun mu olur. eski oyuncuyum geri dondum ama bu gidişle kimse kalmaz

9. Beyler darkorbit korumak gibi olmasın bu sorun google kaynaklanıyor olma ihtimali çok yüksek.

Geçen aynı sorun başka oyunda yaşandı hayatta kalma oyunu giriş yapmaya çalışırken bu sıkıntı ile karşılaştım support yazdığımda google kaynaklı sorun demişlerdi.

1-2 gün içinde çözdüler ama darkorbit kaynaklıysa uzun sürebilir.

10. dombarman

dombarman User

Bende de aynı problem var teknik ekip inşallah en kısa sürede halledebilir

11. Kardeşlerim bu sorun niçin herkeste olmuyor beni kıllandıran soru bu.İllaki bu ilkkez olan bir sorun değildir ve çözümü de belli çözüm süresi de bellidir.Bunu izah edersin ve konuyu kapatırsın.Dalga geçmek te ne ola ki???Terbiye biraz da saygı lütfen..

12. bencede reset gelmeden düzelmez ama şu 2 gün'ün kaybını nasıl karşılayacaklar ben onu merak ediyorum

13. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Bu durum teknik bir hatadır ve düzeltilmesi adına rapor edilmiştir. Sorun her hesapta oluşmuyor ve bunun nedeni konusunda ne yazık ki bilgiye sahip değilim. Örneğin kişisel bir hesabımda sorun yaşamazken, bir oyuncunun raporu üzerine hesabında yaptığım incelemede bu sorunla karşılaştım. Zaten teknik ekipte bu durumun farkında ve düzeltilmesi adına çalışacaktır.

14. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Birleştir bölümünde topla bölümü çalışmıyor adminler do ekibine bildirir misiniz?

15. oraltay

oraltay User

4 gündür bende açık arttırmaya giremiyorum sorunun acilen düzeltilmesi gerek :/

16. Kurtul1944

Kurtul1944 User

Kuponların süresi uzatılsın bari. Hala çözülmedi sorun :D

17. Bu sorun hakkında bir sorum daha olacak.Toplamda kaç kişi bu sorundan şikayet etti ve kaç kişi bu sorunu çözmek için uğraşıyor.Maksadım sorunumun çözülebilme ihtimalini bulabilmek.Madem kişisel bi sorun herkeste olmuyor, belki de sıra bana aylar sonra gelir!

18. kişisel bir sorunm denemez.capcha ya düşmesinin nedeni çok fazla ihaleye teklif vermemiz.demekki kimileri az sayıda ihlaye katılıyor.capcaya düşmüyor.bu genel bir sorun.kasti yapılmış olabilme ihtimali varmı? her zaman var.tanıdık artık.denge kuramayan beceriksizler dengesizlikle ayaktalar,zulümle ayaktalar.